Sayfa 534/696 İlkİlk ... 34434484524532533534535536544584634 ... SonSon
Arama sonucu : 5565 madde; 4,265 - 4,272 arası.

Konu: BJKAS Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. telaş yapmayın arkadaşlar bu hisse 1,30 lardan buralara geldi yavaş yavaş yükselecek en sağlıklısıda zaten bu.Tavan tavan gitmesin zaten ky. için en tehlikeli hareket budur. tavan tavan gitse ky. almaya kalksa alamaz alsada yüksekten satamaz yıllar yıllar önce bosh frende benim gibi.( kağıt 130.000 tl iken alım emri verip 242.000tl den alıp 450 tl den satmayıp tavan yapıyor her gün diye tabanlara bir başlamıştı 98 tl den zor satabilmiştim 2000 li yılların başları idi acemilik yıllarımdı )

BJKAS haftalık

kartal bu haftayıda kayıpsız gecti.
    abdullah hoca faktörü çok önemli.şampiyonluk getirebilir.
    yavaş yavaş takım istikrar kazanıyor.istikrarlı sonuçlar geliyor.tabiki çok olumlu.
    fakat lig uzun maraton.
    abdullah hoca maç kazandıkça seyircide destek verecektir.iyi hocamız var.cok başarılı olacaktır kesinlikle.yalnız eldeki kadro yeterli değil.takviler şart 5-6 takviye şart.takıma katkı sağlayacak oyuncular alınması lazım devre arasında.
    defanstan vida ruiz sakatlansa yedeği yok.defans uyumu anında bozulur.kart cezalı durumlarınıda göz önüne almak lazım.
    yedekleri roco necip tam defans faciaları.defansa adamlar girince korkuyoruz her an hata yapacaklar diyede.ve sürekli hatada yapıyorlar.güven vermiyorlar.oynadıkları oyunla..daha önceki maçlardan belli oldu.defansa koyunca bu tip oyuncuları mecburiyetten oynatıca yenilen bir cok golde pozisyonda hem ağır kaldılar hem defans yol gecen hanına dönmüştü.
    şimdilik sakatlık kart cezası olmas ise defans göbeği durumu kurtarıyor.
    roco ve neciple yürümez yedekteki oyuncu güven verecek.
    bonservisleriyle gönderilse yılda kasada bu iki oyuncudan 4 milyon avro kar edilir.
    yerlerine kaliteli oyuncu alınması gerekir.defansa güven veren oyuncular 2 adet alınsın.
    orta sahada uyum yok.
    atiba adam yokluğunda mecburen oynuyor.
    oğuzhana bu yönetim 8 yıl nasıl katlandı anlamış değilim.
    8 yıldır hiç bir aşama kaydedemedi.sadece yıllık 2 milyon avro astronomik ücret almaya devam ediyor.
    bununda gönderilmesi kasada 2 milyon avroya kalması demektir.
    ileride burak sakatlanmazsa ise oynuyor iş yapıyor.
    işi şansa bırakmamak lazım.1 nokta santroforda şart.
    orta sahaya atiba ve oğuzhanın yerlerine hatta adem laiçin yerinede oyuncular alınması şarttır.
    devre arasına az puan farkı ile girilmesi durumunda ara transfer döneminde 5-6 transferle akıllı transferlerle 2.yarı şampiyonluk havasına takım girecektir.
    bu durumda hissede yukarı gider.
    diğer takımların durumlarıda o kadar iyi değil.
    gs nin yaptığı transferlerin çoğu fos çıktı.
    fb de aynı durumda trabzonun durumu ve başakşehirin transferleride fena değil.
    yani ikinci yarı ara transferlerde en iyi transferleri kim yaparsa ipi kıl payı gögüsler.
    her takım her takımı yenecek bir sezon yaşanıyor.
    hiç biri birbirinden üstün değiller.
    bu yüzden bjk nin akıllı nokta transferleri yapması kesinlikle gerekiyor.
    şampiyonluk için şart.gs fatih terim devre arası çok adam göndereceğini söylüyor.çok adam alacak.her gün basında çıkyor.
    bjkninde ara transfer döneminde isabetli tansferleri yapması halinde şampiyonluk neden gelmesin.
    hissede bu durumda yerinde durmaz. yukarı hareketin devamı gelecektir...ytd

fakat mutlaka buraya bir stoper ve libero hava topu olan yerden iyi topu oyuna sokan cabuk süratli oyuncu alınması lazım.
    durum kabak gibi ortada defansa 2 takviye şart.
    orta sahaya 2 oyuncu şart birisi ön libero hızlı çalımcı adam eksişlten oyuncu şart böyle oyuncu devre arasında bulunur talisca nasıl bulunduysa yönetim uyumasın erkenden arayıp bulsun ekip işi yeni ekipte bu işten anlayan adamlar var.bekliyoruz.
    yeni transferleri şampiyonluk için şart 5-6 transfer gün gibi görünüyor eksik yerler noksan yerler.yetersiz katkı vermeyen oyuncuların durumları.
    hocada görüyordur bu eksikleri.yetersiz oyuncuları.katkı vermeyen oyuncuları.
    transfer şart.hemde 5-6 transfer şart.şampiyonluk bu durumda kıl payıda olsa gelecektir...ytdd
    Son düzenleme : kartalcı53; 24-11-2019 saat: 14:19.

4.  Alıntı Originally Posted by gologodri Yazıyı Oku
    Konya maçını kazanırsak bu rakamlar hayal olur o.ç spek topladın topladın yoksa 3 ün üstünde toplarsın
     Alıntı Originally Posted by gologodri Yazıyı Oku
    Bu nedir lan 2.20 gidiceksin hemde eşşek gibi bu gün olur 3 ay olur ama gidiceksin böyle rakam olmaz sikik spek.YTDeğildir
    Sikik seni uyarmıştım hadi belki bugün yalandan tutarsın bütün hafta mızrağı nerene sokucan malum çuvala sığmıyor artık.

5. Evet varmı yeni almak isteyenler hisse yi daha çok yolu var inanmayın akşama tekrar aynı yerine gelir

6.  Alıntı Originally Posted by oguz1724 Yazıyı Oku
    Evet varmı yeni almak isteyenler hisse yi daha çok yolu var inanmayın akşama tekrar aynı yerine gelir
    Ben aldım 2.34 den..batarmıyım sence?

7. Görürsün batarmı sın çıkarmısın ama öyle 20 bin TL 30 bin TL batmasın zaman kaybedesin al şöyle bi daire parası koy bak nasıl elinden alıyorlar görürsün

8. umarım herkes kazanır
    Son düzenleme : besonderes; 25-11-2019 saat: 14:01.
    TAŞIDIĞIN ŞEYİN AĞIRLIĞINI BİLECEKSİN!..

Sayfa 534/696 İlkİlk ... 34434484524532533534535536544584634 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •