Sayfa 536/991 İlkİlk ... 36436486526534535536537538546586636 ... SonSon
Arama sonucu : 7926 madde; 4,281 - 4,288 arası.

Konu: PARSN - Parsan

1. Ya ben anlamakta zorlanıyorum 170 milyon euro yatırım yapıp yatırımdan önceki euro ciroyu bile zor yakalayan bir şirket

Eğer satışlar ihracat degilde iç pazar olsa ciroyu euro olarak baz almam.

Sadece ciro degil ürettigi ürünlerin ciddi anlamda miktarsal bir artışıda yok

Euro krediyi çekip yatırım yapacağına kasada tutsa daha iyiydi

2.  Alıntı Originally Posted by ruzgar50 Yazıyı Oku
    Ya ben anlamakta zorlanıyorum 170 milyon euro yatırım yapıp yatırımdan önceki euro ciroyu bile zor yakalayan bir şirket

Eğer satışlar ihracat degilde iç pazar olsa ciroyu euro olarak baz almam.

Sadece ciro degil ürettigi ürünlerin ciddi anlamda miktarsal bir artışıda yok

Euro krediyi çekip yatırım yapacağına kasada tutsa daha iyiydi
    Kapasite kullanım oranı kaç..Faaliyet raporlarında ya rastlamadım,ya da atladım..Bilen var mı..Göstergelerden biri bu..Ürün miktarı ile ilgili..PD 193 milyon dolar..Ben PD baz alırım,ucuz mu pahalı mı diye..Patrona 300 milyon dolar üzerinden hisselerini sat deseniz,satar mı..Satmaz..Ben olsam ben de satmam..egeen le kıyasladığım zaman rasyoları,ucuzuz..bu bir gerçek.Bu karlar gelmeye devam etsin,ki gelecektir,bu borç 3 yıla kalmaz ödenir..Sonuçta ,üretn kar eden bir şirket..son 15 yılda dolar bazında çok iyi değerlenmiş hisse fiyatı..Sürekli bedelsiz hisse vermiş..Geçmiş geleceğin aynasıdır..

3. Biz bu hizla bist 2400 oldugunda 38 i yeniden goremiyecez tek gercek bu su an

4. Birçok ihracatçı şirketin döviz kredi borcu ve dövizle ithalatlari var hangi mantıkla %25 ihracat bedelini satacaksin denmiş

https://twitter.com/uguruzyilmaz/sta...5g0L9AWmw&s=19

Redmi Note 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by ruzgar50 Yazıyı Oku
    Birçok ihracatçı şirketin döviz kredi borcu ve dövizle ithalatlari var hangi mantıkla %25 ihracat bedelini satacaksin denmiş

https://twitter.com/uguruzyilmaz/sta...5g0L9AWmw&s=19

Redmi Note 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sadece piyasaya satarken o kadarlık kısmı satılacak satmayanın elinde durabilir zaten bankalardaki dövizin 4 de 1 kısmını merkez de tutma zorunluluğu var olağan dışı ve uygulanamaz bir durum söz konusu değil bu şekilde merkez rezervlerini güçlendirecek.

6. Hadi be artık. 38,39 yap sonra 36 düşüp 40,45 lere kafa at. 40,45 arası silkele dök herkesi. O aralardan bende silkelenmek dökülmek istiyorum. Ömür törpüsü parsan.

7. 40-45 arası ben de dökülürüm. yolu açık olsun

Alıntı Originally Posted by axiom Yazıyı Oku
    40-45 arası ben de dökülürüm. yolu açık olsun
    numunelik bırakın

Sayfa 536/991 İlkİlk ... 36436486526534535536537538546586636 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz