Sayfa 542/752 İlkİlk ... 42442492532540541542543544552592642 ... SonSon
Arama sonucu : 6009 madde; 4,329 - 4,336 arası.

Konu: VESTL - Vestel

1. Nilkiz usta 100 tl den laf acilmiş ken, vesbe grafiği 6 ay icinde 100 tl diye bagırıyor yazmıstınız son durum nedir acaba?
     Alıntı Originally Posted by nilkiz Yazıyı Oku
    Ee fiyat 29.80 fk kaç oldu

Apple bu Apple
    100 TL fiyatı var
    Adam helikopterle geziyor parasını biz ödüyoruz
    SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Zavallı bu kadar bilgiyle teknikle yere yığıldı sonra yazdıkları yüzüne vurulunca boş boş konuşmaya hakaretlere başladı susmuyorum

Burada yazdıkların

Hakaretlerin aynen iade manipülator

Bu kağıt endeksin yeşil olduğu günde -3 yazdı endeks arkasına sığınma bahaneler bulma ancak senin gibi manipilatorlere yaraşır yazılarını kapyaladim ince SPK ya sonra cimere her yere yolluyorum

Manipülator tokkan adın bundan sonra

Bundan sonra ne yazarsan yaz cevap yazmıyorum büyüklük bende kalsın adını bir daha değiştirirsin öteki gibi buda çamura bulandı yeni kurbanlar bulursun

Alıntı Originally Posted by nilkiz Yazıyı Oku
    Bundan sonra ne yazarsan yaz cevap yazmıyorum büyüklük bende kalsın adını bir daha değiştirirsin öteki gibi buda çamura bulandı yeni kurbanlar bulursun
    Syn coletta iskembeden mi sallammisiz 15 tane grafik atmisiz indikatorler koymusuz haaa olmamış ozaman ben HATA yaptım deyip özümüzu dileriz merak etmeyin siz ve biz soylesugimizde tarihide yazın hisse kaçmış kaç olmuş

Bak bekliyoruz 67 53 düşüşünde arada bir girip gazliyormuyuz 100 olacak Arçelik kim bu 10 Arçelik eder diyormuyum demiyorum

Ltfn sapla samanı pardon manipülatoru ayirin

5. Bugün aslında alıcılı bir gün vardı ancak BOFA ne yönde işlem yaparsa fiyat da o yönde şekilleniyor. Ağanın eli tutulmuyor. Ben teknik olarak bir tık daha inerek 28 lirayı görebileceğini ve oralarda durulabileceğini düşünüyorum. Yok o noktada da tutunamazsa 23 liralar gündeme gelir.
    Yazdıklarım deli zırvası olup, kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Herkes kendi kararını kendisi versin.

Bir insanın pozitif trendde grafikler atarak bir şeyler söylemesi normal geliyor herkes alkışlıyor 39 29 düşüşünde tek grafik yok ki ben attım 100 lira olacak Apple bu patron şöyle

Demek ayrı madem hisse net senden öğrenmiş tekniği düşerken de koysana grafik destekler şurası bunun altı yok desene insanlar için madem yükselen trendde herkes teknikci
    Birde bir özür yaaa arkadaşlar ben yanlış düşünmüşum denebilir ama inatla yazılanlar manipülasyonun ağa babası telegram burada

7. ben dediydim 28.70 ve daha aşağısı 24.50 var diye..

28.70 olmuş darısı diğerinin başına demiyelimde şaka bir yana endeks toparlasın diyecem ama ....

8.  Alıntı Originally Posted by ToKKan Yazıyı Oku
    abi suçlama yapıyorlar. beni uzun yıllardır tanırlar. eski ismim pascal dı . hisse net te binlece takipçim vardı. çok kişier benden teknik analiz öğrenip para da kazandılar.(forumda yazan çok olmuştur) amacım borsayla yeni tanışanlara yardımcı olmaktı. neden yaptım? başlangıçta çok zor günler
    geçirdim. hem parasızdım. hem de bilgisizdim. ama başardım. para da kazandım. uykusuz gecelerden sonra temel ve finansal
    analizin yeterli olmadığı(çok önemlidir. ancak çok uzun vade de kazandırabilir) öğrendim. hisse senetleri sürekli aşağı
    yukarı hareketlerle dalgalanıyorlar. eğer bilançosu güzel diye en tepede alım yapılırsa kazanç çok zor olur. banka mevduatı
    daha kazançlı olur. işte hisse senedini ne zaman alacağını bilirsen bu da teknik analizle mümkün oluyor. o zaman kazanç kendiliğinden geliyor.
    bana suçlama yapılmamsı için karşı tarafın en azından teknik analizin temel bilgilerini bilmesi gerekir. bu bilgi olmayınca
    yanlış anlamalar oluyor..
    Kardeş, biz burada fikirlerimiz paylaşıyoruz. herkesin karı da zararı da kendisine aittir. takma kafaya

Sayfa 542/752 İlkİlk ... 42442492532540541542543544552592642 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •