Sayfa 545/759 İlkİlk ... 45445495535543544545546547555595645 ... SonSon
Arama sonucu : 6069 madde; 4,353 - 4,360 arası.

Konu: BLCYT - Bilici Yatırım

1.  Alıntı Originally Posted by olimpik forum Yazıyı Oku
    Dostum,yanlış söylüyorsunuz demiyorum,,,bilançoda ki rakamı yapıştırdım,,demekki kur a göre bir değerleme yapılmamış.
    Çok fazla tarlası var aynı zamanda değerleme yapılmadı..

Alıntı Originally Posted by pmngr Yazıyı Oku
    Zaten 100 mio ustune cikmadan fonlarin ve yabancinin radarina giremez..once hisse sayisi ve sirket degeri dolayisiyla derinlik ve likidite artmali

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
    A grubuna alırlarsa ancak derinlik ve likidite artar.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

3.  Alıntı Originally Posted by olimpik forum Yazıyı Oku
    A grubuna alırlarsa ancak derinlik ve likidite artar.
    a gurubu olması için de bazı şartları gerekiyordu ama tam olarak hatırlayamadım şartları
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    a gurubu olması için de bazı şartları gerekiyordu ama tam olarak hatırlayamadım şartları
    İşlem hacminin yeterli miktara ulaşması şart...ama biliyorsun silverline hissesinde aynı muhabbet vardı A grubu oldu hisse çakıldı..

5. A grubu olmasi sonuc olmali sebep degil

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

6. [QUOTE=keko;3442904]olabilir bazı kusurları olabilir kurumsallık açısından...ama patronun dürüstlüğü bir çok açığı ve kusuru kapatıyor...çünkü şirket sürekli cirosunu ve karını artırabiliyor...tanıtım veya duran varlıklarını tekrardan değerler iseler defter değeri de yükselir o vakit talep de artabilir..

bir şekilde biraz çaba ile hisse ederine çıkabilir...ben olsam hisselerimi toplarım fiyatı 4-5 lere çıkarır ve tekrardan sığlık azalsın diye bedelsiz sermaye veririm....bu şekilde hem fiyatı yukarı çıkacak hem de tekrardan hisse likit olacak...[/QUOTE

Kağıdı halka razdan beri takip ederim.

1 ) İtibar zor kazanılan bir şeydir. Patron halka arzdan sonraki işlemler için SPKdan ceza aldı.
    2) yanlış bilmiyorsam A grubu olması için firma geri alımından sonra kalan halka açık kısmın borsa değerinin 30 milyon olması lazım.
    3) Hisseye derinlik kazandırmak istiyorlarsa bedelli/bedelsiz sermaye artırımı yapmaları ve elindeki hisseleri satmaları lazım

Yatırım tavsiyesi değildir.

7. arkadaşlar siz de bilici yatırımı arayın ( 0322 394 44 10 ) ve şirketten patronun blcytın bu fiyatlarına bildiği bir şekilde müdahale etmesini rica edin...yatırımcı ilişkilerindeki bayan çok iyi ve cana yakındır...her türlü bilgiyi veriyorlar...tam yatırımcı dostudurlar...biraz önce ben aradım ve bunu rica ettim...şu anki fiyatlar ne biz yatırımcılar olarak bizim içimize nede firma yetkililerin içine sinmektedir...bu ayıbı bir şekilde düzeltmelerini rica edin...

eminim ki çok faydası olacak..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

8. [QUOTE=İNCİKSKA;3443245]
     Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    olabilir bazı kusurları olabilir kurumsallık açısından...ama patronun dürüstlüğü bir çok açığı ve kusuru kapatıyor...çünkü şirket sürekli cirosunu ve karını artırabiliyor...tanıtım veya duran varlıklarını tekrardan değerler iseler defter değeri de yükselir o vakit talep de artabilir..

bir şekilde biraz çaba ile hisse ederine çıkabilir...ben olsam hisselerimi toplarım fiyatı 4-5 lere çıkarır ve tekrardan sığlık azalsın diye bedelsiz sermaye veririm....bu şekilde hem fiyatı yukarı çıkacak hem de tekrardan hisse likit olacak...[/QUOTE

Kağıdı halka razdan beri takip ederim.

1 ) İtibar zor kazanılan bir şeydir. Patron halka arzdan sonraki işlemler için SPKdan ceza aldı.
    2) yanlış bilmiyorsam A grubu olması için firma geri alımından sonra kalan halka açık kısmın borsa değerinin 30 milyon olması lazım.
    3) Hisseye derinlik kazandırmak istiyorlarsa bedelli/bedelsiz sermaye artırımı yapmaları ve elindeki hisseleri satmaları lazım

Yatırım tavsiyesi değildir.
    https://i.hizliresim.com/EmXANg.png
    Hissenin sığ olduğu galan yok gayet kademeler dolu bu tartışmaya son verelim derim..
    50 tane hisse yazarım bundan çok daha sığ..

Sayfa 545/759 İlkİlk ... 45445495535543544545546547555595645 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •