Sayfa 534/796 İlkİlk ... 34434484524532533534535536544584634 ... SonSon
Arama sonucu : 6367 madde; 4,265 - 4,272 arası.

Konu: ERBOS - Erbosan Erciyes Boru

1. Yarın 100 ler klubune sağlam bır giriş yapılır diye düşünüyorum.
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

2.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Yarın 100 ler klubune sağlam bır giriş yapılır diye düşünüyorum.
    Güzel olur, yakışır Erbos'a

3. aynı görüşteyim, 200ila 500 arasında dolaşan hisselerden her yönüyle çok daha güzel bir bilanço var , bu özsermaye artışı ilk çeyrek gibi artmaya devam ederse yıl.sonu 750 mil. bir özsermaye büyüklüğü yakalamış olacak... temennimiz bu yönde insaAllah başarırlar

4.  Alıntı Originally Posted by foton Yazıyı Oku
    aynı görüşteyim, 200ila 500 arasında dolaşan hisselerden her yönüyle çok daha güzel bir bilanço var , bu özsermaye artışı ilk çeyrek gibi artmaya devam ederse yıl.sonu 750 mil. bir özsermaye büyüklüğü yakalamış olacak... temennimiz bu yönde insaAllah başarırlar
    İnşallah hocam, güvendik aldık alıyoruz uygun gördükçe. Son zamanlarda yaptığı hacimler de gayet iyi hele borsanın bu halde olduğu ortamda..

5. Bu arada, Erbos'un neden BIST100'de olmadığı konusunda bilgisi olan var mı? Yeter şartları mı sağlayamıyor, bence BIST100'e de girmesi iyi olur..

6.  Alıntı Originally Posted by Majesty23 Yazıyı Oku
    Bu arada, Erbos'un neden BIST100'de olmadığı konusunda bilgisi olan var mı? Yeter şartları mı sağlayamıyor, bence BIST100'e de girmesi iyi olur..
    Bist 100 e girdiginde hikaye bitmis olur..

Reklamlar arttikca tehlike artar

Ama bölünecek bölünmeli

7.  Alıntı Originally Posted by Eblek Yazıyı Oku
    Bist 100 e girdiginde hikaye bitmis olur..

Reklamlar arttikca tehlike artar

Ama bölünecek bölünmeli
    Hocam bist100 konusundaki görüşünüze katılmıyorum, Jantsa'ya mesela çok iyi geldi Bist100'e girmek. Daha fazla yatırımcı çekebilir özellikle yabancılar borsaya tekrar gelirse. Hayırlısı hangisiyse o olsun..

8.  Alıntı Originally Posted by Majesty23 Yazıyı Oku
    Hocam bist100 konusundaki görüşünüze katılmıyorum, Jantsa'ya mesela çok iyi geldi Bist100'e girmek. Daha fazla yatırımcı çekebilir özellikle yabancılar borsaya tekrar gelirse. Hayırlısı hangisiyse o olsun..
    Ben sig bölgeleri severim kalabalik , dolu türbünler, dolu tren vagonlarina katilmam,

Erbosun parlayan yildizini gören babalar Deniz yatirima mali yigdi,mal toplu,

Ama Erbosumuzunda kasadaki parayi degerlendirmesi buyumesi kapasite arttirmasi lazim,

Sirketten haber lazim, yeni olusumlar lazim,

Busekilde edilen karin güzel kullanilmasi lazim,

Cok sessiz bizimkiler,

Yatirim bekliyoruz, haber bekliyoruz

Sayfa 534/796 İlkİlk ... 34434484524532533534535536544584634 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz