Sayfa 54/1000 İlkİlk ... 444525354555664104154554 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 425 - 432 arası.

Konu: Viop - XXVI

1.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Maliyet 1306 full lönk...
    yanlış yoldasın dostum ama ne desem boş...sen yine bildiğin yolda yürüyecek, bazı şeyleri deneyimleyeceksin, bu işin doğası bu.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

2.  Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Biliyorsun, ben thy yerine hep pegasus u önerdim..mevcut fiyat seviyelerinde de pegasus u tercih ederim..şahsen alım için 1-2 ay daha beklenmesi gerektiğini düşünüyorum...kasım-aralık ayında 10-15 kişi ile çok uçuş yapılmak zorunda kalınacak...üstelik satılan çok bilet var, uçuş iptali de nakit çıkışı nedeniyle çok kolay değil.
    Abi epey nakite döndüm. Ben de düşündüm haftada atıyorum 4x lotu geçmemek lazım dediğin riskler nedeniyle, günde x x mesela, yazıyorum her gün aşağılara verirse 2 ay filan toplayacağım şu an azıcık bir şey başladım.

Pegasus hiç kazanmak nasip olmayan bir kağıt oldu benim için bazı kağıtlara böyle totemim var mesela garanda da hiç kazanamadım hep zarar niyeyse böyle işte garan yerine boynuzlu pegasus yerine tombul kuş gidiyoruz yuvarlanıp.

3.  Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    yanlış yoldasın dostum ama ne desem boş...sen yine bildiğin yolda yürüyecek, bazı şeyleri deneyimleyeceksin, bu işin doğası bu.
    5 / 15 sistem bu abey, farkettiysen belirli bir paterni var uymaya gayret ediyorum karı zararı benimdir amaç bunu yazılıma yaptırmak bu yıl sonuna kadar nasipse. Portföy şu an ciddi karda ama şımarmadan uymaya devam ediyoruz, geceleri pozda kalmasam mı acaba diye düşünüyorum bir yandan aslında ama o da hem ek komisyon hem karlılığa nasıl etkisi olur bilemedim...

4.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Abi epey nakite döndüm. Ben de düşündüm haftada atıyorum 4x lotu geçmemek lazım dediğin riskler nedeniyle, günde x x mesela, yazıyorum her gün aşağılara verirse 2 ay filan toplayacağım şu an azıcık bir şey başladım.

Pegasus hiç kazanmak nasip olmayan bir kağıt oldu benim için bazı kağıtlara böyle totemim var mesela garanda da hiç kazanamadım hep zarar niyeyse böyle işte garan yerine boynuzlu pegasus yerine tombul kuş gidiyoruz yuvarlanıp.
    Ters mantıkla yürüyeceğim dersen...pegasusa da antipatim var derseb..thy yerine, kademe kademe tav al derim.

Kamu hissleri hep çiftlik olmuştur..hiç almadım o yüzden geçmişte..hele şu badem spor nedeniyle hepten soğudum kamu hisselerinden.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

5.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    5 / 15 sistem bu abey, farkettiysen belirli bir paterni var uymaya gayret ediyorum karı zararı benimdir amaç bunu yazılıma yaptırmak bu yıl sonuna kadar nasipse. Portföy şu an ciddi karda ama şımarmadan uymaya devam ediyoruz, geceleri pozda kalmasam mı acaba diye düşünüyorum bir yandan aslında ama o da hem ek komisyon hem karlılığa nasıl etkisi olur bilemedim...
    sen sistemli adamsın..illa ki kazanırsın az çok..yanlış yoldasın derken, hisseci adamsın, çok da güzel getiriler elde ediyorsun...vob u daha çok hedge amaçlı kullan derim..ama büyük kazanmak istiyorsun, seni de anlıyorum.

6. S.a arkadeşler

Bol kazançlar dilerim

Pala paragöze takmış sanırım 😁😁

7. Birazdan 130 xxx deki 1500 lot devrilir diyorum

Hayırlı işler bol kazançlar

Alıntı Originally Posted by thebigshort Yazıyı Oku
    S.a arkadeşler

Bol kazançlar dilerim

Pala paragöze takmış sanırım ����
    dünde o palaya takmıştı
    bu iş parayla değil de sıra ile imiş demek ki
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 54/1000 İlkİlk ... 444525354555664104154554 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •