Sayfa 530/997 İlkİlk ... 30430480520528529530531532540580630 ... SonSon
Arama sonucu : 7973 madde; 4,233 - 4,240 arası.

Konu: Rakı Sofrası IX

Alıntı Originally Posted by guneysu Yazıyı Oku
    10 sene üyeliğimde 1 tane cezam vardı, o da forum üzerindeki yazımdan değil, msn den modaratöre yazdığım bir yazı sonucu idi..

msn de, yazılarda şekiller çıkıyordu.. normal yazı içinde geçen bir kelime ''alsana'' '' abi şu adamın cezasını affedip foruma geri alsana '' yazdığında bir eli diğer elinin bileğini tutuyor, diğer el parmak arası gösteriyordu..

:
    Ozaman whatsapp'dan dikkatli yazayım, yanlış bir hareket olur filan başıma iş almayalım

Bende eski & yeni forumda hiç ceza almadan yola devam ediyorum

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

68 de takılıp kalmıştık, bir ara, korkmaya başladım... 4 atış boş geçti..

neyse faul yaptılar 2 atış yapıldı, 68 uğursuz rakamını kırdı....
    Maçın her anında adamlardan iyiydik, bazı yerlerde zorlandık ama baştan sona ustunduk.. yinede son dakikaya kadar bizim oyuncular gibi bende ilk 5de gibiydim

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Dükkan işletmecisi gelip bir anda ortadan kayboluyor..sanırım sarışın kovalamaya gitti
    Gitmemiş cafede

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,832
    Ozaman whatsapp'dan dikkatli yazayım, yanlış bir hareket olur filan başıma iş almayalım

Bende eski & yeni forumda hiç ceza almadan yola devam ediyorum
    Forum kurallarına uyup, bizleri yormayan üyelere teşekkür ediyor, kendilerini seviyoruz...

forum dışındaki kişişel ilişkiler farklı, burası farklı...

haaa, reelde arkadaşım, forumda bana bir şey yapmaz diye de düşünme... örnek ali kardeşim..
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
    o dingil zaten ceza alacak, o yazısından dolayı, sende ona hakaret edince sende gidiyorsun..

yapacağın iş çok basit...

yazının altındaki üçgene basmak...

yönetim gereğini mutlaka yapar...
    Haklısın.. bazan kaptırıyorum kendimi..

Yoksa biliyorsunuz.. o üçgeni çok kullanıyorum.. Kendi yazımda bile kullanmışlığım vardır..

Bir de, o üçgenin yerini değiştirin yahu.... Kaç kere üçgene basacam diye yıldıza bastım..

Hele birine de yorum yazmıştım.. Allahtan sadece "Yazıya dikkat" gibi bir şey yazmıştım.. Adam da rep'i alınca o yazıdan.. ne gururlanmıştır..

İşin şakası bunlar.. Ama...

Ben böyle birisi değildim.. İp ilk cezada koptu... O hikayeyi de biliyorsunuz... O cezayı almasam, şimdi hiç cezam olmazdı.. Emin olun olmazdı...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    19,832
     Alıntı Originally Posted by DeliKAN Yazıyı Oku

Ben böyle birisi değildim.. İp ilk cezada koptu... O hikayeyi de biliyorsunuz... O cezayı almasam, şimdi hiç cezam olmazdı.. Emin olun olmazdı...
    söz ver bana,

temizliyeyim ekranını....

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Forum kurallarına uyup, bizleri yormayan üyelere teşekkür ediyor, kendilerini seviyoruz...

forum dışındaki kişişel ilişkiler farklı, burası farklı...

haaa, reelde arkadaşım, forumda bana bir şey yapmaz diye de düşünme... örnek ali kardeşim..

Benim telefonda otomatik düzeltme açık , bazen saçma sapan kelime düzeltmeleri yapıyor bundan sonra whatsapp'dan yazarken iki kere kontrol edeyim , durup dururken tatile gitmeyelim

Tanıdık olanlar daha çok yardımcı olmalı zaten , benim yönetici tanıdığım var diye rahat olmak yerine ona daha çok yardımcı olunmalı

Ali beyde geri vites yok , yoksa özel mesajdan , ulasabilecegim heryerden yazıyorum aman uymayin etmeyin diye ama geri vites arizaliymis kendinde

Cezası da bitmiş gelse iki film paylaşsa de sohbet etsek, özledik

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    19,832
    Tanıdık olanlar daha çok yardımcı olmalı zaten , benim yönetici tanıdığım var diye rahat olmak yerine ona daha çok yardımcı olunmalı

:
    Cemal bey çok daha hırçın yazardı, kendini frenlemeye başladı.. forumda...

kendisine buradan teşekkür ediyorum..

watsap gurubunda, yapacaklarını yapıyor.. sudanlıdan geçemiyoruz, aşağılık komleksine sokuyor bizi...

Sayfa 530/997 İlkİlk ... 30430480520528529530531532540580630 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •