Sayfa 54/167 İlkİlk ... 444525354555664104154 ... SonSon
Arama sonucu : 1329 madde; 425 - 432 arası.

Konu: ARCLK - Arçelik A.Ş.

1. 2022 de muhtemel gelirlerin %25 i yurt içi %75 yurtdışı olacak, tahta bugünde iyiydi. Ünlü birkaç gündür etkili alıyor, umarım devam eder. arçelik buralardan biraz geri alım yapsa, çok iyi olacak yükselen piyasada geri alım çok etkili oluyor. Aralık ayında bilanço beklentlerini almaya başlarlar.

Alıntı Originally Posted by koyay Yazıyı Oku
    konuşmamak lazım, konuşacağım diye inat eden varsa 1-2-3 tıp demek lazım
    niye konuşmayalım ki? doğru bildiklerimizi, inandıklarımızı da söylemeyelim mi?
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

3.  Alıntı Originally Posted by pit Yazıyı Oku
    niye konuşmayalım ki? doğru bildiklerimizi, inandıklarımızı da söylemeyelim mi?
    Yanlış anlamışssınız. Lafım size değildi. Kur belli bir dengeye oturmalı yazmışsınız. Bunun için birilerinin susması lazım.

Alıntı Originally Posted by koyay Yazıyı Oku
    Yanlış anlamışssınız. Lafım size değildi. Kur belli bir dengeye oturmalı yazmışsınız. Bunun için birilerinin susması lazım.
    tamamdır şimdi anladım. Yanlış anlaşılma oldu
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

5. Arçelik yine tahvil ihracına çıkmış, varlık satışı yaptı, ayrıca yakın zamanda başka krediler aldı, hisse fiyatını yüksek tutma çabası var, bütün bunlar bana büyük bir satınalma veya stratejik işbirliğinin ön adımları gibi geliyor. Artı ceo nun açıklamaları(normalde belli şeyler olgunlaşmadan konuşmazlar) yazdıklarım tamamen tahminim duyuma dayanmıyor. Umarım gerçekleşir. dünyada ilk üçte olmak, koçun en büyük piyasa değerli şirketi olmayı beraberinde getirecek. Hayali bile güzel. Tabi ki yatırım tavsiyesi değil, kemdince sallıyorum.

6. Bugün ak yatırımın bir güzellik yapmasını çok istiyorum. Ak yatırımdan işlem yapan yabancıysa(buradan işlem yapan fon oldukça güçlü) istediği yere götürür. Hayale devam

7. Böyle günlerde can sıkıcı olan endeks kadar bile yükselememiş olması.
    Borsada alıcılar da kazanır satıcılar da, açgözlüler kaybeder.

Alıntı Originally Posted by Qie Yazıyı Oku
    Böyle günlerde can sıkıcı olan endeks kadar bile yükselememiş olması.
    Ama olaya iyi tarafından bakalım bugün döviz düşüp Arçelik arttığı için döviz cinsi değer kazandı. Döviz bir süre yatay ve hafif aşağı seyretse hisse portföylerimiz döviz cinsi değer kazanacaklar.
    Endeksin kısa bir süre içinde döviz cinsi olarak da harekete başlayacağını düşünüyorum. Bu bir miktar kurun geri gelmesi bir miktarda hisselerin değer kazanmasıyla olacak diye düşünüyorum.

Sayfa 54/167 İlkİlk ... 444525354555664104154 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •