Sayfa 542/690 İlkİlk ... 42442492532540541542543544552592642 ... SonSon
Arama sonucu : 5516 madde; 4,329 - 4,336 arası.

Konu: KLGYO - Kiler GYO A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    Alıntı yaptınız mesaj sayın ŞEKERLİ.
    evet şimdi farkettim.. YTD yazayım ne olur ne olmaz

2. GYO larda müthiş tahta yapıcı oyunları dönüyor.. çok dikkatli olmak lazım.. benim borsada tek arkadaşım var o da saatlik grafikler.. tek sigortam var o da STOP lar.. bazen o kadar çok STOP zararı yazıyorum ki inanılmaz ancak başka bir gün misliyle zarar etmeme engel oluyorlar.. o nedenle disiplin önemli.. subjektif bilgiler yerine objektif fiyatlar.. YTD
    Yorumlarım sadece kendim için nottur. Asla yatırım tavsiyesi olarak almayın.

3. 100K kadar destek attım. Bendeki his bugün olmazsa yarın tavan dedi...

Genelde bilanço sonrası bir iki gün baskı devam edebiliyor,bence de tavan olmasa da günlük montanlı yükselişler olacak gibi

5. Dostlar merhaba;
    Bugün sn Avukat2020 nin yazdıkları çerçecesinde kızım sgk ya giderek ( izmirde) detay bilgi sormuş ve müdürden 2021 aralığa kadar maaşın bankaya yattığı bilgisini almış, ancak sgk ya geri dönme yok muhtemelen çekilmiştir denmiş müdür bey tarafından. Bende Sn Avukat2020 nin söylediği gibi bankaya yönlendirdim abimi ve hesapta 94.000 kusur para varmış, banka kardeşinizle birlikte gelin parayı çekin gidin sgk ya ödeyin demiş. Ben de uyardım böyle yapmayın önce sgk ya gidin onlar aralarında yapsınlar işlemleri dedim. Sgk dan da aynısını söylemişler hata bankanın hesap görmeyen işlemin geri gitmesi ve dondurulması gerekiyordu demiş. Siz parayı çekip yatırırsanız sonra sizden faiz isteyebilirler demiş. Bizde dilekçe yazacağız şimdi. Bu gün en az 45.000 tl kardayım anlaşılan
    Bunları bilginiz olsun ilerde ihtiyaç olur ve başınıza gelirse diye yazdım. Bu arada bendeki lot sayısı 100.000 oldu sn hkm yalnız değilsiniz

6. Buraya resim yapıştırdığımda siliniyor sanırım o yüzden derinlik paylaşımına ara verdim

7. Son bir deneme yapalım bakalım ne olacak sn hkm
    YTD

Sn şekerli takaslar için teşekkür ederim.Şu ara gene normalimize döndük,hafif hafif artışlarla yukarı trende devam.Gözüken o ki tahtacı hızlı hareketler istemiyor.Bizim için sorun yok,buradayız bekleriz

Sayfa 542/690 İlkİlk ... 42442492532540541542543544552592642 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •