Sayfa 543/1019 İlkİlk ... 43443493533541542543544545553593643 ... SonSon
Arama sonucu : 8151 madde; 4,337 - 4,344 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1. Sen benim ne yazdığımı okudun mu arkadaşım. Dilekçe içeriğini attım. Neyi kime ispatlamak gerekiyor?

2.  Alıntı Originally Posted by enni.2005 Yazıyı Oku
    Ben davaya mudahilim. Adliyedeki dosyada
     Alıntı Originally Posted by enni.2005 Yazıyı Oku
    Katılan bir arkadaşım davaya mudahil olan hissedarların MKK dan sorulması için davanın 28 ine ertelendiği bilgisini verdi. Hepimizin adına kendisine tsk ederim
    Adliyedeki dosyayı nasıl sorguluyoruz yazarsan sevinirim.

3. İstanbul Anadolu Asliye 3.Ceza Mahkemesi Dosya Nu. 2018/1278 Ş. 04.02.2020 diğer dava aynı mahkemede Dosya Nu. 2018/293 Ş. 26.03.2020
    Mahkemenin kalem mudurlugunden bilgi verirler. Ancak ben davacı ve şikayetçi olduğum icin bana bu bilgiyi vermek zorundalar. Size verirler mi bilmem. Sizin ve diğer buradaki varsa hissedarların benim burda yazdığım dilekçe örneği ile herhangi bir ildeki adliyeye giderek ceza mahkemesi ön bürolarına müracaatla mudahil ve şikayetçi olma talebiniz olursa siz de davacı durumuna dusersiniz.. Ve size de dosya hakkında bilgi vermek zorunda kalırlar. Böyle bir durumda biz mağdurların hak arama savaşı başlamış olur ki... Benim adıma başlamıştır. Neticesini de bugün vermiştir. MKK dan biz sikayetcilerin hisse paylarını talep ederek mahkeme ertelenmiştir. İnsallah guzel bir sonuç olur.

4. Arkadaşlar ben buradan bu mahkemeye katılan ky hepsine cani gönülden teşekkür ederim. Bu arkadaşların yaptığı fedakarlıkları hiç kimse küçümsememeli, gönül ister ki 2412 hissedarın da tamamı müsait olsada hepsi bu davalara katılabilse....Bunca sözlere karşın şirket sahiplerinden izahname ile ilgili bir gelişme duyamadık, bakalım neyi bekliyorlar...

5.  Alıntı Originally Posted by enni.2005 Yazıyı Oku
    Ben davaya mudahilim. Adliyedeki dosyada
    Katılan bir arkadaşım davaya mudahil olan hissedarların MKK dan sorulması için davanın 28 ine ertelendiği bilgisini verdi. Hepimizin adına kendisine tsk ederim
    İstanbul Anadolu Asliye 3.Ceza Mahkemesi Dosya Nu. 2018/1278 Ş. 04.02.2020 diğer dava aynı mahkemede Dosya Nu. 2018/293 Ş. 26.03.2020
    Mahkemenin kalem mudurlugunden bilgi verirler. Ancak ben davacı ve şikayetçi olduğum icin bana bu bilgiyi vermek zorundalar. Size verirler mi bilmem. Sizin ve diğer buradaki varsa hissedarların benim burda yazdığım dilekçe örneği ile herhangi bir ildeki adliyeye giderek ceza mahkemesi ön bürolarına müracaatla mudahil ve şikayetçi olma talebiniz olursa siz de davacı durumuna dusersiniz.. Ve size de dosya hakkında bilgi vermek zorunda kalırlar. Böyle bir durumda biz mağdurların hak arama savaşı başlamış olur ki... Benim adıma başlamıştır. Neticesini de bugün vermiştir. MKK dan biz sikayetcilerin hisse paylarını talep ederek mahkeme ertelenmiştir. İnsallah guzel bir sonuç olur.
    Sağol ito gibi sorgulama imkanı varmı diye araştırdım bulamadım inşallah güzel sonuçlar görürüz

6. Eeeee şimdi ne olacak 😁😁

7.  Alıntı Originally Posted by Erkan hocam Yazıyı Oku
    Eeeee şimdi ne olacak ����
    gelir bu gün yarın bir açıklama...

8. Enni.2005 ve cass67 kardeşler emekleriniz için teşekkür ederim.. İyi akşamlar cümleten..

Sayfa 543/1019 İlkİlk ... 43443493533541542543544545553593643 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •