Onemli Gunler Banner
Sayfa 53/1001 İlkİlk ... 343515253545563103153553 ... SonSon
Arama sonucu : 8006 madde; 417 - 424 arası.

Konu: Viop XLIV

1. Türk lirası pul olduysa biz ne yapalım
    Türk borsasına döviz altın bakacaksın
    Benim için hiç mahsuru yok
    Hedef 2/3 senede 4 cent
    2/3 sene beklemeden de 4 cent olabilir hiç mahsuru yok

2.  Alıntı Originally Posted by pit Yazıyı Oku
    Günaydın ,
    Düzeltme bekliyoruz ama bu kadar yükselmiş hisseleri kime nasıl satacaklar? Yani yurtiçinde bu kadar büyük piyasa değerine çıkan hisseleri kim alabilir? Global alıcılar mı gelecek, buna mı hazırlık...
    Para spottan kazanılmıyor, vadelide voleyi vuruyorlar. Yani spotta 1 milyon lot aldıysa 1 tl ortalamadan, 3 tl ortalamadan 300 bin lot satması yeterli olur...kalan miktarı taşır...nasılsa hisselerin maliyeti sıfıra gelmiş olur...vadeliden kaldırdığı para da yanına kar kalır.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

3.  Alıntı Originally Posted by MiniYatirimci Yazıyı Oku
    saatini bilen yoh mu
    saat 14.00 açıklama yapacak cb

ekgyo açıklamayla mı coşar, öncesinde beklentiyi mi satın alır ?

4. Halk b zamanın da kaç dolara halka arz oldu bakıverin bi

5. Bence satan sattığı için esas hareketi, patronlar, herif ve arbitrajcılar belirleyecek gibi.

Vadeli ve hisse fiyatı paralel gidince arbitrajcı için fiyat değişmemiş oluyor ekstra alım veya satım yapacak motivasyon olmuyor.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

6. O zaman ne diyoruz
    Bas bas paraları the big longa
    İyi vuruşmalar dilerim

7.  Alıntı Originally Posted by pisyedili01 Yazıyı Oku
    Hayırlı sabahlar dostum.bu tablou güncelleme aralığın nedir sn Ariston.
    Gözlerim görmüyor gün içi zor oluyor. İlgilendiğin hissede bak gün içi değişimlerini elle hesaplayabilirsin çok değişmiyor.

Bunu matriks vs anlık yayınlıyor olması lazım.

Mesela YKBNK'da 40 kuruş fark 50 oldu ama fiyat 100 kademe düştü desteğe geldi hemen alıp 3-4 kademeye satabilirsin, tabi çok yüksek riskli bir işlem, 100 kademe daha gerileyebilir.

İlk 5 hisse kritik çünkü yüklü poziyon var, TCELL ve SASA koymadım, orada arbitrajcının etkisi az olur fazla pozisyon yok. Yani orada arbitrajcıya güvenerek işlem yapılmaz adam kendini kurtarır sen ortada kalırsın.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

8.  Alıntı Originally Posted by thebigshort Yazıyı Oku
    Halk b zamanın da kaç dolara halka arz oldu bakıverin bi
    Zamanın siyasi ve ekonomik koşullarını, bankanın o zamanki durumunu, ABD yaptırımlarını vs'yi hesaba katmadan o gün şu kadar dolardı bugün bu kadar dolar karşılaştırması yapmak doğru mu?
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 53/1001 İlkİlk ... 343515253545563103153553 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •