Onemli Gunler Banner
Sayfa 55/689 İlkİlk ... 545535455565765105155555 ... SonSon
Arama sonucu : 5509 madde; 433 - 440 arası.

Konu: ESEMS - Esem Spor Giyim Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by legenda1903 Yazıyı Oku
    maaş hesabı değişikliği nedeniyle hisseleri virman yapmıştım..virman gerçekleştiği gün fiyat 0,24 olduğundan yeni banka maliyeti 0,24 kabul ediyor Ve pörtföy değerinin yanında +33.000 civarı kar görünüyor..halbuki bir o kadar daha kar olsa maliyeti anca çıkarıyoruz.. çok pis koyuyor insana
    Allah sabır ersin,çok büyük para yatırmışsın kardeşim bu hisseye.....Büyük para yatırılmaz bu hisselere.....!!!!

Tatar kardeşim,burada legenda gibi olan en fazla 5 kisiyizdir...Çoğu kaçtı,tüydü,elimize verdi...Arasıra gelip ben bundan para kazanmıştım derler giderler...İçlerinde dürüst bir elin parmaklarını geçmez yani....

NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK;NE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK.
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

3. Ben de eskilerden bekleyenlerdenim selim hoca vardi yuzyuze gorusmustum.eski nickim emre82.hala bekliyorum konusacak hal kalmadi.

LG-D802TR cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by legenda1903 Yazıyı Oku
    maaş hesabı değişikliği nedeniyle hisseleri virman yapmıştım..virman gerçekleştiği gün fiyat 0,24 olduğundan yeni banka maliyeti 0,24 kabul ediyor Ve pörtföy değerinin yanında +33.000 civarı kar görünüyor..halbuki bir o kadar daha kar olsa maliyeti anca çıkarıyoruz.. çok pis koyuyor insana
    Sayın legenda size 2 sorum olacak. hisseleri virman yapmak kolay mı ve transfer komisyon ücreti var mı?

Alıntı Originally Posted by emreunsal34 Yazıyı Oku
    Ben de eskilerden bekleyenlerdenim selim hoca vardi yuzyuze gorusmustum.eski nickim emre82.hala bekliyorum konusacak hal kalmadi.

Selamün Aleyküm Emrecim...Buradayız,ayaktayız,yıkılmadik..

6. Aleykum selam.teknik pek onemli degil ama macd aylikta 1 senedir yukseliyordu.0.44 onemli haftalik kapanista.0.75 onemli.bi de olmez gorursek 1.5 civarlari onemli.benim gorduklerim bunlar.ytd

7. ESEMS Esem Spor Giyim Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1997 yıllarında alıp sattığım bir hisseydi esem
    Tavanlar hayırlı olsun.
    Umarım kayıplar telafi olur.
    Sağlıklı günler
    Sn batık sizin adınıza da çok sevindim ayrıca.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 55/689 İlkİlk ... 545535455565765105155555 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •