Sayfa 544/1000 İlkİlk ... 44444494534542543544545546554594644 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 4,345 - 4,352 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VII

1.  Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Onu bilmiyorumda çevreme bakınca şu meşhur 10 bin liraya kadar olan krediye başvurmayanı dövüyorlarmış gibi bir izlemim oluştu bende

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Benim telefona her hafta çeşitli bankalardan '' şu kadar krediniz hazır '' türünde sms gelirdi. 30 gündür gelmiyor. Küsmüşler bana. Ya da bunu kandıramayacağız boşuna uğraşmayalım demişlerdir.

2. Başakşehir şehir hastanesinin açılışını Japonya başbakanı ile yapacaklarmış. Hastaneyi japonlar mı yaptı acaba ?

3. Çimento yerine Japon yapıştırıcı kullanmışlar
    ressam sende gidip o hastanenin tuğlaları arasınada dolar molar gömme aman ha sonra
    Yapışırsa tuğlaya çıkaraman
    Anca tüpürüklüyüp
    Kazıman lazım gelir

4.  Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Başakşehir şehir hastanesinin açılışını Japonya başbakanı ile yapacaklarmış. Hastaneyi japonlar mı yaptı acaba ?
    küresel piyasalarda Barış cevabı verdi. Rönasans şirketi ile japon ortak varmış. Meseleyi çözdük.

5.  Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Milyoner başlıyor .... Arkadaşlar 3 kamu bankasına 20 milyar tl. sermaye koyacakmışız. Bakayım bu paranın nereden geldiğini ( hazineden mi, matbaadan mı, varlık fonundan mı ) kim bilecek . Bilenler arasından kura ile çekiliş yapalım. Bir hediye verelim.
    Bugün bir kamu banka müdürü söyledi, kendilerine döviz hesabı toplamaları talimatı gelmiş. Yani başka bankalarda döviz hesabı olanları kendi şubelerine çekmeleri yönünde. Bu konu ile ilgili olabilir mi? Veya neden olabilir yorumu olan?(kendisi bilmiyor veya söylemek istemedi)

6.  Alıntı Originally Posted by Moruk Yazıyı Oku
    Çimento yerine Japon yapıştırıcı kullanmışlar
    ressam sende gidip o hastanenin tuğlaları arasınada dolar molar gömme aman ha sonra
    Yapışırsa tuğlaya çıkaraman
    Anca tüpürüklüyüp
    Kazıman lazım gelir

Ben dolarları toprağa gömdüm ! şaka değil gerçekten gömdüm. Öyle inşaata, tuğlaya , otoya dolar gömmem. Toprak ana diye boşa dememişler. Toprak nankör değildir. Daima fazlasıyla sevindirir.

7.  Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Ben dolarları toprağa gömdüm ! şaka değil gerçekten gömdüm. Öyle inşaata, tuğlaya , otoya dolar gömmem. Toprak ana diye boşa dememişler. Toprak nankör değildir. Daima fazlasıyla sevindirir.
    Takılıyoz be abi
    Filizlenirse
    Gelirim ama
    Dolar salatası yemeye

Bizde acılarımızı
    İçimize gömdük
    Son düzenleme : Moruk; 11-05-2020 saat: 23:14.

8. sn. bigmaster , grafik varsa ekleyebilirsiniz. BDDK yasakları bu başlıktaki cücük yatırımcıları ( sanal oyuncuları ) kapsamıyor. Yorumsuz grafik koyarsanız biz o grafiği sanal sorguda konuştururuz.

Sayfa 544/1000 İlkİlk ... 44444494534542543544545546554594644 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •