Sayfa 538/1005 İlkİlk ... 38438488528536537538539540548588638 ... SonSon
Arama sonucu : 8037 madde; 4,297 - 4,304 arası.

Konu: Viop LI

1. Erdemoğlu, Sasa'da hisse satacak- bloomberght.com

Erdemoğlu Holding, Sasa'nın çıkarılmış sermayesinin yaklaşık yüzde 1,1'ini temsil eden yaklaşık 56,7 milyon hisseye denk gelen yaklaşık 3,55 milyar TL'lik Sasa hisselerini satacak.

Satış "Türkiye dışında ikamet eden nitelikli kurumsal yatırımcılara" yapılacak.

Nihai şartlar, hemen başlayacak olan hızlandırılmış talep toplama süreciyle belirlenecek.

Erdemoğlu, işlem tamamlandığında Sasa'nın yaklaşık yüzde 60'ına sahip olmayı öngördüğünü açıkladı. Erdemoğlu şu anda şirkette doğrudan yaklaşık yüzde 61 ve dolaylı olarak yaklaşık yüzde 81,8 oranında paya sahip konumda.

Şirket satış gelirlerinin çoğunu Sasa tahvillerini satın almak için kullanmayı planlıyor. HSBC Bank işlemin tek küresel koordinatör ve talep toplayıcısı oldu. Erdemoğlu çoğunluk hissesini elinde tutacak ve Sasa'nın yönetim kontrolünü elinde tutacak

bloomberght.com internet sitesinde yayınlanan sözkonusu habere aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:

https://www.bloomberght.com/erdemogl...atacak-2332860
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Herif sasayı banka gibi çalıştırıyor.
    Tahvil çıkar
    Hisseye dönüştür.
    Hisseleri sat.
    Tahvili al
    Yılan derisi gibi her yıl sıfır deri

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

Hatırlarız hatırlarız hatta iyi tanırım kardeşim gibidir. Kendisi malta pasaportu aldı keyfi yerinde . Ama burada yazmaz . Bende senin gibi yargısız infaz yapanlara iki laf edeceğim. Bu gibi yazılarda isim yazamazsınız. Normalde suç teşkil eder. Bak son cümlen şu.
    ''gözükmediğine göre, tarihin tozlu sayfalarında yerini aldı galiba.''
    Yatırım tavsiyesi değildir.'' Buradaki -galiba-bir miktar kurtarıcı kelime olsa da. bu tür yazılar hoş değil... Ben yıllardı girmiyorum buraya bu tür yazılar yüzünden . Arkadaşa bir özür borçlusun.. bir arkadaşı da dün 23.45 de yazmış zaten beklentisini.. kimin tozlu sayfalarda yada toprak altında olduğunu yaratıcı bilir. Lütfen tartışma konusu olmasın ben gerçek bir bilgi verdim.. ÖZÜR önemli bir erdemdir.

yeni üye yazana bakmayın duhul eski

Alıntı Originally Posted by şahit Yazıyı Oku
    siz hatırlamazsınız,
    bir aleniçev vardı.
    garibim her ppk toplantısında bu sefer doğruyu yapacaklar der, ona göre poz alırdı.
    üjj dört sefer çarpıldıgı halde,
    bu sefer doğru olanı yapacaklar der ona göre poz alırdı.
    gözükmediğine göre, tarihin tozlu sayfalarında yerini aldı galiba.
    Hatırlarız hatırlarız hatta iyi tanırım kardeşim gibidir. Kendisi malta pasaportu aldı keyfi yerinde . Ama burada yazmaz . Bende senin gibi yargısız infaz yapanlara iki laf edeceğim. Bu gibi yazılarda isim yazamazsınız. Normalde suç teşkil eder. Bak son cümlen şu.
    ''gözükmediğine göre, tarihin tozlu sayfalarında yerini aldı galiba.''
    Yatırım tavsiyesi değildir.'' Buradaki -galiba-bir miktar kurtarıcı kelime olsa da. bu tür yazılar hoş değil... Ben yıllardı girmiyorum buraya bu tür yazılar yüzünden . Arkadaşa bir özür borçlusun.. bir arkadaşı da dün 23.45 de yazmış zaten beklentisini.. kimin tozlu sayfalarda yada toprak altında olduğunu yaratıcı bilir. Lütfen tartışma konusu olmasın ben gerçek bir bilgi verdim.. ÖZÜR önemli bir erdemdir.

6. Vadeli satış yapmıyoruz, ihracat %50, vadeliyi iptal etmeleri kötü oldu. Kapasite kullanımı azalır. Dolar vadeli satış zaten yasak ve imkan yok. Bugün 24,5 liradan çevirsen bile yönetim vadeliyi kabul etmiyor. Çünkü hedge edecek bir kanal yok. Forward yapamıyorsun, dolar alamıyorsun.

Sevinin çocuklar, övünün çocuklar 23 lira kur kutlu olsun.

Adam bunda sene hedef 2023 dedi durdu, biz anlamadık.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    9,738
     Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Yabancının gerçek manada gelmesi için önce ülke yatırım yapılabilir notunun yükselmesi lazım. Ciddi fonlar bu seviyelerdeki ülkelere istese de yatırım yapamaz.. Kuralları, yönetim şekilleri var.
    Bizde sadece trade için gelen yabancı !! var . O da vurkaça geliyor.
    3 gün sonra Moody's, not değerlendirecek tarih değişmediyse . anlık "durağan" "B3" aşırı spekülatif ülke konumunda 4 kademe aşağısı ''batık ''
    büyük fonlar dediğin gibi istesede gelemezler adamların katı kuralları var .tamamen doğru .
    onlar olmadan sağlıklı kalıcı yükselişler zor görünüyor.bundan sonra yeni ekonomi yönetiminin belki pozitif etkisi olur notlama konusunda

Cuma günü 5200 de buluşur muyuz?

Sayfa 538/1005 İlkİlk ... 38438488528536537538539540548588638 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •