Sayfa 540/924 İlkİlk ... 40440490530538539540541542550590640 ... SonSon
Arama sonucu : 7392 madde; 4,313 - 4,320 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

1. Umut yoksa bu kriz döneminde kim 422.000₺ verip 1 adet hisse alır?

Süleyman Demirel bir zamanlar 70 cente muhtacız demişti. O güne bakarsak bugün 1 cente muhtacız. Hükümet nasıl olur da İş bankası gibi altın yumurtlayan kazı gözardı eder.

İş bankası desen, hükümet CHP hisselerine göz dikmişken nasıl olur da bu kurucu hisseleri imha etmez.

Hükümetin istediği gibi kanun çıkardığını düşünürseniz, pekala kanun çıkarıp geçmişe yönelik ödenmeyin temettü gelirlerinin peşine düşebilirler. Bu da İş Bankasının Ocağına incir ağacı dikebilir...

Mantık, kurucuları imha et, kaç paraysa, sonra bırak hükümet CHP ile uğraşsın diyor..
    Ama bu işlerde düz mantık ile işlemiyor galiba.
    Bilmediğimiz görüşmeler ve çıkar hesapları var mutlaka...
    Hayırlısı.
    Beklemeye devam.
    YTD.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. Şubatta ekonomik reform paketinde olmazsa dahada olmaz bu iş bence

3.  Alıntı Originally Posted by SANTİNO Yazıyı Oku
    Şubatta ekonomik reform paketinde olmazsa dahada olmaz bu iş bence
    biraz da bankayı bekliycez o zaman

4. Reform paketine bağlamak erken satmanıza sebep olabilir. Çok uzun vade düşünmek maksimum fayda sağlayacaktır kanımca. Hakkımızda hayırlısı olsun

5. Sevgili Hissedar Kardeşlerim. Ben ve bir kaç dostum bir karar vermek üzereyiz. Siz değerli hissedar kardeşlerimize de danışmak istedik. Hepimizinde bildiği gibi temettü ödemesinde yıllardır yapılmayan bir düzenleme söz konusu bu düzenlemenin yapılmaması 1991 yılından bu yana maddi olarak tüm hissedarlara zarar vermektedir. Biz dostlarımızla bu konunun bir mağduriyet olduğu kanısına vardık ve bu mağduriyetimizi tüm haber sitelerine, Milletvekillerine, İş bankasına ve cimere bir metin oluşturup bu durumu anlatıcaz. Devamında Twiter üzerinden gündeme girmek ve ondan sonra Bireysel davalar açmak gibi mücadeleci bir ruh ile çalışmalar yapmak istiyoruz. Aslında sürece zarar vermemek adına bayadır bekletiyoruz bu adımları fakat artık beklemeyi düşünmüyoruz. Siz değerli hissedar kardeşlerimizin fikrini ve desteğini önümüzdeki 1 hafta boyunca burdan dinleyip fikri olgunlaştırdıktan sonra hamlemizi yapmayı düşünüyoruz. Fikirleriniz nelerdir ne dersiniz ?

6.  Alıntı Originally Posted by Vekil1924 Yazıyı Oku
    Sevgili Hissedar Kardeşlerim. Ben ve bir kaç dostum bir karar vermek üzereyiz. Siz değerli hissedar kardeşlerimize de danışmak istedik. Hepimizinde bildiği gibi temettü ödemesinde yıllardır yapılmayan bir düzenleme söz konusu bu düzenlemenin yapılmaması 1991 yılından bu yana maddi olarak tüm hissedarlara zarar vermektedir. Biz dostlarımızla bu konunun bir mağduriyet olduğu kanısına vardık ve bu mağduriyetimizi tüm haber sitelerine, Milletvekillerine, İş bankasına ve cimere bir metin oluşturup bu durumu anlatıcaz. Devamında Twiter üzerinden gündeme girmek ve ondan sonra Bireysel davalar açmak gibi mücadeleci bir ruh ile çalışmalar yapmak istiyoruz. Aslında sürece zarar vermemek adına bayadır bekletiyoruz bu adımları fakat artık beklemeyi düşünmüyoruz. Siz değerli hissedar kardeşlerimizin fikrini ve desteğini önümüzdeki 1 hafta boyunca burdan dinleyip fikri olgunlaştırdıktan sonra hamlemizi yapmayı düşünüyoruz. Fikirleriniz nelerdir ne dersiniz ?
    Emeğinize sağlık vekil1924...
    Sadece inanmak ve mücadele etmek lazım maalesef yatırımcıyı düşünen yok...
    Bende sizinle bir mucadele örneği paylaşmak istiyorum inanıyorum ki mücadele edersek hakkımızı ararsak başaracağız...

https://eksisozluk.com/derdini-japon...4535?a=popular

7.  Alıntı Originally Posted by ZG1453 Yazıyı Oku
    Emeğinize sağlık vekil1924...
    Sadece inanmak ve mücadele etmek lazım maalesef yatırımcıyı düşünen yok...
    Bende sizinle bir mucadele örneği paylaşmak istiyorum inanıyorum ki mücadele edersek hakkımızı ararsak başaracağız...

https://eksisozluk.com/derdini-japon...4535?a=popular
    itirazlar hiçbir işe yaramaz.. her şey kanuna uygun.

8.  Alıntı Originally Posted by iskulelerimagduru Yazıyı Oku
    itirazlar hiçbir işe yaramaz.. her şey kanuna uygun.
    Herşey kanuna uygun değil. Atatürkün vasiyetine aykırılık var gibi

Atatürk'ün Vasiyeti
    Malik olduğum bütün nukut ve hisse senetleriyle Çankaya'daki menkul ve gayrimenkul emvalimi Cumhuriyet Halk Partisi'ne atideki şartlara, terk ve vasiyet ediyorum:

1. Nukut ve hisse senetleri, şimdiki gibi, İş Bankası tarafından nemalandırılacaktır.

2. Her seneki gibi nemadan, nispetleri şerefi mahfuz kaldıkça, yaşadıkları müddetçe, Makbule'ye ayda bin, Afet'e 800, Sabiha Gökçen'e 600, Ülkü'ye 200 lira ve Rukiye ile Nebile'ye şimdiki yüzer lira verilecektir.

3. Sabiha Gökçen'e bir ev de alınabilecek, ayrıca para verilecektir.

4. Makbule'nin yaşadığı müddetçe Çankaya'da oturduğu ev de emrinde kalacaktır.

5. İsmet İnönü'nün Çocuklarına yüksek tahsillerini ikmal için muhtaç olacakları yardım yapılacaktır.

6. Her sene nemadan mütebaki miktar yarı yarıya, Türk Tarih ve Dil Kurumlarına tahsis edilecektir.

K.Atatürk

Sayfa 540/924 İlkİlk ... 40440490530538539540541542550590640 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •