Sayfa 537/814 İlkİlk ... 37437487527535536537538539547587637 ... SonSon
Arama sonucu : 6506 madde; 4,289 - 4,296 arası.

Konu: TRNSK - Transtürk Hold.

1. Günaydınlar eşleşmeyi görebilen varmı?

2. Marka tavana giderken trnsk ne yapacak

3. Markaya adana. Turzm. Trnsk ya elcider mersin yol dogru ilerde guzel seyler olacak gbi patron ana pazara cikacak diyorsa yapacaktir.aksi halde itibarida zarar gorur neyse ben caliliklarin arkasindayim hoscakalin sabrin sonu selamettir.

HTC Desire 816G dual sim cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Patroniçe büyük kazık attı hepimize..yazık cidden yazık.. bu kâğıtta acundan sonra patroniçe vurgun yaptı.olan yine bunların verdiği söze ben dahil kanan sazan yatırımcılara oldu...

5.  Alıntı Originally Posted by kocamuğlalı Yazıyı Oku
    Patroniçe büyük kazık attı hepimize..yazık cidden yazık.. bu kâğıtta acundan sonra patroniçe vurgun yaptı.olan yine bunların verdiği söze ben dahil kanan sazan yatırımcılara oldu...
    geçmiş olsun .. cok üzüldük😥 ama az kaldı sabret son 4 yil 11 ay 13gün su gibi geçer

6. SPK başkanının atanmasını bekliyoruz galiba bin ali açıklama yapmış bugün yarın spk başkanı atanır diye bizim için hayırlı olur inş

7.  Alıntı Originally Posted by tarkan Yazıyı Oku
    SPK başkanının atanmasını bekliyoruz galiba bin ali açıklama yapmış bugün yarın spk başkanı atanır diye bizim için hayırlı olur inş
    Mi rahati ii ne demisti spk red aldiysak en kisa zamanda onayinida aliriz.daha basvuru gelmedi.

8.  Alıntı Originally Posted by yigtt Yazıyı Oku
    Mi rahati ii ne demisti spk red aldiysak en kisa zamanda onayinida aliriz.daha basvuru gelmedi.

ortak bizim başkan yeni spk başkanını bekliyor gibime geliyor.iddalı konuştuğuna göre

Sayfa 537/814 İlkİlk ... 37437487527535536537538539547587637 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •