Sayfa 54/226 İlkİlk ... 444525354555664104154 ... SonSon
Arama sonucu : 1803 madde; 425 - 432 arası.

Konu: CELHA - Çelik Halat

1. ben kimseye haber vermedin alıyorum bakalım kısmet

2.  Alıntı Originally Posted by Edwen Yazıyı Oku
    ben kimseye haber vermedin alıyorum bakalım kısmet
    Size bol kazançlar.

3. 12 aylık bilanço rakamları olusamaya basladı .Benim kanatimce 230-240 milyon ciro 35 -38 esas faliyet karı yazar fakat dogan bir cinlik yapıp gider yönunde şişirmezse nette 11-13 arası bir kar bizi 6 lı rakamlara cıkarır.gelecek yıl mayıs ayında bilançonun devamı iyi gelirse iyi fiyatları göruruz yinedede temkinli olmak lazım!Ben çok yukarılarının iş anlaşmaları yeniden degerleme arsa satısı şirket alımı veya satışı gibi haberlerle desteklenmesi gerekir diye düşünmekteyim.ytd

4. yapikredideki malları almadan gitmez.ytd

5. siparusli 25000 bin el değiştirdi dungunun devami

6. yapikradide ki vatandas da zararına satmaya başladı beceremiyorsunuz niye yüklü alım yapıyorsunuz.bazılarından izinsiz alırsanız adama sattirirlar.ytd

7. Yapı kredi çıkarsa bende çıkarım
    ona güvenipte alanlar var sayın fethiye yapmayın, hem siz değilmiydiniz burada patrondan habersiz mal alınmaz diyen son üç ayda gayet güzel mal toplamış varsın azıcık satsın

8.  Alıntı Originally Posted by Edwen Yazıyı Oku
    Yapı kredi çıkarsa bende çıkarım
    ona güvenipte alanlar var sayın fethiye yapmayın, hem siz değilmiydiniz burada patrondan habersiz mal alınmaz diyen son üç ayda gayet güzel mal toplamış varsın azıcık satsın
    Ben deniz in ,garantinin,şimdide yapı kredin satisini gördüm .Sadece alis ve satışlar bu hissede haberlidir onu söylüyorum.ytd

Sayfa 54/226 İlkİlk ... 444525354555664104154 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •