Sayfa 543/1012 İlkİlk ... 43443493533541542543544545553593643 ... SonSon
Arama sonucu : 8092 madde; 4,337 - 4,344 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul/Montreal
    Gönderi
    35,534
    Aksam vakti Rami'ye gidin bakin sagli sollu, donusler de dahil cift sira tum sokaklar araba dolu..
    Iki arac karsilassa gecemiyorlar.
    Her yer otopark gibi olmus.
    Erken gelen park yerini kapiyor, gec kalan nereye park ediyor bilemedim.

Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

Alıntı Originally Posted by Pythagoras Yazıyı Oku
    300 bps indirim geliyor yoldaşlar..

ytd.

syg,
    Ben nedense 300 bps arttirim bekliyorum ytd.

SM-N950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Aksam vakti Rami'ye gidin bakin sagli sollu, donusler de dahil cift sira tum sokaklar araba dolu..

Syg,
     Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    4 gundur Afyon'da idim.
    2 kere sehir merkezine indim ogle yemegi icin.
    Araba koyacak yer bulamadim yarim saat dolastim.
    En sonunda 1 km uzakta gecekondu mahallesinde guc bela bir araclik yer buldum ama iyi de oldu yani kaymakli ekmek kadayifi uzerine 1 km yuruyup kalorilerin bir kismini yaktim.
    Syg,
    Kanada da bu kadar araba yok. Kanada mı zengin yoksa Türkiye mi? Ya da kim müsrif diye mi sormalıyım.
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

4.  Alıntı Originally Posted by kafkaf Yazıyı Oku
    Kanada da bu kadar araba yok. Kanada mı zengin yoksa Türkiye mi? Ya da kim müsrif diye mi sormalıyım.
    Türkiye'de kişi başına düşen Mercedes sayısı Almanya'dan fazla, geçen gün Atilla Yeşilada paylaştı bu istatistiği.

Saygılar.

5.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku

Syg,
    Hocam bunun nedeni plansiz sehirlesme ve nufus yogunlugu. Neden bizim bilmem kac katimiz arac satilan almanya ve ingilterede bu olay yok?

Yol kenarinda sira sira parklarin nedeni dip dibe yapilan evler ve bu evlerin bi tane bile garaji olmamasindan kaynaklaniyor olmasin?

6.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku

Syg,
    Millette para var yok değil yeri geldiğinde de iyi harcıyor yeri geldiğinde çekiyor kendini...şimdi sen onu bıraktı ne bu bistin durumu ...bistten kacan para Brezilya borsasına ve reale geçiyor ..bir zamanlar Real TL den 0.50 kuruş yukarda idi şimdi biz onlardan 1.5 TL yukardayiz..helekii bir zamanlar onların borsasindan 42 000 puan fazlaydik şimdi bizi yakalayıp geçmek uzereler...yahu sayısız kağıt var 20 yıl önce BIST 5000 Ken bile o fiyatların üstündeydi fiyatı ..patronlar bisti şirketlerine nakit akımı saglamak için kullanacaklarina yatırımcıyı düzme aracı olarak görüyorlar yetmiyor öyle şirketler var ki hersene bedelli yapıyor birde öyle soyuyor spk da buna izin veriyor ....BIST 90000 olmasına rağmen 450 hissenin en az 150 si 20 sene önceki endeksin 5000 değerinin bile altında ....ekonomi hersene büyüyorsa BIST ve şirket hisse fiyatları niye buyumuyor ? Ya ekonomik büyüme yalan ya BIST yalan....dünyada böyle bir borsa daha yoktur bir Amerikan bir Alman borsasında 20 sene önceki fiyatından işlem gören hisse varmı dur acaba ? sonra yatırımcı biste rağbet etmiyor deniyor la yaratimcimi bırakınız herkesi duzdunuz ....dudu reis nasıl yıllarca temettü hisselerinde bekliyorsun helal valla benim taktik kari buldun mu al kaç yoksa elde kalıyor %90 ihtimalle maalesef son 10 yıldır vur-kac borsası ....bunu küçük yatırımcı yapmadı büyükler ve patronlar yaptı...kısaca bu ülkede biste yatırım yapılmaz ..artık temettü iside yalan oldu reis birçok şirketin vermediğini bircogunun enflasyonun çok çok altında verdiğini göreceksin ..

7. Hindistan'da sokaklarda yürüyecek yer yok, boşver park etmeyi.
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul/Montreal
    Gönderi
    35,534
     Alıntı Originally Posted by ahmet306 Yazıyı Oku
    Hocam bunun nedeni plansiz sehirlesme ve nufus yogunlugu. Neden bizim bilmem kac katimiz arac satilan almanya ve ingilterede bu olay yok?

Yol kenarinda sira sira parklarin nedeni dip dibe yapilan evler ve bu evlerin bi tane bile garaji olmamasindan kaynaklaniyor olmasin?
    Haklisin esas neden bu..
    Koca ulkenin nufusunun 1/4 u Istanbul'da olursa sasirmamak lazim.
    Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

Sayfa 543/1012 İlkİlk ... 43443493533541542543544545553593643 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •