Sayfa 527/983 İlkİlk ... 27427477517525526527528529537577627 ... SonSon
Arama sonucu : 7864 madde; 4,209 - 4,216 arası.

Konu: HURGZ - Hürriyet Gazetecilik

1.  Alıntı Originally Posted by kosta Yazıyı Oku
    Haftaya 1,10 dan alirim bu gidisat onu gosteriyor.
    Bekle bekle birgün 1 dende alabilirsin.borsa da herşey olabiliyor Yatırım Tavsiye Değildir.

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. SPK ya CİMER e ,BİMER e ve hurriyet yatrımcı ilişkilerine yazdım.elif hanım var onla görüştüm neye 18 maddenin hnagi bendinden muafiyet talep ettiniz diye dönüş yapacagız dedi.dönmedi.turkiyede adalet yok diye millet boşuna bağırmıyor somuç hiç bir egrekçe göstermeden muafiyet talep et hisselere çak.spk seyretsin boyle rezalet başka ülkede görülmez.anındaa cezasını keserler.borsadan sogudum çağrıdan bunu ellerine verdikten sonra bi daha bulaşmayacağım borsaya.

3. Bizim borsanın durumu özetle şu ; filmlerde olurya iki dövüşçü ölümüne ringe çıkar anonsör derki bir tek kural var o da hiçbir kural olmaması ...
    Bizim borsada da kim kimi vs vs vs...

4. Aynen kardeslerim..

5. Bir hissedar bir yerde organize olalım, Hürriyet Gazetesi önünde basın açıklaması yapalım demiş . Komik gelebilir bir çoğumuza ama, sonuç almak bakımından güçlü bir hamle .

6. Mantıklı.

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Bu adamin hocasi A.D. dir torbadan daha ne surprizler cikar kafayi yiyersiniz...
    Tahta isleme kapatilir belli bir sure,
    SPK ceza keser her seyi goze alabilirler
    yine de sizden 1,60 almazlar benden soylemesi!

8. Kapatırlarsa ekime kapatmazlarsa ....me. Organize olalım arkadaşlar, ben siyasilerede yazdım. Bu çakallara hakkımızı yedirmeyelim.

Sayfa 527/983 İlkİlk ... 27427477517525526527528529537577627 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •