Onemli Gunler Banner
Sayfa 55/117 İlkİlk ... 545535455565765105 ... SonSon
Arama sonucu : 934 madde; 433 - 440 arası.

Konu: SEKFK - Şeker Finansal Kiralama

anadolu ...niye verdin ki...
    panik mi...
    5 kuruşamıydı bu tantana...
    birde burada yazıp yazıp duruyordun..

yapma anadolu ..6666 yapma tahtayı...açık ettin artık..

ziraat bana da versene...
    kendine vermek kolay

4. iyi sonradan yazıyorsun diyorsunuzda daha gecen gunde aynısını dediniz bana kardesim martı icin o zaman 78 ti alsaydınız o zaman bugun oldu 95 satardınız ..gelelim buna borsa rekorlara doymuyor buda cıkmamak icin elinden geleni yapıyor sayın luikang 2.34 ustunde 2-3 gun kalmayınca alma demisti goruyorumki bırak 2.34 u 2.24 u bile kıramamıs ayrıca bu hissede bu 666 sytan pustu oldukca bu hisseden adam olmayacagını yukselmeyecegine kannaaat getirdim cunku bu 666 cı seytan ne zaman tahtaya gelse hisse dusmeye baslıyor tıpkı bugun oldugu gibi.....artık vazgectim bununla ilgilenmekten kırıcı olduysak kusura bakmayın
    yazdıklarım yatırım tavsiyesi degildir.

2.25 ve 2.34 arası sıkıntı yaratmaz sa biraz hızlanırız..bayram öncesi hareket güzel olur..senet hem teknik olarak hemde takas olarak hazır...daha önce yazdığım gibi 2.25 üzeri topa şeker yatırımın girmesi lazım çünkü senaryo böyle...
    Yanlızca %5.70 halka açık olan bir senette baş aktör olmadan senaryo ya uygun hareketler gerçekleşmez..
    Herşey güzel olacak gibi...yeterki sabır
    Zafer ALLAH ındır

tahtayı fena kilitledi..

Deniz yatırım. yandaşlarının bütün mallarını topladı galiba..
    Bugün tahta yukarıdaki kademelerden baya baskı yedi...hemde bayağı...
    Sanki son malları artık dökülüm der gibiydi...

Alıntı Originally Posted by snap Yazıyı Oku
    bu arada garantiden denize mal geçirmek olmaz öyle..
    hani dünkü alıcılar...
    bak bu durum nasıl olur şeker nerede ortaya çıkar oda çıkarsa...
    mal buralardan 2,25 2,30 aralığına çıkar...
    burada ki aracı kurumlar orada malı seker yatırıma devreder...(tabi o mallarda şekerindir)...
    şekeryatırımı alıcı göstertirler daha sonra %10 yukarılardan eyvallah derler malı tekrar şeker yatırıma verirler...bilmmem kaç olt aldı deriz sonra...
    olacak galibe şeker geldi tahtaya mallarını topluyor...(diğer aracı kurumdaki.)))

Sayfa 55/117 İlkİlk ... 545535455565765105 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •