Sayfa 540/1032 İlkİlk ... 40440490530538539540541542550590640 ... SonSon
Arama sonucu : 8252 madde; 4,313 - 4,320 arası.

Konu: HALK Cafe - I

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    afyonkarahisar
    Gönderi
    791

ilgili barda yükselen kırmızı trend çizgisi kırldığında usdtry de pozisyon alındı ( jeopolitik analizlere ve süslü yorumlara aldırmadan )

teknik analiz yükselen trend çizgisi aşağı kırldığında fiyatların aşağıya doğru meyilli hareket edeceğini düşünür

bir düşen trend çizgisi yukarı kırldıgında fiyatların yukarıya dooğru meyilli hareket edeceğini düşünür
    temel mantık bu
    stop seviyemiz belli işler istediğimiz gibi gitmezse stoplarımız çalışır ,stop hayat kurtarırı

Yatırım kararları SPK'nın kurallarına göre verilmelidir. Bu konuda bir yetkim, bilgim ve deneyimim bulunmadığı için yazdıklarım, yatırım kararları verilirken kullanılmamalıdır

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    afyonkarahisar
    Gönderi
    791

Yatırım kararları SPK'nın kurallarına göre verilmelidir. Bu konuda bir yetkim, bilgim ve deneyimim bulunmadığı için yazdıklarım, yatırım kararları verilirken kullanılmamalıdır

Alıntı Originally Posted by Eng16 Yazıyı Oku
    Okumak istemeyen arkadaşlar okumadan geçerler demekten kastım ilgili kişiyi sizde hiç görünmeyecek şekilde yasaklayarak değildi.
    Bu arada yukarıda yazdıklarım yetkisizin durumu içindi. Boş beleş yazanların belirmesi ve sayılarının artması halinde görüşlerim şu anda sizin bulunduğunuz çizgiye doğru da kayabilir ama mevcut durumda değil. Selamlar ve sevgiler.
    Anlatmak istedigni anlamistim ama pilavlinin yazisiyla birlestireyim dedim daha etkili yapmak icin.

O yasaklama olayi son raddeleri sn. Eng16. Ondan once okumayip gecmeye calistik. Yasaklamayi birakin, insanlar alintiladigi icin o insanlari da (yazilarini begensem de) bloklama durumunda kalmistim. Baska turlu basedilmiyordu. Ve durum oyle bir raddeye gelmisti, hic basedilmyordu, full time joba donmustu olay.

Allah razi olsun yonetimden burayi actigi ve TREND'den yazmayi kabul ettigi icin.

Son durum.

7 lehe, 2 aleyhe, 2 cekimser.

Uzatmaya gerek yok, aleyhte taraf crowdsourcing yapmazsa sonuc degismez. Kaybettik, forumun gorusune saygi duyacagiz, yetkisiz de yazmaya devam edecek.

Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Oylamaya koyalim o zaman her medeni ortamda oldugu gibi. Normalde alakasiz olabilir ama, olayimiz tamamen siyasi oldugu icin bence yetkisiz'in yorumlari degerli. Tabi ki herkez ilgilenmeyebilir.

Oylama yapariz 3 gunluk kimse kimseyi kirmadan olay biter. 3 gun sonar herkes sonucuna katlanir.

KONU: Yetkisiz'in jeopolitik yorumlari devam etsin mi?

Evet
    Drexty
    TRENDHOUND
    Ayan
    muhendis Ankara
    eng16
    pilavli
    easa

Hayir
    alekks
    ayransiz

Cekimser
    666 (anlamiyorum tam, beni asiyor)
    sahna (sistem karsiti)

Forumu okuyan herkese acik. Medeni cesaretinizi gosterin, oy kullanin.

5. Sn trend ve yetkisiz dile kolay 20 sene az değil diğer değerli arkadaşlar dostlar herkes yazsın saygı çerçevesinde bilgi paylaşmaktır plato zamanından bu yana zaten kaç kişi kaldık degilmi yetkisiz trend ben artık kendimde o enerjiyi bulamıyorum en azından sizler yazın ve herkes bir şeyler öğrensin .

6. Yazsın tabiki uslüp sorunu olmadığı sürece her fikir yazılabilmeli siyaset ile en ilgili hisse şu an HALKB.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    afyonkarahisar
    Gönderi
    791

bir aracı kurumumuzun öneri tablosu
    vakıfbank hissesini o tarihte öneri listesine almış 6,92 fiyattan

Vakıfbank bölündümü acaba ?
    oneri zamanından 7 ay sonra bugünlerde fiyatı 3,15 lerde

Alıntı Originally Posted by alekss Yazıyı Oku

bir aracı kurumumuzun öneri tablosu
    vakıfbank hissesini o tarihte öneri listesine almış

Calismalar icin tesekkurler aleksss.

Yanliz geriye donuk ciziktirip durursun surdan satilirmis surdan alinirmis diye. O cizgileri 3 kere kirar tekrar cekilir. Gidecegi zaman da 10 kere testereler.

Yanlis yerde yaziyorsun bunlari. Burayi takip eden insanlarin borsanin isleyis sekli hakkinda bilgileri var.

Sayfa 540/1032 İlkİlk ... 40440490530538539540541542550590640 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •