Sayfa 54/152 İlkİlk ... 444525354555664104 ... SonSon
Arama sonucu : 1210 madde; 425 - 432 arası.

Konu: SONME - Sönmez Filament

refeba merhaba,

Sanırım 2 sini eşitleyecekler gibi. daha öncede yazdığın gibi yavrusundan mı alsak ? Bu hisseyi iyice günden güne bitirdiler. YTD

Merhaba,

Baktığım bir sitede AL 'a geçmeye başladı. Acaba Perşembe etkisi mi ? YTD

3. Arkadaşlar anladığım kadarı ile spek yeterli malı toplayamadığı gibi spek uşaklarının kol gezdiği özellikle mynet finansdaki yorumlarda satın diye bas bas bağıran bir spek uşağı var. Spek bunlarla birlikte düşecek izlenimi vererek elindeki malı da gelene veriyor. Kısacası alım zamanı gelmiştir diye düşünüyorum. YTD

4.  Alıntı Originally Posted by broker_77 Yazıyı Oku
    refeba merhaba,

Sanırım 2 sini eşitleyecekler gibi. daha öncede yazdığın gibi yavrusundan mı alsak ? Bu hisseyi iyice günden güne bitirdiler. YTD
    Yavrusu hangisi?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,592
     Alıntı Originally Posted by broker_77 Yazıyı Oku
    refeba merhaba,

Hissenin ayarı bozuldu,bilemiyoruzki ne hinlik düşünüyorlar,üstelik hergün kademe düşürüyorlar,zaten eşleşmesi normal,çünkü bunu devamlı yapıyorlar...ütünde devamlı satış baskısı var,bu baskılama bilanço öncesi hazırlığı gibi geliyor bana,yavrusunun yarısı postalayıp buna girdik,iyimi,kötümü yaptık bilemiyorum,çünkü bunlar birinden satış yaparken bir diğerini yükseltiyorlar...bunda mecbur yatacağız,4 altına inmez derken 80 sınırını gösterdiler,burası eski bölgenin yeri,yani destek yerleri gibi,gerçi bunun desteği ve kösteğini 3.20-3.50 olarak çözmüştük,yeni destek 3.70 gibi,tabiki burası eskisi gibi sağlam değil,yani serseri mayın gibi ne yapacağı belli olmuyor,dün 80 biraz çalıştı 4 üzerine attı ve menzili yetmedi ve bugün 3.80 sınırı görüldü 3 puan üstünden kapattı ...kendi açımdan toplamaya devam,çok aşağılara salsa bile umurumda değil,nasıl olsa spek yine yalvaracak bana sat diye,tabiki iyi yerden,bizde öyle beleşe mal vermek olmaz ...ytd.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,592
     Alıntı Originally Posted by ndaymaz Yazıyı Oku
    Arkadaşlar anladığım kadarı ile spek yeterli malı toplayamadığı gibi spek uşaklarının kol gezdiği özellikle mynet finansdaki yorumlarda satın diye bas bas bağıran bir spek uşağı var. Spek bunlarla birlikte düşecek izlenimi vererek elindeki malı da gelene veriyor. Kısacası alım zamanı gelmiştir diye düşünüyorum. YTD
    Maynete bende yazıyorum,oradakilerin çoğu bilinçli değil,spek adamları varmı bilemiyorum,olsa bile ne yazar,zaten spek bütün yazılanları okur çoğu finans netlerinden,ama esas odaklandığı yerler şirkettir,haberi bizden önce alır ona göre hareket eder,çünkü bu onlarım hobisidir,şirketlen devamlı diyalog halindedir,aldığı haber doğrultusunda hareket eder,eğer çok iyi haber duyumu aldıysa,önce hisse baskılanır ucuzdan kapmak için,sonrası malum,kötü haberde öyledir,birden boşaltmaz,yani çaktırmadan sinsice mal boşaltmaya gider,haberin mahiyeti açıklandığı an taban serileri başlar sana satmaya fırsat bile vermez aynen 3'den 1'e indiği nzamanlar gibi...neyse bunda kötü günler geride kaldı,sanırım şimdiki baskı mal toplama baskısı gibi !!!...ytd.

7. Inşallah sanırım ditoruz aldığımız karına da yedi nerdeyse

8. Hedefteki vartay ı atlatınca burayı fulleyeceğim, dolaşımdaki payların azlığı, c grubunda olması cazip kılıyor, bir rallisi var orta vadede ve ben bu kez rallide yeralacağım...

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 54/152 İlkİlk ... 444525354555664104 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •