Sayfa 539/549 İlkİlk ... 39439489529537538539540541 ... SonSon
Arama sonucu : 4389 madde; 4,305 - 4,312 arası.

Konu: Centilmenlerin sayfasi

1.  Alıntı Originally Posted by çağrbey Yazıyı Oku
    Zor dostum zor. 1 liraya düşer diyordun şimdi de gider diyorsun. Yaw kafamı karistiriyorsun ))))
    Ne diyeyim dostum hisseye girmis adami.
    Gönlü temiz insanlariz....

Hayirli olsun, bereketli olsun, önü acik olsun demek düser bize.

2. Bastir Ankaragücü, pardon Cusan...

3.  Alıntı Originally Posted by Gentleman Yazıyı Oku
    Bastir Ankaragücü, pardon Cusan...
    Tiri$$$$$$$$

4. Borsa çakılmak , hisseler düşmek için hep mi benim girişimi bekler ?)
    Gıcık olup EKGYO aldım :P

Alıntı Originally Posted by NPTN Yazıyı Oku
    Borsa çakılmak , hisseler düşmek için hep mi benim girişimi bekler ?)
    Gıcık olup EKGYO aldım :P
    Bende bir dostun izine düştüm cusan aldım, çok şükür bir kısmını gömdüm. Gömende ilk sıradayım
    Burada yer alan bilgi,paylaşım ve yorumlar kişisel düşüncemdir.Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

6.  Alıntı Originally Posted by çağrbey Yazıyı Oku
    Bende bir dostun izine düştüm cusan aldım, çok şükür bir kısmını gömdüm. Gömende ilk sıradayım
    Ben de aldım ama zararım az benim O dost bir hisseye girmişse önce süründürür sonra güldürür o hisse ))
    O alıcak , bekliyceksin,hisse düşecek, o kızıp kafayı vuracak , alacaksın,bekleyeceksin,hisse çıkacak,yeter bu kadar deyip satacaksın, o dost sabredecek , hisse daha çıkacak,sen erken sattım diye kafayı vuracaksın ))))))) RUTİN BU !

7.  Alıntı Originally Posted by NPTN Yazıyı Oku
    Ben de aldım ama zararım az benim O dost bir hisseye girmişse önce süründürür sonra güldürür o hisse ))
    O alıcak , bekliyceksin,hisse düşecek, o kızıp kafayı vuracak , alacaksın,bekleyeceksin,hisse çıkacak,yeter bu kadar deyip satacaksın, o dost sabredecek , hisse daha çıkacak,sen erken sattım diye kafayı vuracaksın ))))))) RUTİN BU !

Lütfen, yalvariyorum, bu format bir kez daha islesin

Alıntı Originally Posted by NPTN Yazıyı Oku
    Bu yazı alkışlanır
    Paylaşımlarım kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez... Ne mutlu TÜRK'ÜM diyene...

Sayfa 539/549 İlkİlk ... 39439489529537538539540541 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •