Sayfa 535/1044 İlkİlk ... 354354855255335345355365375455856351035 ... SonSon
Arama sonucu : 8351 madde; 4,273 - 4,280 arası.

Konu: Sistem Takibi - II

Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Teşhis koyamadılar ama eşim gözümün önünde gidiyordu...

Şu anda evdeyiz. Şikayetleri azaldı ama devam ediyor. Ben kendi bildiğim gibi evde tedavi edeceğim. Sorun büyürse o zaman yeniden bir sağlık kuruluşuna başvururuz...
    Büyük geçmiş olsun Sayın T/A, acil şifalar diliyorum

2. Üstad ara sıra bizi durumdan haberdar et elimizden ne gelirse paylaşırız.

Çok geçmiş olsun tez zamanda şifalar dilerim

4.  Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Dostum, PKART 'a inancım var ama sayfasında etmediklerini koymadılar...! Ölüm bedduaları, hastalıklar falan. Hepsine şahitsin...

Ben tahtaya destek verirken bu şekil davranmaları çok zoruma gitti. Çok sabrettim, sakin kaldım ama durmadılar...

Zaten biliyorsun, sürekli hastalıklar ile uğraşıyorum. Annem, eşim ve ben dahil. Üstüne de bunların bu bedduaları beni bezdirdi...

Dün gece sen bu mesajı yazdığında hastanede acildeydim. Eşim rahatsızlandı. Mesajı gördüm ama cevap yazamadım...

Haksız yere de yapılsa beddualar tutabiliyor. Ben bir süreliğine köşeme çekilmek istiyorum...

PKART için 1.000 lot bırakmak az olmaz mı? Bıraktığıma göre ve beklediğime göre değmesi gerekir. O nedenle ben tavsiyeni dinleyeceğim ama biraz daha fazla bırakacağım...

İlgine çok teşekkür ederim. Müsait bir zamanında görüşmek üzere...

Selamlar, saygılar...
    Dostum geçmiş olsun , her zaman ifade ettiğimiz gibi en başı sağlık.
    Umarım eşiniz bir an önce normale döner ,nacizhane teşhis konamadigindan dolayı, siz elinizden geleni yapsanız da doktor kontrolünde olmalı.
    Saygılar.

XT1635-02 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    hakuna matara....memento mori.

5.  Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku

Şu anda evdeyiz. Şikayetleri azaldı ama devam ediyor. Ben kendi bildiğim gibi evde tedavi edeceğim. Sorun büyürse o zaman yeniden bir sağlık kuruluşuna başvururuz...
    Rabbim acil şifa versin .Dilerim enkısa sürede sağlğına kavuşur .ALLAH yardımcınız olsun .yapabileceğimiz birşey olursa yardıma hazırız ..tekrar geçmiş olsun üstad

6. Çok geçmiş olsun.
    Burada yazılan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti SPK tarafından yayımlanan Seri:V, No:52 Sayılı Tebliğ çerçevesinde aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevresinde sunulmaktadır.

Sayın T/A çok geçmiş olsun Rabbim acil şifalar versin...

8.  Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku

Abi, çok geçmiş olsun..... Allah, acil şifalar versin....
    Teknik olarak; yarına gebe olan bugünü yaşamalı ki, yarın, yaşanmış olsun.

Sayfa 535/1044 İlkİlk ... 354354855255335345355365375455856351035 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •