Onemli Gunler Banner
Sayfa 549/916 İlkİlk ... 49449499539547548549550551559599649 ... SonSon
Arama sonucu : 7324 madde; 4,385 - 4,392 arası.

Konu: KRONT - Kron Telekomünikasyon

1.  Alıntı Originally Posted by Mao Yazıyı Oku
    O çentik olmazsa olmazdı yaptı iyi oldu yarına sakladı diyelim kendini.
    Yarın bi tık daha iyisi olur mu ortam çok müsait 2 dişli bir testere yapma ihtimali olsa da daha büyük ihtimal yarın bugünün daha iyisi.

2. Digital paranın güvenli bir şekilde kullanılması gereken siber güvenlik yazılımları Kront ürünleri olacaktır havelsan la anlaşmadan dolayı diye düşünüyorum ,PAM ( Privilaged access management) tamamen bu işin yazılımı digital kimlik digital varlık
    Son düzenleme : Gucan; 26-10-2022 saat: 21:00.

3. Evet india demiş son gelen çiçeği burnunda müşterimiz, telekom sektöründen 1 ila 3 milyar usd büyüklüğünde 5 tam yıldız vermiş, şimdi bu şirket henüz havelsan üzerinden müşteri almaya başlamamış halde neredeyse 45 günde mevcut müşterisi kadar ciro bedeli olarak cirosuna ciro kattı pega, işbankası, efes ve bunların dışında 10 dan fazla yeni müşteri ciroya çok net 50 milyon üzeri bir katkı sağlar diye düşünüyorum sadece pega anlaşması 13 milyon Azerbaycan'dan banka mı dersin ingiltere peru ispanya müşterileri mi dersin dediğim gibi minimum 50 milyon TL şimdi teknoloji şirketlerinde hele ki kendi yazılımını geliştiren şirketlerde birim maliyeti satış çoğaldıkça düşer hemde öyle böyle düşmez fena düşer birde havelsan anlaşmaları gelir ise sonrasında dünyadaki pazar zaten deli gibi büyüyor sektörde dürbünüm nerde benim ...

şimdi acaba diyorum anlayışlarına sığınarak hisse 79 daki eski zirvesinde bir destek direnç muhabbetine girecek mi yoksa ordan teknikçilerin malını acımasızca alıp peşinden baktıracak mı ben bunu yazıyorum büyük bir risk illa oraya takılmadan gidecek diye bir iddiam asla yok ama ciddi ciddi gelişmeler oraya takılmadan gider görüntüsü veriyor.

4.  Alıntı Originally Posted by tabu Yazıyı Oku
    Evet india demiş son gelen çiçeği burnunda müşterimiz, telekom sektöründen 1 ila 3 milyar usd büyüklüğünde 5 tam yıldız vermiş, şimdi bu şirket henüz havelsan üzerinden müşteri almaya başlamamış halde neredeyse 45 günde mevcut müşterisi kadar ciro bedeli olarak cirosuna ciro kattı pega, işbankası, efes ve bunların dışında 10 dan fazla yeni müşteri ciroya çok net 50 milyon üzeri bir katkı sağlar diye düşünüyorum sadece pega anlaşması 13 milyon Azerbaycan'dan banka mı dersin ingiltere peru ispanya müşterileri mi dersin dediğim gibi minimum 50 milyon TL şimdi teknoloji şirketlerinde hele ki kendi yazılımını geliştiren şirketlerde birim maliyeti satış çoğaldıkça düşer hemde öyle böyle düşmez fena düşer birde havelsan anlaşmaları gelir ise sonrasında dünyadaki pazar zaten deli gibi büyüyor sektörde dürbünüm nerde benim ...

şimdi acaba diyorum anlayışlarına sığınarak hisse 79 daki eski zirvesinde bir destek direnç muhabbetine girecek mi yoksa ordan teknikçilerin malını acımasızca alıp peşinden baktıracak mı ben bunu yazıyorum büyük bir risk illa oraya takılmadan gidecek diye bir iddiam asla yok ama ciddi ciddi gelişmeler oraya takılmadan gider görüntüsü veriyor.
    Sayın tabu; geçmişte zirvelerini yenilediğinde düzeltme yemiş. Tabii ki yine aynısı olacak anlamına gelmez. Ben kendi çapında olaylara teknik açıdan bakan biri olarak izleyeceğim yol, attığım uzun vadeli grafiklere göre hedefime ulaşıncaya kadar kıpırdamadan devam etmek olacak. Günlük trade edenler farklıdüşünebilir. Benim bakış açım böyle. O yüzden 43 üzerinde nasıl hisseyi savunduysam 79, 40 üzerinde de aynı yerdeyim. Korku salacak bir durum yok en fazla 1 aylık bir gecikme olur hedefime ulaşmakta.

Yazdıklarım ve çizdiklerim asla ve asl yatırım tavsiyesi olamaz....
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

5.  Alıntı Originally Posted by Umut0109 Yazıyı Oku
    Sayın tabu; geçmişte zirvelerini yenilediğinde düzeltme yemiş. Tabii ki yine aynısı olacak anlamına gelmez. Ben kendi çapında olaylara teknik açıdan bakan biri olarak izleyeceğim yol, attığım uzun vadeli grafiklere göre hedefime ulaşıncaya kadar kıpırdamadan devam etmek olacak. Günlük trade edenler farklıdüşünebilir. Benim bakış açım böyle. O yüzden 43 üzerinde nasıl hisseyi savunduysam 79, 40 üzerinde de aynı yerdeyim. Korku salacak bir durum yok en fazla 1 aylık bir gecikme olur hedefime ulaşmakta.

Sn. Umut asla sizin tarzınızın karşısında değilim yanlış anlaşılma olmasın, çok defa büyük hatta balina denecek hisse kaçırınca insan teknik yüzünden ve sonra sizin tabiriniz ile birde teknik bakarken stop koymayıp yukardan alamayınca % 5000 % 7000 birkaç yılda giden birkaç şirketi derinlemesine analiz ve pozisyon alma sonrası trade yaparken kaçırınca istemsizce burda vurgu yapıyorum sesli düşünür gibi belki de ben tekniği yanlış uyguladım ama sonuçta tekniksiz sadece temele bakarak deli paralar kazandığımı da görünce teknik görünce besmele çekip uzaklaşma refleksi oluştu bende bu durumda da kendimce dediğim gibi istemsizce düşüncelerimi not etmiş oluyorum burada lütfen siz üstünüze alınmayın.

Belki birkaç yatırımcı ruhuna sahip yatırımcı faydalanır, trade eden zaten bi yerden dökülecek hele birde orta çaplı bir mal dökülürse seyret sen gidişi.

6. Şimdi ben şunu merak ettim her çaldıkları kapıya ürün mü kuruyor bizimkiler hiç mi geri çeviren olmuyor nazar değmesin diyelim yılbaşına kadar 70 müşteri olurmuyuz diye düşünmeye başlamadım değil hani.

Birde bu iş bağlantıları kapa gelse ne olur aman diyelim boşluk bıraka bıraka gider neme lazım böyle sile süpüre temiz temiz gidelim tercihim bu yönde, fk çok yüksek pd dd zaten uçmuş alınmaz bu kağıt tu tu.

7.  Alıntı Originally Posted by tabu Yazıyı Oku
    Sn. Umut asla sizin tarzınızın karşısında değilim yanlış anlaşılma olmasın, çok defa büyük hatta balina denecek hisse kaçırınca insan teknik yüzünden ve sonra sizin tabiriniz ile birde teknik bakarken stop koymayıp yukardan alamayınca % 5000 % 7000 birkaç yılda giden birkaç şirketi derinlemesine analiz ve pozisyon alma sonrası trade yaparken kaçırınca istemsizce burda vurgu yapıyorum sesli düşünür gibi belki de ben tekniği yanlış uyguladım ama sonuçta tekniksiz sadece temele bakarak deli paralar kazandığımı da görünce teknik görünce besmele çekip uzaklaşma refleksi oluştu bende bu durumda da kendimce dediğim gibi istemsizce düşüncelerimi not etmiş oluyorum burada lütfen siz üstünüze alınmayın.

Belki birkaç yatırımcı ruhuna sahip yatırımcı faydalanır trade eden zaten bi yerden dökülecek hele birde orta çaplı bir mal dökülürse seyret sen gidişi.
    Sayın tabu; Aslında çok haklısınız. İnsanlar al-sat yapmanın teknik analiz sonucu yapıldığı kanısındalar. Bunu bilinçli yapanlar bile al - sat İle para kazanılmadığını ifade ederler. Ama ne var ki insan pisikolojisi bu trade işinden de vazgeçemezler. İşin doğrusu değer yatırımcısı olmaktır. İyi bir temel analiz üzerine teknik analiz ile uygun alım yeri belirlenip uzun vade hedefine ulaşınca eğer teknik sat verirse satmaktır. Şahsen krontu 2 liralardan beri ,izmit pistonu 15 liradan 250 liraya, berayı 1 liradan 10 lira civarında (zorunlu olarak bırakmak zorunda kalmıştım 34 e kadar gitti)kadar taşımış biri olarak tekniği doğru kullanabilirsek sıkıntı olmuyor.
    Saygılar….

Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

8. Günümüzün ihtiyacı (PAM) (DDM) (PTA) gel vatandaş gel regülasyona gerek yok verimlilik içinde güvenlik içinde her derde deva gel.

Bu şirket çok daha yeni gelecek vaadeden alanları önceden görür yeni olmasına rağmen orda da başarı sağlar ve bu vizyon ile geç keşfedilir belki ama keşfedilince balinalar birbirini ezer, yatırımcı olarak bizim vazifemiz şirketimiz gibi öngörülü olup en azından sabırlı bir yatırımcı olarak önceden koltuklarımızı alıp filmi seyretmemiz bize çok keyif verecek.

Sayfa 549/916 İlkİlk ... 49449499539547548549550551559599649 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •