Onemli Gunler Banner
Sayfa 546/1019 İlkİlk ... 46446496536544545546547548556596646 ... SonSon
Arama sonucu : 8151 madde; 4,361 - 4,368 arası.

Konu: Viop XLV

gunaydın arkideşler..dün hulk longlarımıda almış kafat pala...bugün illaki bi sabah pazarı neyim olur diye düşünüyorum,olmassada belkım ağşam pazarı olur...herneyse fırsat verirse longa dalmak lazım..ama ne olursa olsun şortta kalmayın derim...böyle parabolik yükselişlerde tecrübem son 2gün aşırı bir alış yapabiliyorlar(eğer cuma endex finito olacaksa)..sevgiyle kalın.longda kalın haytta kalın...

2. Dolar.tl de batan gardaslarim suçlu siz degilsiniz düzen. Siz teknik analiz diye birşey olduğunu sanıyorsunuz yok gardasim.

Direk adamın kucağına yerlesiyorsun.

Geliyorsun aman hedge edeyim.hisseyi bilmem ne yok gardasim öyle bişey direk kucaktasin.

Teknik analiz diye bildiğin herşey yalan kandırmaca.

Yapma

Asla başaramazsin burada bir analiz yok kucak var

Alıntı Originally Posted by Tasa-Cycle Yazıyı Oku
    Gardasim Sasa 21 milyar dolar oluyor ise Petkim tupras koç sabanci Ereğli vs bedava. Enayi gibi mazot olmayın adamların düzenine.

VOB YAPMAYİN direk kandirmaca renkli ışıklar renkli grafikler hepsi yalan dayı.
    Burdan sasaları sattım ve sasa yüzde 50 daha yükseldi. Zararımı karşılayacak mısın?
    Milletin aklı millete yeter. Sen böyle emir verir gibi yazamazsın.
    Yazdıklarım kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir

4. Sayimda son durum.. 5021 asagi kirilirsa sayimdan suphelenmeye baslarim.. Kismet.. Stop candir..

Alıntı Originally Posted by tarkank Yazıyı Oku
    gunaydın arkideşler..dün hulk longlarımıda almış kafat pala...bugün illaki bi sabah pazarı neyim olur diye düşünüyorum,olmassada belkım ağşam pazarı olur...herneyse fırsat verirse longa dalmak lazım..ama ne olursa olsun şortta kalmayın derim...böyle parabolik yükselişlerde tecrübem son 2gün aşırı bir alış yapabiliyorlar(eğer cuma endex finito olacaksa)..sevgiyle kalın.longda kalın haytta kalın...
    parabolik yükselişlerin sonu??

6. İnfilak ederek açtı ..
    SASA HEKTS kafadan yüzde 5 le güne başladılar..

4800 4900..Bakalım oradan mini bir düzeltme gelecek mi?

Yoksa gelmeden direkt 6000 e mi sürecek yılbaşına kadar..?

7.  Alıntı Originally Posted by Der Lehrer Yazıyı Oku
    Burdan sasaları sattım ve sasa yüzde 50 daha yükseldi. Zararımı karşılayacak mısın?
    Milletin aklı millete yeter. Sen böyle emir verir gibi yazamazsın.
    Neden Sasa 21 milyar dolar.oluyor ise bir daha yazayım Petkim Ereğli Tüpraş koç sabanci .Bedava

8.  Alıntı Originally Posted by gundwane Yazıyı Oku
    İnfilak ederek açtı ..
    SASA HEKTS kafadan yüzde 5 le güne başladılar..

4800 4900..Bakalım oradan mini bir düzeltme gelecek mi?

Yoksa gelmeden direkt 6000 e mi sürecek yılbaşına kadar..?
    Gardasim sana trol dedim emme kusura bakma

Burada bir teknik analiz temel yok

Hayatınız kayar VOB YAPMAYİN

Şuan bu rakamları gördükçe halen teknik grafik açtığım için kendimden utanıyorum nasıl bir salagim dayı.

VOB YAPMAYİN

Sayfa 546/1019 İlkİlk ... 46446496536544545546547548556596646 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •