Sayfa 542/788 İlkİlk ... 42442492532540541542543544552592642 ... SonSon
Arama sonucu : 6304 madde; 4,329 - 4,336 arası.

Konu: TKFEN - Tekfen Holding

1. 30 lara haftaya belki bir ihtimal merhaba diyebilir yeni zirve yaparak..endeks hergün zirve tazeliyor...diğer hisseler aya çıktı..teko haala tek tek yumurtluyo...kankası 62 lerde geziyo..az olsun bizim olsun misali buna da şükür....
    Yazılarımın tamamı (SPK) Sermaye Piyasasi Kanunu md 101, md 103, md 104, md 106, md 107, md 110 ilgili maddeleri kapsaminda tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir...yatırım danışmanlığı icerisinde degerlendirilemez . yatırım tavsiyesi icermez....KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

2. Beyler sakin rehavete kapilmayin, maillere baskiya devam edin . Bu hirsizlar santiyelerde bizden caldiklari paralari almadan , seffaf olmadan , ortaklarina saygi gostermeden Hicbir sey degismis sayilmaz . Bakiyorum Twitter da sirketin icini bilmeyenler gaza gelmis , bu onursuzlar sene sonunda adam gibi Bilanco aciklamadan benim fikrim degismez

3.  Alıntı Originally Posted by Maximetu Yazıyı Oku
    Beyler sakin rehavete kapilmayin, maillere baskiya devam edin . Bu hirsizlar santiyelerde bizden caldiklari paralari almadan , seffaf olmadan , ortaklarina saygi gostermeden Hicbir sey degismis sayilmaz . Bakiyorum Twitter da sirketin icini bilmeyenler gaza gelmis , bu onursuzlar sene sonunda adam gibi Bilanco aciklamadan benim fikrim degismez
    Ben şüpheli yaklaşmak gerek derim…

İnşaatta tam denetim olmayan dönemde daha önce yazılan zararların blr kısmı geri döndürülmüş olabilir

Kimya domine etmeye devam ediyor

Aralık 2022 finansallarını göre dek tedbirli olmak gerek

4. Caglar Bey ,

Son 3 bilancomuzdaki Kharampur alacaklarının degeri neden birbirlerinden farkli . Bilancoda yazılanları aynı şekilde kopyalıyorum .

2021/12: Rapor tarihi itibari ile projenin tahmini maliyetlerinde bir artış görülmesi üzerine proje sonunda, 2021 yılında ayrılan ilave 486.611 karşılıkla beraber, toplam 820.011 (6.745.878.464 Rus Rublesi)

2022/3: Rapor tarihi itibari ile projenin tahmini maliyetlerinde bir artış görülmesi üzerine proje sonunda, 2021 yılında ayrılan ilave 504.724 karşılıkla beraber, toplam 1.324.736 (7.646.776.151 Rus Rublesi)

2022/6: Rapor tarihi itibari ile projenin tahmini maliyetlerinde bir artış görülmesi üzerine proje sonunda, 2021 yılında ayrılan ilave 687.726 karşılıkla beraber, toplam 1.507.737 (4.671.823.849 Rus Rublesi)

Bu is ruble olarak alındı , ruble olarak zarar yazıldı . Hani nerede 1 ceyrekte 3 milyar ruble alacak alındı da biz niye gormuyoruz . Neden bir anda bu rakam dustu ?? Bana yine diyeceksiniz ruble dolar cevirmeden kaynaklı muhasebe durumları vs .Zararı yazarken cayır cayır yazıyordunuz , noldu alacakları alacagımıza yakın rakamlar dusmeye basladı birden . Dolar bazlı bilanco da tutmuyorsunuz ruble ile almıssınız , bize gecirirken ruble geciriyorsunuz ee Ruble deger kazanınca neden dusuyor kardesim bu rakam . Ruble devalue olurken cayır cayır sokuyordunuz zararları bize noldu degerlenince ne degisti .

Siz bu bilancolarla coluk cocugu kandırırsınız , en suphelendiğim merak ettiğim yere baktım daha diğer detaylara girmedim . Harath vs kimbilir oralarda ne var . NEDEN 3 Milyar ruble kayboldu !!! Nerede bu rubleler . HEDGE falan demeyin 2020/12 de ruble devalue vs diye o zaman zarar gecirdiniz . Bana Bilal e anlatır gibi cevap verin lutfen .Artık bıktım sizin tutarsız bilancolarınızdan

5. Arkadaslar yine dumen var bilancoda alacakları dusurmeye baslamıslar kur farkı cevirim olaylarından , inceleyin . Didikleyin bu hırsızlara itibar etmeyin , bir cicekle bahar gelmez bunlar seytana pabucunu ters giydirirler

6.  Alıntı Originally Posted by obstinate Yazıyı Oku
    Şu ana kadar hareketlerinden orta veya iyi şekerli bir bilanço geleceğini seziyorım. Ancak bu kanckk hissede 50 hedefimi 37 ye revize ettim
    Kapanış beni korkuttu amaa en sonunda beklenti üstü geldi inşallah bu Maxi ve Cemal ortağın beklentilerinin başlangıcı olur

7. Ortak Altin yumurtlayan tavuk gubre tarafi var . Limanlar kapasitesi iyi kullanilmamasina ragmen standart geliri var . Sikinti insaattaki katakulleler ve sirketin ortaklarina karsi tavri . Tekfenden ucuz piyasada cok az kagit var , Sahol / Algyo / bankalar disinda her sey cok prim yapti zaten ederlerine gore . Piyasa kar ve buyumeyi fiyatlamada kendine referans aliyor ancak ben icsel degere eldeki kaynaklara arsalara potansiyele daha cok bakiyorum belki yanlis bir bakis acisi ama gider yarin bir firmasini satar arsasi degerlenir o beklentiler beni daha cok heyecanlandiriyor bir sirket icin . Tek cicekle bahar gelmez ,ben sahsen 2022/12 de dumen gormeyene kadar temkinli olma taraftariyim. Aldigim duyum Dunya kupasi sonrasi alinacak bir yol isi var Katarda , filipinlerde metro isine dogusla teklif veriyorlar ( duydugum kadariyla 3 milyar dolarlik is ) , bunlar guzel beklentiler ancak katakulle gormeyecegimizden emin olmamiz lazim . Surdurulebilir bir yatirim ve seffaf yonetim sart

8.  Alıntı Originally Posted by Maximetu Yazıyı Oku
    Ortak Altin yumurtlayan tavuk gubre tarafi var . Limanlar kapasitesi iyi kullanilmamasina ragmen standart geliri var . Sikinti insaattaki katakulleler ve sirketin ortaklarina karsi tavri . Tekfenden ucuz piyasada cok az kagit var , Sahol / Algyo / bankalar disinda her sey cok prim yapti zaten ederlerine gore . Piyasa kar ve buyumeyi fiyatlamada kendine referans aliyor ancak ben icsel degere eldeki kaynaklara arsalara potansiyele daha cok bakiyorum belki yanlis bir bakis acisi ama gider yarin bir firmasini satar arsasi degerlenir o beklentiler beni daha cok heyecanlandiriyor bir sirket icin . Tek cicekle bahar gelmez ,ben sahsen 2022/12 de dumen gormeyene kadar temkinli olma taraftariyim. Aldigim duyum Dunya kupasi sonrasi alinacak bir yol isi var Katarda , filipinlerde metro isine dogusla teklif veriyorlar ( duydugum kadariyla 3 milyar dolarlik is ) , bunlar guzel beklentiler ancak katakulle gormeyecegimizden emin olmamiz lazim . Surdurulebilir bir yatirim ve seffaf yonetim sart
    Yeter ki inşaat zarar etmesin gübre ve yatırım yıllık 3 milyar yapar

Sayfa 542/788 İlkİlk ... 42442492532540541542543544552592642 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •