Onemli Gunler Banner
Sayfa 54/689 İlkİlk ... 444525354555664104154554 ... SonSon
Arama sonucu : 5510 madde; 425 - 432 arası.

Konu: ESEMS - Esem Spor Giyim Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

Bende bugün eskilerin yanına 3500 adet aldım...

NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK;NE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK.
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

2. Saat 10:15 itibariyle eşleşecek olan 45 bin lot,alışta tavanda bekleyen 111 bin lot....!!!

Eğer hisse yukselecekse,böyle sindirmesi,silkelemesi güzel olur....

2 yıl oncemiydi neydi,trnsürk hissesinin gazıyla bu da 40 kuruşu geçmişti.trnst 10 kat gidince bu da biraz 3 kat gitse deyip almistim, ben aldım,hisse hemen solugu 25 kurusta almıştı.umarım bu yükseliş kalıcı olur...

5.  Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Eee ne de olsa ben geldim.Tavanlar serisi bitti mi...tavanda alıcı 9600 adet kadardı....bakalım sonra ne olacak...

Yok dostum daha iyi oldu. Hisseye sahip olanların %90 ı eskilerden kalma yüksek maliyetli. Uzun süredir bekleyenler 2 3 4 lira gibi maliyetlerde ve 0.50 0.60 kuruşlara malını vermez.

Ama uzun süre sürününce 0.30 gibi yerlerden üç beş alanlar vardı. O lotlar el değiştirince uzun vade çıkışı daha yükseklere olacaktır.

maaş hesabı değişikliği nedeniyle hisseleri virman yapmıştım..virman gerçekleştiği gün fiyat 0,24 olduğundan yeni banka maliyeti 0,24 kabul ediyor Ve pörtföy değerinin yanında +33.000 civarı kar görünüyor..halbuki bir o kadar daha kar olsa maliyeti anca çıkarıyoruz.. çok pis koyuyor insana

Bu durum adamı sinirinden güldürüyor değil mi legenda kardeşim

8. 11.02 itibariyle eşleşecek 111 bin lot,almak için (0.52 tavandan) 112 bin lot.....!!!!!

Satışlar karşılanıyor gibi ama belki de mal almak isteyenlere fırsat da veriyor gibi de olabilir...!!!

Herkesin kararı kendine.....!!!!!!

Sayfa 54/689 İlkİlk ... 444525354555664104154554 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •