Sayfa 542/1200 İlkİlk ... 424424925325405415425435445525926421042 ... SonSon
Arama sonucu : 9598 madde; 4,329 - 4,336 arası.

Konu: Orta uzun vadeli (Boğa) hedefe kadar disiplin

Alıntı Originally Posted by Emirhan Yazıyı Oku
    Nakite dönsem tarihi yükseliş hız kazanır, alım yapsam tarihi düzeltme, hiç birşey yapmadan beklesem tarihi yatay hareketler gelebilir gibi bi his var bende (ki genelde ky nin başına gelendir). Sacro sağolsun speklerin şerrinden biraz olsun kendimizi koruyabiliyoruz. Yatırım kurumları, forumlar, ekonomistler herkes düzeltmeyi dillendirmeye başladı.. Şöyle aşırıya kaçmadan düzeltip tekrar hızlansa ne kadar hoş olur.

Sacro dan farklı bir ricam var. Speklere; Emirhan daha taze yatırımcı, araba için para biriktiriyormuş Petkim ve Soda ya çok şaapmayın da... diyebilir misin? Teşekkürler.. =))

İyi kazançlar herkese..
    Ytd.
    bende de aynı düşünce nakit borsa arasında git geller yapıyorum bu ara

Alıntı Originally Posted by MADEN_AVCISI Yazıyı Oku
    bende de aynı düşünce nakit borsa arasında git geller yapıyorum bu ara
    valla ben hic nakit kalamiyorum

ama masallah bereketli piyasa.

cok korkak olmamak lazim.

cokta asiri cesaretlenmemek lazim.

gidecek kagit zaten kendini belli ediyor borsaymis endeksmis falan hikaye yani.
    Twitter : @Sacro_trade
    Boğa piyasaları kötümserlikten doğar,Kuşkuculukla gelişir,iyimserlikle büyür,coşku ile ölür.

3. Tsgyo trent desteği olarak 65 ten fırsat verdi şimdilik, buradaki grafik analizi iyi olan bir arkadaş bakabilir mi?

4. Sacro hocam prkme destek kokuyor sanki ,bakabilirmisiniz? 03 destekli deneyeceğim.

5. Sn sacro. 2 kağıt tan bahsettiniz. Meraktan öldüm inanın.

6. Bagfas alamadan gidiyor....

7.  Alıntı Originally Posted by Sacrosanct Yazıyı Oku
    valla ben hic nakit kalamiyorum

ama masallah bereketli piyasa.

cok korkak olmamak lazim.

cokta asiri cesaretlenmemek lazim.

gidecek kagit zaten kendini belli ediyor borsaymis endeksmis falan hikaye yani.
    ustam aslında en önemli ne biliyormusunuzun bir süre sonra belli başlı kağıtları takip ettikten sonra ve tekniği bildikten sonra kağıdın nasıl birşey yapacağını tahmin edebiliyorsun speğni ttanıyorsun birde alarm çalıştır geldiğinde al mesala ben bugün 3 olduğunda glyh farkettim al emri verdim hemen arkasından yani bence endeks hikaye formlar twetirda endeks 100000 millet hala zararda nedn doğru maliyet doğru hisse doğru teknik ve en önemlisi sabır kendine ii bak
    ytd deli saçmasıdır

Link tekrardan hazir.

6.80 90 7.00 uzeri rally.

Asagidada gelecegi max yer 6.50 falan diye dusunuyorum.
    Twitter : @Sacro_trade
    Boğa piyasaları kötümserlikten doğar,Kuşkuculukla gelişir,iyimserlikle büyür,coşku ile ölür.

Sayfa 542/1200 İlkİlk ... 424424925325405415425435445525926421042 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •