Sayfa 54/410 İlkİlk ... 444525354555664104154 ... SonSon
Arama sonucu : 3274 madde; 425 - 432 arası.

Konu: TOASO - Tofaş Oto Fabrikaları

1. Artık sabredemiyorum,bu kadar satış anormal bir durum,eşek arabası pozitife dönemiyor...

2. TOASO - Tofaş Oto Fabrikaları

Fiat yüzde altı yapıyor bu her gün düşüyor ne iş

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. Yaptığım araştırmalara göre düşüş nedeni sektörün daralma beklentisi ve abd gümrük vergisi YTD

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Bu bi şey değil 2009 yazı borsanın yüzde 10 yükseldiği gün yüzde 1 eksi kapattığını bilirim..

5.  Alıntı Originally Posted by Koher Yazıyı Oku
    Artık sabredemiyorum,bu kadar satış anormal bir durum,eşek arabası pozitife dönemiyor...
    Güzel kardeşim 2008 de 40 bin liramız 6.5-7 milyara düştü..gene panik yapmadık... 29.28 den 733 lot aldım uzun zaman sonra tahminim benle uğraşıyo..

6.  Alıntı Originally Posted by SORUZBAH Yazıyı Oku
    Yaptığım araştırmalara göre düşüş nedeni sektörün daralma beklentisi ve abd gümrük vergisi YTD

Froto, Doas, Karsan, Egeen vs sektörün diğer oyuncularını etkilemiyor da bir tek Tofaşı mı etkiliyor bu daralma endişesi üstadım?

7. Bakalım doaş bizimle beraber düşüyor 9.30 dan 8.24 lere FROTO kamyon ve minibüs üretiyor artı abd ye satışı yok

8. Karsan neden dersen milli araba beklentisi var.belkide bu forumda toasodan en fazla kaybeden benim çok yüklü mallandım ve temettü olmasaydı arkama bakmadan satardım

Sayfa 54/410 İlkİlk ... 444525354555664104154 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •