Sayfa 546/1001 İlkİlk ... 46446496536544545546547548556596646 ... SonSon
Arama sonucu : 8007 madde; 4,361 - 4,368 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1. Sözüm söz sabrımızın mükafatının diyetidir ödenecek yeterki Rabbim mutlu günümüzde sizlerle bir gün bile olsa beraber olmayı nasip etsin köyde 300 yıllık çınarların altında şırıl şırıl akan derenin karşısında kum üstünde pişirilmiş okkalı kahveler içeriz.

2. İnşallah görebilsek o günleri...

3. 2020 yılı sonuna kadar görebilir miyiz o günleri bi fikri olan var mı?

4.  Alıntı Originally Posted by garibanca Yazıyı Oku
    2020 yılı sonuna kadar görebilir miyiz o günleri bi fikri olan var mı?
    Geçen yıl ben umutluydum borsadan atılalı beş yıl oldu bu yıl dahada umutluyum iflas ertelemenin reddinin 5.yılı şubatın 4 ünde doldu şubatın 11 de çbs özel durum açıklaması yaptı şimdi 5.yılın sonunda şubatın 4 ünde yine mahkememiz oldu mahkeme tarihi spkda özel durum açıklaması yapılmadı bakalım mahkeme sonucu spkda özel durum açıklaması yapılacakmı 2020 yılının özel bir olacağı şimdiden belli etti faizlerin düşmesi piyasalarda domino etkisi yaratacak. Çbs deki sesizlik yavaş yavaş çözülmeye başladı ogk toplantısın yapılması özel durum açıklamalarının yapılmaya başlaması 2020 için bence bi fikir oluşturuyor halka açık kanun kapsamında olan şirketler grubu için ışıklar yandı.

5.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Geçen yıl ben umutluydum borsadan atılalı beş yıl oldu bu yıl dahada umutluyum iflas ertelemenin reddinin 5.yılı şubatın 4 ünde doldu şubatın 11 de çbs özel durum açıklaması yaptı şimdi 5.yılın sonunda şubatın 4 ünde yine mahkememiz oldu mahkeme tarihi spkda özel durum açıklaması yapılmadı bakalım mahkeme sonucu spkda özel durum açıklaması yapılacakmı 2020 yılının özel bir olacağı şimdiden belli etti faizlerin düşmesi piyasalarda domino etkisi yaratacak. Çbs deki sesizlik yavaş yavaş çözülmeye başladı ogk toplantısın yapılması özel durum açıklamalarının yapılmaya başlaması 2020 için bence bi fikir oluşturuyor halka açık kanun kapsamında olan şirketler grubu için ışıklar yandı.
    Evet. Çbs ümit vaat ediyor.

6. Rüyamda elimle balık tuttum, manası bolluk berketmiş vs. sanırım şirket borsaya dönecek.(paylaşmak istedim)

7.  Alıntı Originally Posted by heilzede Yazıyı Oku
    Rüyamda elimle balık tuttum, manası bolluk berketmiş vs. sanırım şirket borsaya dönecek.(paylaşmak istedim)
    Ben o rüyayı 30 sene önce gördüm.Belki bu Çbs sebebiyle bereketli günler görebiliriz.

8.  Alıntı Originally Posted by heilzede Yazıyı Oku
    Rüyamda elimle balık tuttum, manası bolluk berketmiş vs. sanırım şirket borsaya dönecek.(paylaşmak istedim)
    Kardeşim,Bazen rüyalar hayır ve şer manasında gerçeği yansıtmayabiliyor o yüzden elinizle tuttuğunuz don balığınız olmasın şeytan kulağına Allah muhafaza şaka şaka İnşha Allah hayırlara vesile olur rüyanız diyelim..Sağlıcakla kal..Slmlar..

Sayfa 546/1001 İlkİlk ... 46446496536544545546547548556596646 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •