Onemli Gunler Banner
Sayfa 531/555 İlkİlk ... 31431481521529530531532533541 ... SonSon
Arama sonucu : 4436 madde; 4,241 - 4,248 arası.

Konu: INFO - İnfo Yatırım

1.  Alıntı Originally Posted by Serhateco Yazıyı Oku
    Fikriniz nedir ?
    Ben bu hissedeyim; yükseleceğini düşündüğüm için hissedeyim. Patronlarda aynı fikirdeler ki almaya devam ediyorlar.

2. Sirketin %23 unu kisisel fonlarinda topladi.gercek dolasimda hisse ne kadar merak ediyorum.nnf fonun elinde de hala hisse olabilir onemli miktarda. %5in altina dustuler ama sonrasi bilinmiyor.

Yatirim tavsiyesi degildir.

3. Rainbow’ un da halka arzıyla birlikte komisyon harici 28 küsür milyon gelir hesapladım ben ortalama..

4.  Alıntı Originally Posted by Rapmatic Yazıyı Oku
    Rainbow’ un da halka arzıyla birlikte komisyon harici 28 küsür milyon gelir hesapladım ben ortalama..
    Rainbow 5.3m
    Mobitel 12.3m
    Kalan kisim nerden hocam?

5.  Alıntı Originally Posted by lamuerte Yazıyı Oku
    Rainbow 5.3m
    Mobitel 12.3m
    Kalan kisim nerden hocam?
    Hocam geri alınan payların elden çıkarılmasından elde edilen kar sanırım gelir tablosunda gösterilmiyormuş, ben onuda eklemiştim.
    Ayrıca ekim ayındaki hedef holding arzından 2.750 daha geldi.. 20m gibi bir rakam oluyor şu an için..

6.  Alıntı Originally Posted by Rapmatic Yazıyı Oku
    Hocam geri alınan payların elden çıkarılmasından elde edilen kar sanırım gelir tablosunda gösterilmiyormuş, ben onuda eklemiştim.
    Ayrıca ekim ayındaki hedef holding arzından 2.750 daha geldi.. 20m gibi bir rakam oluyor şu an için..
    O konuda net bilgim yok benimde ama sanirim 11m kar oldu paylarin satisindan.nereye yaziliyor bi arastiralim.

7.  Alıntı Originally Posted by Rapmatic Yazıyı Oku
    Ozkaynakla degerlenen karlar bolumune yaziliyormus anladigim kadariyla.yanlisim varsa duzeltin.

8.  Alıntı Originally Posted by lamuerte Yazıyı Oku
    Ozkaynakla degerlenen karlar bolumune yaziliyormus anladigim kadariyla.yanlisim varsa duzeltin.

Hocam bende aynı bilgiye ulaştım fakat net değil.. Konu hakkında bilgisi olan bir arkadaş ayrıntı verebilirse güzel olur.

Sayfa 531/555 İlkİlk ... 31431481521529530531532533541 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •