Sayfa 538/992 İlkİlk ... 38438488528536537538539540548588638 ... SonSon
Arama sonucu : 7935 madde; 4,297 - 4,304 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - I

1. bu arada en düşük konut kredisi faizi ne olmuştu? hatırlayanınız var mı?

2.  Alıntı Originally Posted by şirinbaba Yazıyı Oku
    0,99 altına kolay kolay inmez. bu sizi tatmin etmiyor mu?
    tatmin etmsinden öte bu kararın etkileri ve ne zaman etki edeceği öğrenmeye çalışıyorum.3 4 gün sonra düşecekse tabiki tatmin etmez ..

3. Teb ekran başında bekliyordu galiba.
    Hemen 16 yapıp üstüne 30 güne düşürmüşler

4.  Alıntı Originally Posted by emrecan79 Yazıyı Oku
    tatmin etmsinden öte bu kararın etkileri ve ne zaman etki edeceği öğrenmeye çalışıyorum.3 4 gün sonra düşecekse tabiki tatmin etmez ..
    şuan ki rakam bir önceki faiz indirimine göre zaten zarar yazmaktaydı eğer ki konut satışları ağaları tatmin etmemişse tekrar zararına indirim bekleyebilirsiniz.

5. Faiz dususu etkilemedi satin alinmis anlasilan tl deger kazandi ama ons firladigi ve petrol dustugu icin ..ruble ve realde ayni oranlarda deger kazaniyor zaten..etki 0 ..haftaya bakmam lazim artik ...hafta ya dolara gecmeye kademe yapip devam edicem tl oranlar bitti ..%6-7 li oran oldugu zamanlari hatirladim ama o zaman hem ulkede siyaset rayinda hem ekonomi rayinda hem joepoltik risk yoktu ..simdi ki ortamla o zamanki ortam arasi daglar kadar fark var ...alternatif yatirim araclari da pek tat vermiyor borsa cikiyor ama belli basli 5-6 bist30 endeksin geri kalan 500 hissesin de getiriyi bulmak deveye hendek atlatmak gibi ..altin pahali ev ler pahali doviz sabit ..bu nasil is yahu ..150 k ya malolan bir daireyi 1 milyona degil de 300 k ya versinler %100 kaf neylerine yetmiyor herkes alsin o zaman .

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul/Montreal
    Gönderi
    35,485
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    bangkok/köln/antalya
    Gönderi
    234
    keşke aktifbanktan 23.5 olan oranı 365 gün değilde 760 günlük felan yapsaydım kafa rahat olurdu 2 yıl

16 küsür fazi nedir şu yoksula bi sada der gibi.
    I LOVETHAILAND

8.  Alıntı Originally Posted by trion Yazıyı Oku
    Faiz dususu etkilemedi satin alinmis anlasilan tl deger kazandi ama ons firladigi ve petrol dustugu icin ..ruble ve realde ayni oranlarda deger kazaniyor zaten..etki 0 ..haftaya bakmam lazim artik ...hafta ya dolara gecmeye kademe yapip devam edicem tl oranlar bitti ..%6-7 li oran oldugu zamanlari hatirladim ama o zaman hem ulkede siyaset rayinda hem ekonomi rayinda hem joepoltik risk yoktu ..simdi ki ortamla o zamanki ortam arasi daglar kadar fark var ...alternatif yatirim araclari da pek tat vermiyor borsa cikiyor ama belli basli 5-6 bist30 endeksin geri kalan 500 hissesin de getiriyi bulmak deveye hendek atlatmak gibi ..altin pahali ev ler pahali doviz sabit ..bu nasil is yahu ..150 k ya malolan bir daireyi 1 milyona degil de 300 k ya versinler %100 kaf neylerine yetmiyor herkes alsin o zaman .
    Vatandaş akıllı olacak almayacak, bunun başka yolu yok...

Sayfa 538/992 İlkİlk ... 38438488528536537538539540548588638 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •