Sayfa 54/89 İlkİlk ... 444525354555664 ... SonSon
Arama sonucu : 711 madde; 425 - 432 arası.

Konu: ISKPL - Işık Plastik Sanayi ve Dış Ticaret Pazarlama A.Ş.

1. Tavanda 7milyon lot var sanmıyorum
     Alıntı Originally Posted by trakyalı Yazıyı Oku
    Yarın alım fırsatı verir mi göreceğiz
    Taban yapması zor.
    İpler henüz minik yatırımcının elinde gibi görünüyor.
    40 lira dediydim, onu da geçecek mi takipteyim.
    2300 lotum olsaydı ne güzel olurdu şimdi.
    Bakkalda takılı kaldım...
    Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Yarına bakalım....
    Hisse çoookkkk...
    YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.
    Burada paylaştıklarımdan dolayı trakyalı ve hissenet sorumlu tutulamaz.

3. Emir iptali yasağı geldiğine göre ağır abiler tavana binlerce lot emirler girmeyecektir artık. Bekleyen sayısı yarın yarıya düşer cuma ise tahtada bir savaş yaşanır bence

İyi Akşamlar,

Öncelikle herkese bol, bereketli ve hayırlı kazançlar dilerim.

Sizlere naçizane bir sorum olacak, bilgisi olan cevap verebilirse sevinirim.

Bir aracı kurumda hesabım var ve o hesapta da hisselerim var. Mesela bu hisse (ISKPL) ve hesabımda görünende 29 adet hisse gibi. Aracı kurum benim hesabımda bulunan hisseleri satıp (aracı kurumdaki hesabımda gözükmeye devam edecek) daha sonra yerine koyabilir mi? Yani böyle bir durum arka planda dönebilir mi ?
    Paylaşımlarım kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez... Ne mutlu TÜRK'ÜM diyene...

5.  Alıntı Originally Posted by snowdancer Yazıyı Oku
    İyi Akşamlar,

Bir aracı kurumda hesabım var ve o hesapta da hisselerim var. Mesela bu hisse (ISKPL) ve hesabımda görünende 29 adet hisse gibi. Aracı kurum benim hesabımda bulunan hisseleri satıp (aracı kurumdaki hesabımda gözükmeye devam edecek) daha sonra yerine koyabilir mi? Yani böyle bir durum arka planda dönebilir mi ?
    evet tabi ki.
    mkk dan bildirim açarsanız bu işlem yapıldıgında size mail gelir.
    bu işlem yapılmasın derseniz bloke koymanız gerekir yine mkkdan.

Alıntı Originally Posted by snowdancer Yazıyı Oku
    İyi Akşamlar,

Böyle bir şey olamaz diye düşünüyorum ama arka planda böyle bir durum olabilir mi diye merak ettim. Yani aracı kurum kendisinde hesabı bulunan kişinin hisselerini kullanabiliyor mu ?
    Paylaşımlarım kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez... Ne mutlu TÜRK'ÜM diyene...

Alıntı Originally Posted by xhalukx Yazıyı Oku
    Olay cok farkli konulara gidebilir.
    Sirketlerin yatirimcilarin blokeli olmayan hisse senetleri uzerinden gun icinde alim satim yapmalari,
    Aciga satis konusu

Vs vs vs

Borsada olmayacak sey yoktur. Bir bakarsiniz bu nasil oldu diye anlamaya calisirken ati alan uskudari gecmis olur

SM-N980F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Kardeş bu hissede açığa satış olmaz.
    Açığa satış sadece endex 30 hissesinde olur
    Yanlış anlamalara sebebiyet vermeyelim lutfen

8.  Alıntı Originally Posted by snowdancer Yazıyı Oku
    Böyle bir şey olamaz diye düşünüyorum ama arka planda böyle bir durum olabilir mi diye merak ettim. Yani aracı kurum kendisinde hesabı bulunan kişinin hisselerini kullanabiliyor mu ?
    ödünç alma ve verme işlemlerini araştırın lütfen.

Sayfa 54/89 İlkİlk ... 444525354555664 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •