Sayfa 541/785 İlkİlk ... 41441491531539540541542543551591641 ... SonSon
Arama sonucu : 6274 madde; 4,321 - 4,328 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri ( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - IX

1. https://twitter.com/HuseyinAkseki/st...YpZvb2USg&s=19
    Müjdeler başladı hayırlı olsun parayı böyle toplayacaklar

2.  Alıntı Originally Posted by virtue Yazıyı Oku
    MB swap hariç rezervi 46 dan 40 a düşmüş.

Dolar mı satmış?

Anlamadığım tüzeller o kadar satarken sattıkları yetmemiş mi MB da satmış?
    Ddkm dönüşleri de dahildir

3.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    https://twitter.com/HuseyinAkseki/st...YpZvb2USg&s=19
    Müjdeler başladı hayırlı olsun parayı böyle toplayacaklar
    EK MTV vergisi yerine EK EMLAK VERGİSİNİ hemen yürürlüğe koyacaklar.

Verdikleri yüzde 50 zammı Nisandan sonra getirilecek bu tip icatlarla fazlasıyla geri toplayacaklar....

Akaryakıtta ÖTV ve Tapu harçlarındaki oranlarda, 2. elde araç alım satım harcı, kira gelir vergisi stopajında artış gibi düşününce birçok şey aklıma geliyor.
    KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
    Sadece Kendi Düşüncelerimdir. Buna göre işlem yapmayınız.

4.  Alıntı Originally Posted by caliagra Yazıyı Oku
    bir ara doların adil değeri 21 lira diyordu sonunda doğru yolu buldu

5. Faiz artacak diyenlere katılmıyordum ancaaakkkk ; işler çok değişti. Hiç beklemedikleri yerden gol yediler. Hiç seslendirmediklerinden milletin haberi yok sanıyorlar oysa AKP içinde kazan kaynıyor. Tüm bakanlar aynı zamanda iş insanı. Tabiatın kuralına aykırıdır zenginin fakire para aktarması. Öyle olsaydı dereler yukarı yöne akardı. Seçimden önce faiz artarsa işsizlik patlar. Şu an ekmekle beslenenler ekmeğe de ulaşamaz olurlar.

Öyleyse seçim bitince 4 yıl serbestler. Aç kaldık diye sokağa dökülenleri zehirlerler olur biter. Madem ki mesele beslenmekse derdimizi kökünden halletmiş olurlar. Beslenmekle yetinmem, ev- araba isterim diyenleri de köşede karşılarlar.

Seçimden sonra devalüasyon olursa tam enflasyon kalıcı olur. El mecbur faiz set çeker. İktidarın işi çok zor. Ben istifa ediyorum deme haklarını kullansalar huzur bulacaklardır !

6.  Alıntı Originally Posted by Mathias Yazıyı Oku
    29.06 dolar kurundan 18 aralık günü bozduğum ve 58 faiz verdikleri tl kısmının dönüşü 18 martta başa baş noktası 33.06 . 58 faiz ile bile doları yenememiş gibi gözüküyoruz daha 1 haftadan fazla var. Gerisini siz düşünün.
    hocam, şu an dolar kuru 31,84.
    Doların 33,06 olması için 6 iş gününde %3,8 prim yapması lazım. Kar etmeniz çok yüksek ihtimal.

7.  Alıntı Originally Posted by southpark Yazıyı Oku
    hocam, şu an dolar kuru 31,84.
    Doların 33,06 olması için 6 iş gününde %3,8 prim yapması lazım. Kar etmeniz çok yüksek ihtimal.
    ddkkm den Dışarı çıkmış TL den bahsediyorum şu an bankanın kuru 32.30 satış.Yani dolar almak istesem bu değerden satacak.Bankalar makası da açtılar.Alım değeri MB kuruna çok yakınken satış değerleri yüzde 2 bazen 3 yukarıda. 18 mart a kadar bu değerin 33.06 yı geçeceğini ve 58 faizin bile dolara yenileceğini düşünüyorum.

Sayfa 541/785 İlkİlk ... 41441491531539540541542543551591641 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •