Sayfa 532/1012 İlkİlk ... 32432482522530531532533534542582632 ... SonSon
Arama sonucu : 8092 madde; 4,249 - 4,256 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

Alıntı Originally Posted by rACE Yazıyı Oku
    Suriyeli'lerin, yandaş müteahitler ve diyanetle aynı grupta gösterilmesi doğru değil.

Suriyeli doğduğunda Suriyeli'ydi. Ona seçim şansı verilmedi.
    Baktı ki ülkesinde savaş var, Türkiye'ye geldi.

Yandaş müteahitler ve diyanet mensupları ise bilinçli şekilde yaptıkları seçimler sonucu bulundukları konuma geldiler.
    Ülkenin refahını düşürmek konusunda her üç grup ortak hareket etseler de ilk grup masum.
    Masum lakin bütün savaş zedelere biz mi kucak açmalıyız?
    Her taş yerinde ağırdır ülkesine sahip çıkmayan millet millet olamaz o yüzden bu politika zarar üretiyor sürekli

Düşüncelerimin hiç kimse için tavsiye niteliği olmadığını belirtmek isterim Saygılarımla

2. Secimden once Firat dogusuna girilirse net kazanimlar olabilir. Mutlaka bir plan vardir . Hic bir secim bos gecmedi. Yilbasindan sonra gormeye baslariz. Ankara- Istanbuldan birisi muhalefete gecmezse (bence gecmeyecek) zaten komadaki muhalefet tamamen nakavt olur. (Partim yok, hicbirini sevmiyorum.)

Ben Subat sonuna kadar %50 TL faiz %50 USD deyim. Mart itibariyla uygun olursa full USD ye gececegim daha da TL ye kolay kolay donmem. Elimde satilik gayrimenkuller var onlari nakite cevirebilirsem onlari da ayni sekilde degerlendirmeyi dusunuyorum. Oturdugum ev disinda gerek yok. Sonra da musait zamanda eurobond. TL ile ugrasmaktan omur tukendi sonucta birsey yok.Calis cabala risk al ayni miktarda USD ye sahipsin 10 sene sonra. Ne gerek var.

Yatirim tavsiyesi degildir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,285
     Alıntı Originally Posted by mustafab Yazıyı Oku
    Secimden once Firat dogusuna girilirse net kazanimlar olabilir. Mutlaka bir plan vardir . Hic bir secim bos gecmedi. Yilbasindan sonra gormeye baslariz. Ankara- Istanbuldan birisi muhalefete gecmezse (bence gecmeyecek) zaten komadaki muhalefet tamamen nakavt olur. (Partim yok, hicbirini sevmiyorum.)

Ben Subat sonuna kadar %50 TL faiz %50 USD deyim. Mart itibariyla uygun olursa full USD ye gececegim daha da TL ye kolay kolay donmem. Elimde satilik gayrimenkuller var onlari nakite cevirebilirsem onlari da ayni sekilde degerlendirmeyi dusunuyorum. Oturdugum ev disinda gerek yok. Sonra da musait zamanda eurobond. TL ile ugrasmaktan omur tukendi sonucta birsey yok.Calis cabala risk al ayni miktarda USD ye sahipsin 10 sene sonra. Ne gerek var.

Yatirim tavsiyesi degildir.
    Yani sen de benim gibi "TL bir iluzyondur" diyorsun.
    Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

12 Aralık Aydınlık:

30 dan fazla finans kuruluşu ile Washington da sır toplantı: %27 faiz teklif edildi. Yatırımcılar kabul etmedi.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.
    https://www.hisse.net/topluluk/showt...28#post6673528

Londra swap 31 olmuş.burada mevduat yerlerde sürünüyor.neden?

6.  Alıntı Originally Posted by blue70 Yazıyı Oku
    Bankalara baskı yapılıyor olabilir mi? Bu baskı patlarsa faiz de yeni rekorlarlar gelebilir mi?

2019 içerisinde %30 lar ile mevduat yatırılabileceğini düşünüyorum. Ytd.
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

Alıntı Originally Posted by blue70 Yazıyı Oku
    TL kısa, short pozisyon nedeniyle.

8.  Alıntı Originally Posted by blue70 Yazıyı Oku
    Cevap iki mesaj öncenizde, sn. Dudu'nun mesajında.
    - - - - - - - - - -- - - - -- -- - - - - - - - - -
    Winter is coming...

Sayfa 532/1012 İlkİlk ... 32432482522530531532533534542582632 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •