Sayfa 547/814 İlkİlk ... 47447497537545546547548549557597647 ... SonSon
Arama sonucu : 6505 madde; 4,369 - 4,376 arası.

Konu: TRNSK - Transtürk Hold.

1.  Alıntı Originally Posted by Msu2641 Yazıyı Oku
    Aldım diyon ama 10 bin satmış yüzde 3 düştü demekki almamışsın
    satılan malın 4750 tanesini ben aldım 5000 i oyak aldı geriye 250 lotun 214 iş yatırım 31 halk yatırım 5 ziraat. yoksa halk yatırım sen misin kocamuğlalı

2.  Alıntı Originally Posted by Msu2641 Yazıyı Oku
    Aldım diyon ama 10 bin satmış yüzde 3 düştü demekki almamışsın
    Arkadaşım satilani bir de alan oluyor değil mi..dalga mı geçiyorsun anlamadım..

3.  Alıntı Originally Posted by airforce1 Yazıyı Oku
    satılan malın 4750 tanesini ben aldım 5000 i oyak aldı geriye 250 lotun 214 iş yatırım 31 halk yatırım 5 ziraat. yoksa halk yatırım sen misin kocamuğlalı
    Hocam dün 20 bin lot ziraat yatırımdan aldım.. bugün de öğleden sonra markadan çıkıp transtürk E devam edicem.ama bugün eksi açması canımı sıktı. Ama senin alım yapman beni cesaretlendirdi.seninle devam ediyorum o zaman...

4.  Alıntı Originally Posted by kocamuğlalı Yazıyı Oku
    Hocam dün 20 bin lot ziraat yatırımdan aldım.. bugün de öğleden sonra markadan çıkıp transtürk E devam edicem.ama bugün eksi açması canımı sıktı. Ama senin alım yapman beni cesaretlendirdi.seninle devam ediyorum o zaman...
    Bana bakma ben alır satarım burada da yazmam beni takip etme

ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by airforce1 Yazıyı Oku

Bide mümkünse alim satım paylasmayalim gereksiz oluyor naciZane tavsiyem sen yazdin diye yazdim daha yazmam mesela alim satim

6.  Alıntı Originally Posted by airforce1 Yazıyı Oku

Hocam sen tahsisli ve mine hanımın ana pazara çıkarma planı için alım yapmıyor musun. Yoksa alt sat yapılacak kâğıt değil. Gider bist30 kağıtları alır satarsın o zaman.yanlis mı düşünüyorum..

7.  Alıntı Originally Posted by kocamuğlalı Yazıyı Oku
    Hocam sen tahsisli ve mine hanımın ana pazara çıkarma planı için alım yapmıyor musun. Yoksa alt sat yapılacak kâğıt değil. Gider bist30 kağıtları alır satarsın o zaman.yanlis mı düşünüyorum..
    Bildigin tahta en iyisidir al sat için grup farketmez bist 30 al akşama endeks gömerlerse napacan anapazara daha var bence

8.  Alıntı Originally Posted by airforce1 Yazıyı Oku
    Bildigin tahta en iyisidir al sat için grup farketmez bist 30 al akşama endeks gömerlerse napacan anapazara daha var bence

O zaman transturk de buraların dip olduğunu ve artış ihtimalinin düşüşten fazla olduğunu düşünerek alıma devam ediyorsunuz sanırım...😉

Sayfa 547/814 İlkİlk ... 47447497537545546547548549557597647 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •