Sayfa 529/1043 İlkİlk ... 294294795195275285295305315395796291029 ... SonSon
Arama sonucu : 8343 madde; 4,225 - 4,232 arası.

Konu: haftalık hisse paylaşım

1.  Alıntı Originally Posted by mebes Yazıyı Oku
    Yok hocam işleyen liman derince tarafında. Polport yazınca çıkıyor. Hatta avrupanın 10. Büyük ticari limanı diye geçiyor.

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    ORADA BAŞKA BİR MEVZU VAR SANIRIM POLHO MARSALL OLMALIYDI MRŞLL POLHO OLMALIYDI O ZAMan ben sistemsel bakıyorum içeriğine pek dikkat etmiyorum ama var orada bir fırıldaklık

Sn Çelik çomak

Kuyas için ne dersiniz

Bir ara takip listenizdeydi yanlış hatırlamıyorsam

Tşk

3. Poliport diye geçiyor. Izmit te bulunuyor . Polisan holdinge bağlı çok iyi işleyen ve yatırım çalışmaları yapılan çok büyük bir liman .

4. Avrupa’nın en büyük 10 limanından biri olan Kocaeli’nde kurulu Poliport, yatırımlarını sürdürüyor

5. Poliport 1971 yılında, öncelikle Polisan Grubu’nun kendi ihtiyaçlarını karşılamak üzere kurulup, daha sonra, rıhtım, iskele, dolgu ve depolama tesisleri ile Anadolu yakasında İstanbul'a en yakın ve en büyük terminallerden biri haline geldi.

Türkiye’de deniz ticareti, Avrupa’nın önemli limanlarının bulunduğu ülkelerdeki elleçlenen yük baz alınarak karșılaștırıldığında, 2017 yılsonu itibarıyla Hollanda, İspanya, İtalya ve İngiltere ardından 5. sırada yer aldı. 2009-2017 yılları arasında kaydettiği yıllık bileşik %5,40 büyüme hızı ve 2009 yılına kıyasla ise %52,3 oranı ile elleçlenen yükte en yüksek artışı yakalayan ülke Türkiye oldu.

6.  Alıntı Originally Posted by NKN Yazıyı Oku
    Sn Çelik çomak

Kuyas için ne dersiniz

Bir ara takip listenizdeydi yanlış hatırlamıyorsam

Tşk
    evet dinlenmesi gerekiyordu tekrar güçlendi yukarı yönlü yeni harekete başlar 2.15 üzerinde yeni zirve yapabilir ytd

Olmip'de yabancı sitelerde satış haberi var... olmip'deki hakim ortağın türkiye pazarından çıkacağı yazılmış...konuyla ilgili fikri olan var mıdır...olmip çelik çomak üstadın da listesindeydi sanırım...kesinlikle ytd...

8. Hayırlı geceler arkadaşlar .Ostime buralardan girilir mi hocam ilerisi ışık mıdır ??Şu yüzden soruyorum Petkm var elimde ışık bekleye bekleye ömrüm geçti bazen takas yapmayı düşünmüyor değilim ben böyle bir dinozor görmedim 😊 . Teşekkürler

Sayfa 529/1043 İlkİlk ... 294294795195275285295305315395796291029 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •