Sayfa 543/890 İlkİlk ... 43443493533541542543544545553593643 ... SonSon
Arama sonucu : 7113 madde; 4,337 - 4,344 arası.

Konu: TURGG - Türker Proje Gayrımenkul

1. 94 96 2001 2008 2013 2018 2020 krizlerini bist içinde yaşamamış bir yatırımcı topluluğu gelmiş bunlara bir hoş geldin yapmalarını zaten bekliyorduk öyle hergün tavan ballı börek yok bu piyasada arada kol böreği de olabilir.

2. Adam twitci gazıyla m2 sini 19 bin tl den turgg hisse almış şimdi küfrediyor sanki adama silah zoruyla aldırmışlar hadi diyelim aldın peki kime kaça satacan şark kurnazı o zaman bekle imar çıksın ipliğin bir pazara çıksın.

Alıntı Originally Posted by Gazmanbaba Yazıyı Oku
    Daha yukardan atlayanlar maliyet düşürecek alım yapacaklar onlar aldıkça bu arkadaş daha da aşağı basacak falan filan bist zaten şişmiş durumdaydı simdilik gazını aliyorlar. Daha panik başlamadı umarım başlamaz da .
    Hissede kalan arkadaşlar risklerini yönetmeyi unutmasınlar.
    Moral bozmaya mı geldin? Tavan tavan giderken ortada yoktun, şimdi düşünce bülbül kesildin.

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by Gazmanbaba Yazıyı Oku
    Adam twitci gazıyla m2 sini 19 bin tl den turgg hisse almış şimdi küfrediyor sanki adama silah zoruyla aldırmışlar hadi diyelim aldın peki kime kaça satacan şark kurnazı o zaman bekle imar çıksın ipliğin bir pazara çıksın.
    Geçen gün 600 TL hedef verenler çıktı, Dubai'de yok bu metrekare fiyatları. Uçulur da usturuplu uçulur yahu.

5.  Alıntı Originally Posted by relax42 Yazıyı Oku
    Moral bozmaya mı geldin? Tavan tavan giderken ortada yoktun, şimdi düşünce bülbül kesildin.

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Aynı fikirdeyim. Durdu ve bu kritik zamanda bir pivot fiyat üzerinden beyanda bulunuyor. Ben fiyatın reel olarak 180-200 olduğunu ve üstünün bekleme primi olduğunu burada söyledim Bu benim fikrim. Evet bu kadar bekleme karşılığı prim istiyoruz. Risk ise risk zaten 40 tl den almışım bunca yıl beklemişim. Dolar bazında ciddi bir prim almak amacım. Bunca zaman konuşma şimdi kritik yerde pişmanlık yaratmaya yönelik, irade bozma amaçlı zimni bir pivot fiyat beyanında bulun. Yani satır arası şu söyleniyor " bu iyi fiyattı satmalıydınız, bir daha o pivot fiyata gelirse hemen satın".

Tabi ki herkese böyle yapın demiyorum. Herkesin riski kendisine aittir.. Herkesin ihtiyaç durumu ve dayanma gücü farklı.

Yatırım Tavsiyesi Değildir.

6. bist de bu düşüsün geleceği çok belliydi. turgg harici hissem olsaydı satardım. biliyorum bu şelale devam ederse hiç bir kağıt dayanamaz amaa imar çıkarsa da 150 cepte diye düşündüğüm için o riski göze aldım. belki 120 ye düşeriz ama imar çıktığı gibi min. 150 ye fırlarız diye düşünüyorum.
    hee düşünce ayrı , psikoloji ayrı ; bakarsınız ekrar karşısında bi anda sinirlenip satabiliriz de .özellikle ekrana baktığınız zaman planladığımızdan bambaşka hareketler yapabiliyoruzzz.

amaa böyle 1 günde ,bist ve bütün kağıtlar çökmüşken moraller bozukken ,böyle yazmak şahsen hoş olmuyor gazmanbaba. bizden çok daha bilinçli ve tecrübelisin . yazdıkların doğru olsa bilee; ilk düşüşte böyle bir uslupla yazmak bence hoş değil.

neyse arkadaşlar önder turmuş 'un paylaşımına ne diyorsunuz ? uzun zamandır mesai harcadığımız diyor ; bu ay güzel bi haber gelebilir mi ki acaba ?
    Borsada bilgisiz bir yatırımcıyım.Temel analizden-teknik analizden anlamam. Kulağım delik değildir. Kimse benim yazdıklarımdan etkilenip işlem yapmasın.(eski nickim : hallederiz )

7. Paydaşlar sakin ne bu şiddet bu celal.

Benim kimseye kinim garazim falan yok ama siz acaip hırslanmışsınız relax sakin ol.

Ben ne yazmışım bu topige ilk günden bu yana ve en son olarak iyi okuyun.

Bahsettiğim fiyat twitcilerin aldığı ve gördüğü yüksek rakam burada gerçek arazi yatırımı yapan kimin o fiyattan malı var.

M2 19 binden alıp kime satmayı düşünüyordun da şimdi ağlamaya başladın dedim bu gerçek değilmi.

Hadi aldın o zaman paşa paşa bekleyeceksin imar çıkacak ve piyasa fiyatlamaya başlayacak se in arazini projelerini spekülasyon olacak.

Ama sen bist denen bataklıkta bugün alıp yarın para kazanmaya gelmişsen ve de avlanmissan ağlamayacaksın.

Eskilere asla bir lafım olmaz olmadı da herkesin maliyeti belli ve herkes riskini bugüne kadar başarıyla yönetmiş.

Tüm gerçek yatırımcı paydaşlarıma hayırlı bol kazançlar dilerim umarım herkes gönlünden geçen fiyata satar malını.

Ama burada bana laf sokmaya çalışmayın ne bugün ne yarın nede geçmişte asla fırsatçılık yanar dönerlik yapmadın yapmamda bana ters.

Ama sizde sadece pozisyonlarınız doğrultusunda yorum yapmayın tarafsız olun at gözlüklerini çıkartın.

Yine belirtiyorum arazi misal 15 bin eder şu ortamda imar çıkar 20 bin eder proje yada bir gruba satıyorum derler 30 bin olur çağrı yapıyorum derler 40 bin olur manipülasyon la belki 60 bin de olur ben asla bunları bilemem sadece fikir yürütebilirim ama birileri twttirda illa burası olacak diyorsa onlara dikkat edin eskiden günlük 10 bin lot işlem oldumu çok işlem var diyurduk imar beklentisi belediye toplantısı zamanlarım da 100 bin anca oluyordu şimdi maşaallah 600 700 800 binler havada uçuşuyor hacimsiz düştü denilen günler 300 400 bin lotlar.

Spk kuralları gereği zaten kimse kimseyi yonlediremez yasak eski yatırımcılar bilinçli ama yeni viste giriş yapan 1 küsur milyon yeni yatimci malesef çok heyecanlı.

Ben sadece yine üstüne basarak diyorum ki turgg çok özel bir şirket aktifin de sadece kartalda bulunan arazi ve kasada mevduat ta duran bursa arazisi satışından gelen nakit var. Ve bunları hesaplaması çok kolay .

8.  Alıntı Originally Posted by joker16 Yazıyı Oku
    iyi geceler ortaklar. perşembe ve cuma endeks çakılırken sağlam duruşu takdire şayandı. hem de kısa sürede bu kadar prim yapmışken. sanki bu hafta 200 lere merhaba diyeceğiz gibi. tabii beklentimizin tam tersi de olabilir. sonuçta biz turgg yi çok iyi tanıyoruz her an herşey olabilir. hakkımızda hayırlısı.
    burdan sayın barsisaanata ya sesleniyorum. 200 üstü kapatırsak güzel felsefik bi yorum bekliyoruz abi senden , her zamankinden
    bize motivasyon kaynağı olan rüyanın gerçekleşmesi dileğiyle.

herkese iyi haftalar.
    Sn Joker
    Kusura bakmayın şimdi gördüm.
    Doğa *****n kucagindaydim.Orman , Cakal ulumasi , ateş , domuzlar , semaverde çay , soğuk hava, Şile Darlık...

Açıkçası ekrana bakıp 200 leri görme niyetim vardı.165 i görünce üzülmedim değil.
    Sağlık olsun.

90 dan 100 e ulaşmak kolaydır.Oysaki O dan 1 e ulaşmak öyle değil.Elde bir veri olması lazim.
    Bizler O dan ulaştık buraya.
    Tecrübe , birikim, yasanmislik...
    Çamuru gorseydik 30 larda görürdük.Gokyuzune baktık.Digrusunu yaptık.
    Şimdi anlıyoruz.

Teknik analiz , temel , takas ...Elbette önemli .Ama önemli olan psikolojidir.
    Sağlam psikoloji.
    Birçok badire atlatıp taban da gorduk bu senette.Pes etmedik.
    Bu seviyelerden satanlar oldu.Saygi duyduk.İyi niyette bulunduk.
    Benim hedefim duygusal demiştim.
    Hissikablevuku ( altıncı his )...

Ça
    Turgg 165
    27 Ocak

Sayfa 543/890 İlkİlk ... 43443493533541542543544545553593643 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz