Sayfa 54/111 İlkİlk ... 444525354555664104 ... SonSon
Arama sonucu : 888 madde; 425 - 432 arası.

Konu: Ankara Çankaya Karataş , Mühye , Yakupabdal Proje ve İmar Bilgileri

1. Sayın Zeybek43, durum neden sıkıcı olsun ki. Bir imar çalışması olmadığı herkesçe aşikar. Amacımız çalışmanın başlatılması zaten.

2. Demekki her sey yolundaymis da biz bosuna telasa kapilmisiz.
    Bildiginiz gibi Sayin Gulbayin ofisinde yapilan toplantiya topu topu 8 kisi katilmis. Guney Ankara Face book ta en az 1750 uyenin oldugu hisse nettede yaklasik 250 kisinin oldugu varsayilirsa 2000 kisilik bir gruptan bu kadar kisinin katilmasi gercekten aci bir durum .Nedense bizim millet forumlarda yazi yazip akil vermekle is yaptigini zannediyor. Cok cok yazik. Bu gunde gene Sayin Gulbay Hurriyet gazetesinin Ankara Burosu calisanlari ile birlikte muhtarlarida yanina alarak Karatas , Yakupabdal yoresinin her secimde vaat edilen imar sorununu dile getirecek. Sayin Gulbaya bu bitmek tukenmek bilmeyen cabalari icin cok tesekkurler. Ayrica gene hem madden hem mananen destegini surekli olarak veren Sayin Savas Ozcana, Murat Soyaltaya, Oguzhan Oguza cok tesekkurler.

3. Sayın forum üyeleri ; öncelikle Güney Ankara Grubundan Savaş Özcan kardeşime olumlu düşünceleri ve maddi manevi desteklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum.
    Forum aracılığı ile Sayın Tertip’in yapmış olduğu çağrılara rağmen 02/12/2017 tarihinde yapmış olduğumuz Karataş, İmrahor Vadisi Kanal Ankara projesi ve bölgenin imarı ile ilgili istişare toplantısı 8 kişinin katılımı ile fiyasko ile sonuçlanmıştır. Ancak bu toplantıda Murat SOYALTAY adında kabına sığmayan genç bir arkadaşla tanışma fırsatı bulduğum için çok sevindim. Bu arkadaşımız günde en az üç kez beni arayarak bölgenin sorunları,imar ve kanal projesi ile ilgili neler yapabiliriz diye fikir alış verişinde bulunmak istiyor. Buradan Murat SOYALTAY kardeşime de yoğun ilgisinden dolayı çok teşekkür ediyorum . Değerli forum üyeleri ,beş gün süreyle SONSÖZ Gazetesinde Karataş ve İmrahor Vadisinde yer alan Altı Ankaralı yöre Muhtarlarıyla bölge ile ilgili sorunlarını dile getiren seri yazı dizisi yaptık, görüşlerine yer verdik. SONSÖZ Gazetesi muhtarların sorunlarını dizi yaptı. Cumhurbaşkanı bugün ki açıklamalarıyla destek verdi. Bu haberimizde yarın SONSÖZ Gazetesinde çıkacaktır.Gazete alarak takip edebilirsiniz.Şunu gördüm ki burada bu güne kadar ‘‘körler sağırlar birbirini ağırlar’’ hesabı yapılmış. Elini taşın altına koyana rastlamadım. Dün Hürriyet Gazetesinde çalışan üst düzey yönetici arkadaşım ile görüştüm. Bugün muhabir ve foto muhabiri arkadaşları görevlendirdi.Altı Muhtar arkadaşımızla birlikte Mühye Muhtarlığında buluştuk.Yörenin sorunlarını Kanal Ankara ve imar konularını dile getirdik,kesinlikle Başkanın ağzından ihale tarihinin açıklanmasını beklediğimizi belirttik. Bu haberimiz de 22/12/2017 Cuma günü Hürriyet Ankara da yayınlanacaktır. Yarın Sonsöz, Cuma günü de Hürriyet alarak takip edebilirsiniz. Selamlar.

4. Değerli forum üye üyeleri aşağıdaki linki sizlerle paylaşıyorum. Ayrıca bugün Sonsöz, yarın Hürriyet gazetesinde bölgemiz ile ilgili haberler yayınlanacaktır. Selamlar.
    http://www.haberankara.com/guney-ank...ciklama/63991/

5. Değerli forum üyeleri;

Kanal Ankara Projesi ve İmrahor Vadisi haberlerimiz bugün Hürriyet Ankara ekinde yayınlanmıştır.

Selamlar...

6. Herkese merhaba,
    Resmi gazetede bugün yayınlanan konut alan ve kentsel dönüşüm alanları hakkında bilgi sahibi olan var mı?

7. Bakanlar kurulu kararı ile kesinleşmiş.
    http://www.resmigazete.gov.tr/main.a...2/20171226.htm

8. Bunun arkası imardır. Emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler.
    Son düzenleme : mors; 26-12-2017 saat: 09:04.

Sayfa 54/111 İlkİlk ... 444525354555664104 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •