Sayfa 54/316 İlkİlk ... 444525354555664104154 ... SonSon
Arama sonucu : 2524 madde; 425 - 432 arası.

Konu: RYSAS - Reysaş Holding

1. Karanlık odada 07 kademesini aldılar.4.200.000 lot çalıştı vay vay vay.

HTC_M10h cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Bedelsiz mi gelecek yoksa iyi bilanço mu gelecek, neyi fiyatliyoruz merak ediyorum

3. Muhtemelen rygyo da birşeyler dönüyor.rygyo da 850 milyon özsermaye var bedelsiz orda olacak oda yüzde 400 oranında olabilir. Rysasta rygyo nin hakim ortağı . Yani rygyo daki hareket encok reysas yararına. Ama baskıda var salaklar 246 Lot alana yani 209 liraya 1 metrekare kapalı alanı veriyorlar İstanbul'da İzmir'de Antalya'da Kocaeli'nde Bursa'da. Ankara'da. Arkadaşlar her hafta 209 lira bulsaniz alsanız toprağım var derseniz yeter. Birisi çıkacak dağıtacak burayı da rygyo da çok yakın.

4. Bence rysas bedelli yapacak. Fiyatı 1 tl üzerinde tutacaklar. Gyo nun kasasindaki paralar rysas a gidecek mi acaba...Olabilirmi...

LG-H815 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by cokgezer Yazıyı Oku
    Muhtemelen rygyo da birşeyler dönüyor.rygyo da 850 milyon özsermaye var bedelsiz orda olacak oda yüzde 400 oranında olabilir. Rysasta rygyo nin hakim ortağı . Yani rygyo daki hareket encok reysas yararına. Ama baskıda var salaklar 246 Lot alana yani 209 liraya 1 metrekare kapalı alanı veriyorlar İstanbul'da İzmir'de Antalya'da Kocaeli'nde Bursa'da. Ankara'da. Arkadaşlar her hafta 209 lira bulsaniz alsanız toprağım var derseniz yeter. Birisi çıkacak dağıtacak burayı da rygyo da çok yakın.
    hesabı nasıl yaptınız başkan ?

6. 1000000 metrekare kapalı alan var. 24600000 Lot var.bolersen 246 Lot 1 metrekareye denk gelir 100 metrekare almak istersen al 24600 Lot unut. Sana yoldan geçen biri dese surda tapulu İstanbul'da İzmirde Antalya'da şehre yakın deponun 100 metrekaresini 20900 liraya versem dese ne yaparsın düşün. Hemde kiracısı da var dese. Tek yapman bu hissede beklemek.10 da bir fiyatına veriyor.adamlar çok çok yatırımcı dostu.

7. Bedelli olabilir diyen kişiye katılıyorum.Birşeyler dônüyor ama önemli olan bunu çözmek.Çok uzun süredir kağıttayım.80 kuruştan 5 tl ye gittiği dönem al satlarla iyi kazanmıştım.En son 5 tl de açıkladığı bedelsizde yakalandım 5 tlden.Her düştüğünde aldım yıllardır.Maliyetin 70 krş.O dönem 80-5 çıkışında yabancı ortaklık haberiyle desteklediler.Sert hareketler yaptı.3 küsürlerde meshur tombul parmak operasyonu oldu.2.50 lere falan düştü.Sonrada süzülerek 5 e kadar çıktı.Bu zamana kadar o hareketleri bildigim için çıkmadım.

8. Şimdi öngörüm biraz daha çıksada uzun soluklu bir hareket olacaksa 1 hatta 90 kuruşlara getirebilir.Sonrasında niyet önemli.Yıllardır süründürsede amaç yükseltmekse patron sabırsız ve sert hareketleri sever.Peki bunu ne gibi haberle destekler.Ortaklıkmı bedelsizmi.Ama burada işte niyet i çözmek lazım.Belkide arkadaşın dediği gibi bedelli vs gibi art niyetlerle mal geçirmek te istiyorlardır.Erol 07 benden daha eskidir.Acaba fikri nedir buralardaysa fikrini şöylerse iyi olur.

Sayfa 54/316 İlkİlk ... 444525354555664104154 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •