Onemli Gunler Banner
Sayfa 54/327 İlkİlk ... 444525354555664104154 ... SonSon
Arama sonucu : 2614 madde; 425 - 432 arası.

Konu: SARKY - Sarkuysan

1.  Alıntı Originally Posted by wikwik Yazıyı Oku
    Kast ettiğim söylediğiniz şey zaten.
    pek aynı şeyi söylemiyoruz bence, sarky dmsas a göre oldukça pahalı (güncel finansal oranları temel alırsak) bazı şeyler göreceli tabi ki siz sarky ucuz buluyor olabilirsiniz.

2. Yıllık bilanço bitti şimdi önümüzde 3 aylık bilanço var 9 aylık la 12 aylık bilançoda kar edememisiz bu demek degildirki 3 aylık kötü gelecek inşallah 3 aylık karda bizleri mutlu eder

Demisas ne kadar kar ederse okadar iyi
    Demişasin yüzde 44.44 ü sarkuysanın

Amerika da
    2 fabrika
    1 tane bulgaristan
    Faliyete yeni geçecek
    Izmit merkez fabrika

Ve demisas
    Toplam 5 fabrika
    Bemka sarda makina onlarida saymıyorum

Tek sıkıntı faiz giderleri 40 milyonda
    141 milyona çıkmış faizler yüksek geçen seneye göre fakat yinede çok 140 milyon bu 140 milyon havaya giden para düşünsenize 140 milyon faize değilde kar hanesine geçseydi kar 230 milyon olurdu

Faiz gideri geçense gibi 40 milyon olsaydı kar 190 milyon olurdu

Malesef olmadı faiz olan yerde kaçak çok oluyor bir an evvel faiz belasından kurtulursa ozaman sarkuysanda sarkuysan olur ytdr

SM-G532F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Faiz belasından kurtulmak da bizim değil yönetimin elinde her sıkıştığında faize sarılan yönetim siparişlerden yada sözleşme yaptığında bankaya koşup faizle para alıp bakır alacağına müşteriyi ikna edip siparişini en az yarısını peşin alsın şirkete kar kalacak para faize tefeciye gitmesin ortaklara kar kalsın ytdr

SM-G532F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by Cover13 Yazıyı Oku
    pek aynı şeyi söylemiyoruz bence, sarky dmsas a göre oldukça pahalı (güncel finansal oranları temel alırsak) bazı şeyler göreceli tabi ki siz sarky ucuz buluyor olabilirsiniz.
    İkisini kendi aralarında performanslarına göre kıyaslarsak tabi ki sizin dediğinize geliyor.
    Benim kast ettiğim Sarkuysanın Dmsasa da sahip olmasına rağmen şu andaki fiyatının düşük olması.
    Ama tabiki de Sarkuysanın bünyesinde olması sarkuysandan daha yüksek fiyatta olmayacağı anlamına gelmez.
    Oradaki söylediğim biraz da serzenişti.

5.  Alıntı Originally Posted by wikwik Yazıyı Oku
    İkisini kendi aralarında performanslarına göre kıyaslarsak tabi ki sizin dediğinize geliyor.
    Benim kast ettiğim Sarkuysanın Dmsasa da sahip olmasına rağmen şu andaki fiyatının düşük olması.
    Ama tabiki de Sarkuysanın bünyesinde olması sarkuysandan daha yüksek fiyatta olmayacağı anlamına gelmez.
    Oradaki söylediğim biraz da serzenişti.
    F/k ya biraz daha fazla odaklanın bence bizim hisseler (sarky, dmsas), buna odaklanıyor sarky de finansal borçluluğu azalmasına ve kar marjını arttırmasına odaklanmak lazım bu olursa piyasa sarky den çok iyi kar rakamları geleceğini satın almaya başlar. Bu aralar % 3 %4 kar prim elde ettikçe kar realize edip geri almak iş yapar uzun süredir olduğu gibi. Alışılmışa döndük yani aralığığmızın 3.24-,3,55 aralığı olacağını düşünüyorum en az 1 ay.

6.  Alıntı Originally Posted by Cover13 Yazıyı Oku
    F/k ya biraz daha fazla odaklanın bence bizim hisseler (sarky, dmsas), buna odaklanıyor sarky de finansal borçluluğu azalmasına ve kar marjını arttırmasına odaklanmak lazım bu olursa piyasa sarky den çok iyi kar rakamları geleceğini satın almaya başlar. Bu aralar % 3 %4 kar prim elde ettikçe kar realize edip geri almak iş yapar uzun süredir olduğu gibi. Alışılmışa döndük yani aralığığmızın 3.24-,3,55 aralığı olacağını düşünüyorum en az 1 ay.
    Benim beklentim 4,25-4,55 bandı ama hayırlısı bakalım. YTD

7. Kadir Mevlâm Senden Bir Dileğim Var,
    Beni Muhannete Muhtaç Eyleme.
    Yedi Deryalara Gark Eyle Beni,
    Yine Muhannete Muhtaç Eyleme.

Muhannetin Suyu Dolayı Akar,
    Değdiği Yerleri Od Olur Yakar.
    Eyilik Etmeden Başına Kakar,
    Yine Muhannete Muhtaç Eyleme.

Muhannetin Sözü Pareli Oktur,
    Lûtfuna Kerem Et İhsanı Çoktur.
    Sağ Elin Sol Ele Faydası Yoktur,