Sayfa 54/168 İlkİlk ... 444525354555664104154 ... SonSon
Arama sonucu : 1338 madde; 425 - 432 arası.

Konu: CRFSA - Carrefoursa

1. Patron diyorki; hissem bu işe başlamadan önce 7 liraydı, 17 tl de rüçhan fiyatım. Toplam hissemin değeri 24 lira ediyor. İşinize gelirse. ;) Bende diyorum ki o zamanlar endeks 1150 lerde idi şimdi ise 1300 küsürlerde, o kadar bekledim, senin yüzünden birçok hisse kaçırdım, işime gelmez YTD

2.  Alıntı Originally Posted by borsamağduru32 Yazıyı Oku
    Patron diyorki; hissem bu işe başlamadan önce 7 liraydı, 17 tl de rüçhan fiyatım. Toplam hissemin değeri 24 lira ediyor. İşinize gelirse. ;) Bende diyorum ki o zamanlar endeks 1150 lerde idi şimdi ise 1300 küsürlerde, o kadar bekledim, senin yüzünden birçok hisse kaçırdım, işime gelmez YTD
    Borsa mağduriyeti bitmeyecek mi yoksa? Ben ne yaptıklarını çözemedim. İş bir gün alıyor bir gün satıyor. Ay başından bugüne 600 K azalmış yabancida da ciddi azalış gördüm. Son 2-3 günde artış var gibi. yani onlara uyup trade edebilseydik çok iyi olacaktı. 38 den verme 32 den verme en son 22 den aldigin mali 28 den verme...
    Kendi adıma benimki hamallık..

GM1910 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Ben söylediklerimden sorumluyum, anladıklarınızdan değil.
    Stefan Zweig

Alıntı Originally Posted by Crf34 Yazıyı Oku
    Sıkıntı olurmu hisse satışı , yüzde 5 olması için
    Olacağını zannetmem. Ama, hakim ortaklar, hisseye kaç fiyat biçip hangi tarihte ve %5+1 lotta duracaklar mı?
    Bunları takip etmem lazım dedim kendi kendime.Yeni stratejilerle Crfsayı değerli kılacaklarını düşünüyorum.

Çünkü Sabancı ailesine (hele hele rahmetli Sn. Sakıp Sabancıya) yönetimindeki şirketin batık noktada olması hiiiç uymaz, BANA GÖRE.
    Maliyet düşürecek şekilde alım yaptıkça tahtacılar nedense aşağıya çekmeye çalışıyor galiba.

4. Sosyal medyada çok fazla ağlaşma var. Tahta için bu kadar ağlaşma iyi değil. Benim gördüğüm yataya sardı. Yüzde 5-10 yukarı aşağı yapar ama yeni tavan serisi falan zor görünüyor. Bölünmeyle beraber yolumu ayıracağım.
    Sonrada herkese teşekkürler ve elveda.

5.  Alıntı Originally Posted by interlude Yazıyı Oku
    Sosyal medyada çok fazla ağlaşma var. Tahta için bu kadar ağlaşma iyi değil. Benim gördüğüm yataya sardı. Yüzde 5-10 yukarı aşağı yapar ama yeni tavan serisi falan zor görünüyor. Bölünmeyle beraber yolumu ayıracağım.
    Sonrada herkese teşekkürler ve elveda.
    Ben tahammül edemedim daha fazla ve sabah vedalastim. Doğru yerde verebilmeyi tercih ederdim ama kısmet. Tekrar girmek için beklemedeyim.
    İsbank ısrarla 24 u gecirmiyor. 24 e yaklaşınca aşağıdan alınmış olanlar veriliyor.

Ne diyelim kismetten ötesi yok.

GM1910 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Ben söylediklerimden sorumluyum, anladıklarınızdan değil.
    Stefan Zweig

6. Açıklama

Şirketimizin 700.000.000,00 TL tutarındaki çıkarılmış sermayesinin 595.755.646,04 TL tutarında azaltılarak 104.244.353,96 TL'ye düşürülmesine ve bu sermaye azaltımı ile eşzamanlı olarak 1 TL nominal değerli 100 adet pay için 17 TL yeni pay alma hakkı kullanım fiyatı üzerinden tamamı nakden karşılanmak üzere toplam 23.529.411,76 TL tutarda sermaye artırımı yapılarak çıkarılmış sermayenin 127.773.765,72 TL'ye artırılmasına ve Şirketimiz esas sözleşmesinin ''Sermaye" başlıklı 6'ncı maddesinin tadiline ilişkin olarak Sermaye Piyasası Kurulu'na yapılan başvurumuz kapsamında sunulan izahname, Sermaye Piyasası Kurulu tarafından onaylanmış ve onaylı izahname bugün (20.11.2020) teslim alınmıştır.*

Sermaye Piyasası Kurulu’nca onaylanan izahnamenin ikinci kısmı (s.67-133) ekte yer almaktadır.*

SM-A705FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
    Sabancılar,Marketciliği beceremeyip ellerine yüzlerine bulaştırdığı gibi,Sermaye indirme kaldırma işini de berbat edecekler ,yüzlerine gözlerine bulaştıracaklar,anlaşılan...

Alıntı Originally Posted by Kar_Adam Yazıyı Oku
    Sabancılar,Marketciliği beceremeyip ellerine yüzlerine bulaştırdığı gibi,Sermaye indirme kaldırma işini de berbat edecekler ,yüzlerine gözlerine bulaştıracaklar,anlaşılan...

Sabancılar daha yeni vira Bismillah demiş olmasınlar. GK yapıldı İbra oldu+SPK Onayı da vardı. Yetki belgesini bugün SPKdan almışlar.
    Sabırlı olalım. 23ün altına inmesin gibi izlenim edindim. Düşük maliyetlileri verip tabanı mı yükseltiyorlar acaba. Bekleyip göreyim bakalım. YTD.

Sayfa 54/168 İlkİlk ... 444525354555664104154 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •