Sayfa 54/639 İlkİlk ... 444525354555664104154554 ... SonSon
Arama sonucu : 5110 madde; 425 - 432 arası.

Konu: AKPAZ Akyürek tüketim ürünleri pazarlama dağıtım ve ticaret a.ş.

1. 7014 lotla 0,36 Tl de uzlaşma

2. Dedigim gibi tekrar 30ila34 arasinda bir sure daha gider geliriz sonrasi Allah kerim

Sent from my LG-D855 using hisse.net mobile app

3.  Alıntı Originally Posted by Dialektik Yazıyı Oku
    Anladığım genel kurul yapıp sermaye artırımına gidip, sektörel değişikliğe gittiklerini açıklayacaklar..Taco ile Doruktan alacaklar şirket sahiplerinin mal varlığından karşılacacak ama bunun karşılığı var mı yokmu bilinmiyor diyor..sermaye artırımın da mal varlıkları ile doruk ve taconun alacaklarını sermayeye ekleyip sermaye artırımında bulunacaklar..birde hisse geri alımı planı var oda gerçekleşir mi bekleyecez bakalımm..hasılat artışları gelecek gayrimenkullerden olma ihtimali nedir sizce arkadaşlar
    Düşüncelerimi tahminimiz yazmaya girmiştim siz özetlemişsiniz. Bu saatten sonra galiba bu tarz bir süreç bekliyor bizi... Ağzınıza sağlık bence de böyle olacak..

Tabii bu süreç kaç ay içinde gerçekleşir hisse fiyatına yansıması ne olur bunu da bekleyen görecek... Ben beklemeye devam edeceğim en kötü patron 5 milyon lot alacak ama ona da isterse 17 ay daha bekleyebilir😂😂😂

Olağanüstü genel kurul yapılır kararlar açıklanır hissenin nihai hedefi ortaya çıkar. Ay kavağa çıkınca veya Zeki Müren bizi görünce bu hisse yol alır...

Yazdıklarım tamamen beni bağlar yatırım tavsiyesi değildir

4. Cuma günü kapanışı yine 35 altında olacak gibi...

32 _ 34 arasında gider geliriz yine...

5.  Alıntı Originally Posted by Uhacettepe79 Yazıyı Oku
    Düşüncelerimi tahminimiz yazmaya girmiştim siz özetlemişsiniz. Bu saatten sonra galiba bu tarz bir süreç bekliyor bizi... Ağzınıza sağlık bence de böyle olacak..

Tabii bu süreç kaç ay içinde gerçekleşir hisse fiyatına yansıması ne olur bunu da bekleyen görecek... Ben beklemeye devam edeceğim en kötü patron 5 milyon lot alacak ama ona da isterse 17 ay daha bekleyebilir������

Olağanüstü genel kurul yapılır kararlar açıklanır hissenin nihai hedefi ortaya çıkar. Ay kavağa çıkınca veya Zeki Müren bizi görünce bu hisse yol alır...

Yazdıklarım tamamen beni bağlar yatırım tavsiyesi değildir
    satmiyrem ulannnn...
    isterse torunlara kalsın bu saatten sonra arsa aldım der batmazsa unutur giderim...

6. Genel kurula ilişkin,dipnotlarda yapılan atfın bağlayıcılığı vardır.Hukuki anlam içerir.Denetim görüşünün "şart"ının dayanağıdır.Bana göre göz ardı edilmemesi gereken,ciddi bir ayrıntıdır.Gerek 2.1 bölümünde,ve gerekse de faaliyet raporunda yer verilmesi;"taahhüt"dür.

7.  Alıntı Originally Posted by seddülbahir Yazıyı Oku
    Genel kurula ilişkin,dipnotlarda yapılan atfın bağlayıcılığı vardır.Hukuki anlam içerir.Denetim görüşünün "şart"ının dayanağıdır.Bana göre göz ardı edilmemesi gereken,ciddi bir ayrıntıdır.Gerek 2.1 bölümünde,ve gerekse de faaliyet raporunda yer verilmesi;"taahhüt"dür.
    Kaç gün içinde o.ustu genel kurul toplanması gerekiyor. Sure vardı sanki

8.  Alıntı Originally Posted by seddülbahir Yazıyı Oku
    Genel kurula ilişkin,dipnotlarda yapılan atfın bağlayıcılığı vardır.Hukuki anlam içerir.Denetim görüşünün "şart"ının dayanağıdır.Bana göre göz ardı edilmemesi gereken,ciddi bir ayrıntıdır.Gerek 2.1 bölümünde,ve gerekse de faaliyet raporunda yer verilmesi;"taahhüt"dür.
    hocam iyi güzel diyorsunuz da sizden,bizden başka alım yapan yok..
    ne piyasa oyuncuları ne de şirket yönetimi rağbet etmiyor..
    sorun bizde mi onlarda mı ben işin içinden çıkamadım...

Sayfa 54/639 İlkİlk ... 444525354555664104154554 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •