Sayfa 549/746 İlkİlk ... 49449499539547548549550551559599649 ... SonSon
Arama sonucu : 5968 madde; 4,385 - 4,392 arası.

Konu: NUHCM - Nuh Çimento

1. hepsinden önemli olan bedelsiz sermaye artırımına gitmesi. benim beklentim de bu yönde.

Asla Yatırım Tavsiyesi Değildir. Zarar Edebilirsiniz.
    İnanılmaz Dediğiniz Hisse, Gün Gelir; Dayanılmaz Olur.
    FORMDA YAZDIKLARIM KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. ZARAR EDEBİLİRSİNİZ.

2.  Alıntı Originally Posted by erdem16 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar öncelikle merhaba ....

Hisse net ailesine yeni katıldım.... Üye olmadan önce bir süre nuhcm ile ilgili forumu okudum .... Özellikle paylaşılan bilgilerin temel analiz noktasında yatırım düşüncesi ile yazilmis olması hisse yatırımcısı acısından çok kıymetli.... Emeği geçen herkese teşekkürler...

SM-A750F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Merhaba hocam; Hoş geldiniz. Hayırlı işler, bol kazançlar.

3. abi bayagı teknik çalışıyor ha 25.10 a degdirdi
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

4.  Alıntı Originally Posted by cüneytt Yazıyı Oku
    Merhaba hocam; Hoş geldiniz. Hayırlı işler, bol kazançlar.
    Hoşbuldum.... Bedelsiz sermaye artırımı konusunu da biraz incelediğimde en son 2005 yılında %100 bedelsiz sermaye artırımı yaptığını gördüm.... Umarım bendeki veriler doğrudur...
    Son düzenleme : erdem16; 14-10-2020 saat: 12:23.

5.  Alıntı Originally Posted by cüneytt Yazıyı Oku
    hepsinden önemli olan bedelsiz sermaye artırımına gitmesi. benim beklentim de bu yönde.

Asla Yatırım Tavsiyesi Değildir. Zarar Edebilirsiniz.
    Bedelsizin ne yatırımcıya nede firmaya bir katkısı yok en son baktığımda bedelsiz oranıda baya düşüktü yanlış hatırlamıyorsam.

Hepsini geçtim cüneyt bey bu bedelsiz haberini doğru kullanabilecek bir speğimizde yok eline yüzüne bulaştırır. Allah muhafaza bu günleri arar oluruz
    ''Fikirlerim beni bağlar alacağınız hisseyi okuyup, araştırıp alın. Ben asla alın veya satın demiyorum''

6.  Alıntı Originally Posted by axaray Yazıyı Oku
    Bedelsizin ne yatırımcıya nede firmaya bir katkısı yok en son baktığımda bedelsiz oranıda baya düşüktü yanlış hatırlamıyorsam.

Hepsini geçtim cüneyt bey bu bedelsiz haberini doğru kullanabilecek bir speğimizde yok eline yüzüne bulaştırır. Allah muhafaza bu günleri arar oluruz
    Aynen bedelli bedelsiz haberleri genelde mal toplandıktan sonra piyasaya sürülür üç beş tavandan sonra hisse milletin üzerine yıkılır, enkaz altında bir sürü yatırımcı kalır, bizim bunlara ihtiyacımız yok, ihtiyacımız olan tek şey sabırla beklemek, millet daha pek uyanmadı, uyanmaya başladıklarında hisse zaten X2 X3 yapmış olacak bu kur ve ihracat rakamları sonucunda.

7.  Alıntı Originally Posted by erdem16 Yazıyı Oku
    Hoşbuldum.... Bedelsiz sermaye artırımı konusunu da biraz incelediğimde en son 2005 yılında %100 bedelsiz sermaye artırımı yaptığını gördüm.... Umarım bendeki veriler doğrudur...
    2002 yılında 200+50=250....2005 yılında da 100 % sermaye artırımı yapılmış. 15 senedir bölünme yok. aynı sermaye.(150.213.600) karı sermayesinden fazla. bu nereye kadar sürer...
    KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. ZARAR EDEBİLİRSİNİZ.

8.  Alıntı Originally Posted by axaray Yazıyı Oku

walla hocam bir zamanlar netaş ve brisa furyası vardı bilirmisiniz...bedelsiz ayağına millet köşe oldu. bende işfin vardı.0,50 kuruşlardan her sene bedelsiz verirdi....8 lirayı gördü... tabi adamın biri girdi aldı götürdü oralara o ayrı. bedelsiz her zaman iyidir. malın çoğalır... fiyatta yükseldimi bir bakmışsın köşesin. örnekleri çok. buraya yazsam sayfa sığmaz.... en basitleri..alka, alkim, algyo, izdemir. vakfin vb.
    KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. ZARAR EDEBİLİRSİNİZ.

Sayfa 549/746 İlkİlk ... 49449499539547548549550551559599649 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •