Sayfa 530/1004 İlkİlk ... 30430480520528529530531532540580630 ... SonSon
Arama sonucu : 8025 madde; 4,233 - 4,240 arası.

Konu: Viop LV

1. Seçimlerden sonra bankalara yüklenecekler gibi. Fazla para piyasa faizi ile değil de yine masa başı faiz ile bankalardan çekilecek olabilir.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

2. Banka genel müdürüne TV'de soruyorlar

- bu sene kaç kişi alacaksınız

- 3000 kişiyi aramıza katacağız

- Yani çalışan sayısı 3000 kişi artacak

- Yok öyle değil, ayrılanların yerine alacağız.

Halka Arzlar kesti piyasayı..
    Obams, patek, mogan, lmkdc, borsk, reedr..
    Endeksi taşıyan senetlerin yerine geçince..
    Takip teki x30 kağıtlara ilgi düştü..Vatandaş tavan, taban seviyor

4. Kamu bankalarının ağırlığını azaltacağız deniyordu tam tersine arttı. Krediler ve mevduatta kamu mevduat bankaları %50 yi geçmiş olabilir.

İlave olarak Ziraat Katılım, Vakıf Katılım, Emlak Katılım bankaları da kuruldu.

Kalkınma Bankası sermayesi artıyormuş, Eximbank kredileri var, TCMB de bir şekilde kredi veriyor olabilir.

Özel bankalar tüketici üzerinden para kazanıyor gibi.

Akbank tüm finansal varlığını bize getir ekstra imkanlardan yararlan reklamı yapıyor.

5. Bu soğan cücüğüne de Zelenski gibi gaz veriyor birileri...Ağaların sesi çıkmıyor ,bu önde sürekli
    .......................

#SONDAKİKA

Artık kırmızı çizgimiz yok.

Ukrayna'da barışı sağlamak için zayıf olmamalıyız.

Rusya'nın kazanmasına karşı hedefimize ulaşmak için gerekli araçları kullanmaya*hazırız.

Eğer Rusya bu savaşı kazanırsa Fransızların ve tüm Avrupalıların hayatları*değişecek.

-Macron

6. ABD ADR

Akbank'ı herif ABD'de gündüz düşürdü, birileri yükseltmek istedi ama parası yetmedi.

7. Bence yarın vatandaş hisse almakta isteksiz olur zaten gırtlak malda, üzerine hafta sonu riski var. Mecburi herif almak zorunda diye düşünüyorum.

Bürokratlar borsada oynuyor deniyor, haberleri ikinci/üçüncü olarak onlar öğreniyor, en son Resmi Gazete vs ile öğrenilen haber ise çok bir şey bırakmıyor.

8.  Alıntı Originally Posted by tidebringer Yazıyı Oku
    Mert abi duruyor mu shortlar
    Tide hocam temettü etkisiyle vadelinin teorik fiyatini hesaplayan bulabildin mi geçen sormuştun

Sayfa 530/1004 İlkİlk ... 30430480520528529530531532540580630 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •