Sayfa 54/1044 İlkİlk ... 444525354555664104154554 ... SonSon
Arama sonucu : 8351 madde; 425 - 432 arası.

Konu: Sistem Takibi - II

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TÜRKİYE CUMHURİYETİ
    Gönderi
    6,160
     Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    İleride bizim de resimlerimiz değerlenir mi? ne dersiniz...
    benim için kıymetli
    ufkumu bakış açımı değiştiriyor
    ha para eder mi derseniz

o resimleri paraya çevirmek ...işte orası asıl yetenek

tekrar emeklerinize sağlık

OTURAN BOĞA & GEZEN BOĞA
    Bir Anda Sabah Olmaz Ebeda
    :

Alıntı Originally Posted by alyel Yazıyı Oku
    34 yıl kamunun göbeğinde ve mevzuat biriminde çalıştıktan sonra, her türlü metnin-kanun/yönetmelik/tebliğ- içeriğindeki açığı, boşluğu, niyeti anlayabilecek kadar "piştiğimi" sanıyorum.

Forumdaşların diline alışmak zaman alacak ama bu mesajı çözdüm, zannımca

Hamiş: son söz imzaya uygundur, bence tabii ki.
    Makul fiyat da değil, doğru zaman olma ihtimali hisseye olan ilgiyi görünce sanki doğru zaman.

Hamiş
    Bu hisseyi alıp yukardan karlı sattığınızda kısada satış yese bile uzun vadede gene yukarı gidecektir, alanın batma ihtimali yok.

3. Tüm üstadlarıma selam olsun.T/A koçari selim dandanakan sayamadığım tüm üstadlarıma sevgi ve saygılarımı sunarım. Bir sorum olacak mesela sayın T/A üstadım size yada başka bir üstadıma özel bir kaç bilgi almak için bir şeyler yazmak istesem ama sadece ikimiz görecek şekilde burdan yazabiliyormuyum Yada yardımcı olun benim nacizane bir iki sorum olacak ama özel den bilgi verirseniz sevinirim. Kalın sağlıcakla

4.  Alıntı Originally Posted by selimtogrul Yazıyı Oku
    Zepeka diye bi kurum var ablam. Yoksa şurdan al burdan sat bile derim. Ama ...
    neyse canııııım. Sen ordan hem bi şarkı hemde bi hisse seç haftasonumuz keyifle geçsin. Vakti olan, hanımdan fırsat bulan kılıbık başlık takipçisi abiler, arkadaşlar gelip yorum yapar
    Üstad bu sözü Selim sana söyledi bana diyemez.

5. Selam değerli T/A hocam .Sizden ricam CEMTS için bir değerlendirme mümkün mü?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,986
     Alıntı Originally Posted by Tarros25 Yazıyı Oku
    Tüm üstadlarıma selam olsun.T/A koçari selim dandanakan sayamadığım tüm üstadlarıma sevgi ve saygılarımı sunarım. Bir sorum olacak mesela sayın T/A üstadım size yada başka bir üstadıma özel bir kaç bilgi almak için bir şeyler yazmak istesem ama sadece ikimiz görecek şekilde burdan yazabiliyormuyum Yada yardımcı olun benim nacizane bir iki sorum olacak ama özel den bilgi verirseniz sevinirim. Kalın sağlıcakla
    Ben, benim açımdan cevap verirsem eğer. özel tanımını açmamız lazım.
    Ama diğer başlık takipçilerinin de eğitimsel anlamda katkı sağlayabilecek bilgiler almasına, bilmesine imkan vererek ve herkesin en azından minimumda olsa ortak bir seviyede olmasını sağlamak için özeldense genelde sorulara cevap vermeyi tercih ederim. Şahsi fikrim beni bağlar.
    Bu arada rica edeceğim sevgili arkadaşlar ben hoca değilim, üstad hiç değilim. Bende KY yim. Sadece yatırım felsefem KY değil. . Herhangi bir enstrümana giriş ve çıkış planım olur. Başıma kötü bir olay gelme ihtimaline karşıda kaçış veya revizyon planım. Az veya çok her zaman nakitim vardır.
    Acı veriyorsa geçmiş; geçmemiş demektir.
    " Artık üç kişi takılıyoruz. Ben...Keyfim...Ve kahyası...Gerisinin......"

7.  Alıntı Originally Posted by selimtogrul Yazıyı Oku
    Ben, benim açımdan cevap verirsem eğer. özel tanımını açmamız lazım.
    Ama diğer başlık takipçilerinin de eğitimsel anlamda katkı sağlayabilecek bilgiler almasına, bilmesine imkan vererek ve herkesin en azından minimumda olsa ortak bir seviyede olmasını sağlamak için özeldense genelde sorulara cevap vermeyi tercih ederim. Şahsi fikrim beni bağlar.
    Bu arada rica edeceğim sevgili arkadaşlar ben hoca değilim, üstad hiç değilim. Bende KY yim. Sadece yatırım felsefem KY değil. . Herhangi bir enstrümana giriş ve çıkış planım olur. Başıma kötü bir olay gelme ihtimaline karşıda kaçış veya revizyon planım. Az veya çok her zaman nakitim vardır.
    Abi ben benim bildiğimden daha iyi bilen kişiye her zaman üstad derim. Çünkü bilgi veriyor ve verdiği bilgilerden faydalanıyoruz.o yüzden ben her zaman üstad demeye devam edeceğim.Bu benim gözümde hep böyle olacaktır. Keşke özelden kendin ile ilgili ama tabiki borsayla alakalı samimiyetine güvendiğim bu siteden birine sayın T/A olur yada selim abi olur farketmez bir sormak istiyordum. Bu arada bende minnacık yatırımcıyım. O yüzden yatırımcının benim gözümde büyüğü küçüğü yoktur. Yeterki adam gibi adam olsun ve her zaman adam gibi adam olan küçük yatırımcının yada benim gibi minnacık yatırımcının yanında olup güzel bilgiler vermesi. Tekrardan saygılarımı sunar.güzel insanların daha da kazanmasını temenni ederim. Tabiki önce sağlık gerisi gelir. İyi akşamlar.Y.T.D

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,986
     Alıntı Originally Posted by Tarros25 Yazıyı Oku
    Abi ben benim bildiğimden daha iyi bilen kişiye her zaman üstad derim. Çünkü bilgi veriyor ve verdiği bilgilerden faydalanıyoruz.o yüzden ben her zaman üstad demeye devam edeceğim.Bu benim gözümde hep böyle olacaktır. Keşke özelden kendin ile ilgili ama tabiki borsayla alakalı samimiyetine güvendiğim bu siteden birine sayın T/A olur yada selim abi olur farketmez bir sormak istiyordum. Bu arada bende minnacık yatırımcıyım. O yüzden yatırımcının benim gözümde büyüğü küçüğü yoktur. Yeterki adam gibi adam olsun ve her zaman adam gibi adam olan küçük yatırımcının yada benim gibi minnacık yatırımcının yanında olup güzel bilgiler vermesi. Tekrardan saygılarımı sunar.güzel insanların daha da kazanmasını temenni ederim. Tabiki önce sağlık gerisi gelir. İyi akşamlar.Y.T.D
    buyur dm ye
    Acı veriyorsa geçmiş; geçmemiş demektir.
    " Artık üç kişi takılıyoruz. Ben...Keyfim...Ve kahyası...Gerisinin......"

Sayfa 54/1044 İlkİlk ... 444525354555664104154554 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •