Sayfa 546/662 İlkİlk ... 46446496536544545546547548556596646 ... SonSon
Arama sonucu : 5292 madde; 4,361 - 4,368 arası.

Konu: ALGYO - Alarko Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by ferden Yazıyı Oku
    Bugünü unutmamak için başka bir hesaba 1 lot not düştüm. Alark bu kadar gitmişken bunu buralarda bırakmazlar. Bir şekilde kaldırmak zorundalar.

Sn ferden, bir arkadaşım zamanında Tofaş oto hisselerini 1 liranın altında satıp borsayla vedalaştığında numune 1 tek lot bıraktığını anlatırdı.
    Tofaş şimdi 80 liralarda sanırım. Bedelsizi, temettüsü hariç tabi.
    Ytd
    Azami tasarruf milli şiarımız olmalıdır.
    M.Kamâl ATATÜRK

2. %1 bile düşen GYO şirketi yok ortada. Bunlar manipülasyon yapıyor. Hissede ky var diye millete kan kusturuyorlar.

3. daha 3 4 ay oldu çırpınıyordum buralarda gerçekleri görebilmeniz için. neyse artık yazmıycam zaten

benim bu hissenin speğiyle bir hesaplaşmam vardı, azdan az çoktan çok gitti eminim. amacıma ulaştığımı düşünüyorum. tabi bencilce yaptığım bir şey olmadı arada sizleride biraz uyandırmaya çalıştım.

şunu söyleyeyim bu hissede ne oluyorsa o paraya tapan patronun isteğiyle oluyor. hadi öptüm say spek

Veren versin....ben eklemeye devam ederim. Yilsonu el mecbur gidecek.

5. Organize olun "Yönetimden bilgi isteyin". Cevap vermek zorundalar. Sorulara cevap vermez geçiştirirlerse spk ya şikayet edelim. Adamlar milyarlık yatırım yapıyorlar ortada bir sürü dedikodu ve belirsizlik ve bu yatırımcı kararlarına etki edip manipülasyona sebep oluyor. Bu aşamada başka yapacak bir şey yok. Bu kadar yatırımcıyı itin, kurdun önünde yem edecekler. Bu şirketin bir hissedarı isek azınlık payımızda olsada hissedarların menfaatine hareket etmek kanunen bir zorunluluktur.
    Yazdıklarım kişisel görüşlerimdir. Kendi yatırımlarımı bağlar. Yatırım tavsiyesi içermesi mümkün değildir.

6. Kendi keyifleri bilir. Bana her yol uyar. Büyük hisselerde de pozisyonum var.

7. Evet arkadaşlar yatırım ilişkilerinin cevapları burada. 4 soru cevabı telekonferansla ilgili. 3 soru Gündoğan'ın yıllık kira bedeli.

1- Temettü politikasında bir değişiklik bulunmamaktadır.

2- Teşvik kapsamında kredi paketinden yararlanılacaktır.

3- Daha kiralama sözleşmesi imzalanmamakla beraber yıllık 8-10 mn USD civarında olması beklenmektedir.

4- Yil sonunda boyle bir gun planlıyoruz

5- Piyasa değeri ve hareketlerini incelemekle beraber ileriye yönelik değlendirmelerde bulunuyoruz
    Son düzenleme : ferden; 18-08-2022 saat: 12:11.
    Yazdıklarım kişisel görüşlerimdir. Kendi yatırımlarımı bağlar. Yatırım tavsiyesi içermesi mümkün değildir.

Alıntı Originally Posted by armada467 Yazıyı Oku
    bugünde devre kesici gelir mi?
    fade ettiğine göre böyle bir beklentin var.

Sayfa 546/662 İlkİlk ... 46446496536544545546547548556596646 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •