Sayfa 526/1027 İlkİlk ... 264264765165245255265275285365766261026 ... SonSon
Arama sonucu : 8215 madde; 4,201 - 4,208 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1. Teknik olarak 4,4917 altındaki haftalık kapanışlar gelecek hafta için 4,3137 fiyatlama beklentisi oluşturacaktır.. 4,5280 aylık kapanış altında kaldığı sürece ilk hedef 4,3137..Bol kazançlar
    hakuna matara....memento mori.

2.  Alıntı Originally Posted by Sirenama Yazıyı Oku
    Bu mantıkla kesin batarsiniz gibime geliyor. Üretmek yok vermek var gibi oldu

Hisse konusunda kesinlikle ytd. Kendi kararınızı kendiniz verin. Kendi paranızı kendiniz harcayıp mutlu olun.
    İthal etmekten bahsetmiyorum.%100 yerli de olsa fark etmez halk soyulacak başka çaresi yok şimdi de olduğu gibi gazozdan bile ötv almıyorlar mi. ?
    Bir ülkede yalakalığın getirisi, dürüstlüğün getirisinden fazla ise, o ülke batar. Montesquieu

3.  Alıntı Originally Posted by Haruni Yazıyı Oku
    Burada bulunan çoğu kişiye göre genç sayılabilirim 32 yaşındayım 10 senedir düzenli maaşım var ve iyi kötü kendimce emeklilik fonumu hisse alarak 2012 yılından 2018 erken seçim kararı alınana kadar yaptım. Erken seçimi kararı alınana kadar 1 dolar dahi yatırım amaçlı aldığımı hatırlamıyorum belki mesleğimin ilk yıllarında ama sonrası bunu hiç düşünmedim..

C.B. Erdoğan erken seçim kararı alıyorsa işler hiç iyiye gitmiyor demektir. Kısa ve net cevabım budur. Ve bu seçim kim kazanırsa kazansın bir sonraki seçimde olmayacaklarına da eminim... Bunca zaman güveni sarsan gelişmeler olmadı mı? Elbette oldu ancak kendi seçmeninin gözünde bu denli itibar kaybetmesine sebep olacak bir kararı eğer Erdoğan gibi bir isim alıyorsa İşler yaş demektir. Doların 4.40lardan hareket ederek 4.92 ye çıkışında hele yayında ve yapımda emeği geçen herkese selamlarımı ileterek dolardaki hedefime yaklaşana kadar dolardayım...Biste girmek ancak bana o zaman güven verecek...Belki farklı fonlarda paramı değerlendirebilirim..

Ben normalde Biste yatırım yaparım Ancak BİST de şu dönemde tamamen kendi düşüncelerimden dolayı uzak durmaktan yanayım... Tlde durarak günden güne paramın erimesine de seyirci kalmayacağımdan altını çizerek söylüyorum kendimce alabileceğim en iyi kararın bu olacağını düşünmekteyim.
    Sağolun zahmet edip cevaplamışınız. Şimdi burada bazı üyeler hem birikimlerini dolara ceviriler, hem de gelip sizi ötekileştirir aşağılarlar dolara geçme sebeplerinizi paylaştığınızda. Eğer bir öngürünüz varsa ona uymalısınız, celişkiden uzak ...

4. Sevgili yaşar bora sağolsun bütün topiği küstürmeyi başarmış sonunda. Yav arkadaş ak diyorlar onlara gider yapıyorsun kara diyorlar onlara gider yapıyorsun, dolar diyorlar onlara gider yapıyorsun herkese gider olur mu yaa. Yaşına hürmet kimse gıkını çıkarmıyormıyor ama ayıp ediyorsun yaşar bora. Burda çobanlık yapmak sizin işiniz değil başımızda yeteri kadar çoban var zaten.

Beğenmiyorsanız yazmayın buraya. Haa başlık benim diyorsan biz yeni bir dolar başlığı açalım arkadaşlar biz yazalım oraya. Bu kapris bu kibirde nedir yaa. Dolar çıkar sevinme düşer üzülme siyaset yapma kalın çizgili yazma gerdiniz milleti topikte iyiden iyiye. İnsanlar zaten uğradıkları haksızlıklar yüzünden fazlası ile gergin sizde topiği iyi gerdiniz.

5.  Alıntı Originally Posted by 70lik Yazıyı Oku
    Yav Bora Yaşar, yazmayayım dedim, duramadım. Yıllardır takip ederim seni, pek kendini beğenmiş, ukela ve "meymenetsiz bişeysin"dir... Şimdi neden Umutabi'ye çattın bi de hele de anlayalım biz de...
    )))

Bir insan bu kadar mı bulunduğu ortamda sevilmez antipatik gelir ve bundan haz alır yahu..
    Demekki olgunlaşmak yaş almakla olmuyor-muş..

6.  Alıntı Originally Posted by horhoti Yazıyı Oku
    Nerde bin lira bugün kayinvalidemin kini çektim 750 TL şimdi şükür edebiyatı yapmaya başlarlar başbakan bile dedi herkese 1000 olucak diye demekki iyi partili adamın dediği doğruymus

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    asli emekliye 1000 TlL. verilir eş ölmüş siz de sosyal güvenlik kapsamında değilseniz 750 TL.
    eş ölmüş siz de emekli veya çalışıyorsanız 500 TL. alırsınız.

MOODY'S not indirimine beklediği tepkiyi göremediği için ve özellikle son iki gündür banka hisselerindeki yükseliş karşısında fena sinirlenmiş olmalı ki tekrar izlemeye almış. Tam bir komedi. TCMB faiz artışı kararından hemen sonra not indirimi ve tekrar indirmek üzere izlemeye alma kararlarının zamanlamasını çok manidar buluyorum. Çok daha önceden bankalardaki gelişmeleri görüp gerekli değerlendirmeleri yapmalıydılar. Buna yağmur yağarken elinizden şemsiyeyi almak ve ardından kıçınıza tekme atmak denir. Bir zamanlar bir ülke lideri ile ABD başkanı görüşmesinden hemen sonra o ülke notunu yükselten de Moody's idi.

07 Haziran Perşembe 19:33 MOODY'S NOTU İNDİRİLEN 17 BANKAYI DAHA FAZLA NOT İNDİRİMİ İÇİN İZLEMEYE ALDI
    07 Haziran Perşembe 19:33 MOODY'S 17 TÜRK BANKASININ KREDİ NOTUNU İNDİRDİ
    07 Haziran Perşembe 19:32 MOODY'S 2 FİNANSAL KURULUŞU NOT İNDİRİMİ İÇİN İZLEMEYE ALDI

8.  Alıntı Originally Posted by derinlikler Yazıyı Oku
    Yukarıda paylaştığım 240 Dk'lık trend çizgisiydi.Onun altında günlükte 4.5130 altında en az 240 dk kalıp kalmayacağını izlerim geri gelirse..

Üstte de en yakın 4.5993 üzerinde 120 Dk kalıp kalamayacağını izlerim.Benim gördüğüm rakamlar..

Zamansallık nedeniyle kızarmadı günlükte henüz.Diren dolares

Sayfa 526/1027 İlkİlk ... 264264765165245255265275285365766261026 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •