Sayfa 55/278 ÝlkÝlk ... 545535455565765105155 ... SonSon
Arama sonucu : 2223 madde; 433 - 440 arasý.

Konu: DERHL - Derlüks Yatýrým Holding

1. 3 lira için 1 yýla kadar bekleme toleransým var, illa biri kaldýracak,belki spek ,belki geri alým, belki de iyi bilanço...

Paylaþýmlarým sohbet amaçlýdýr...
    Bu forumda yazdýðým yazýlar yatýrým tavsiyesi içermemektedir.Yazdýðým yazýdaki ifadelerden etkilenip de yatýrým yapan veya yaptýðý yatýrýmdan vazgeçen kiþilerin hareketlerinden sorumlu deðilim.Tüm yazýlarým paylaþým,sohbet ve geyikten ibarettir...

2. Havuç filan da koymuyorlar ellerindeki kekleri de kaciracaklar ky dan alacaðým diyenide satýþ yaptýklarýndan yaklasamiyor 1 haftaya bu kalabalýðý bulamaz

3. Büyük ihtimal 2 ay önce iþe girmiþ birini aramak ne oldu demek te komik patron denen gtn oðluna ulaþmak gerekir

Duhul
    Feb 2017
    Ýkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,296

Gel tanýþalým önce ben kýsaca ky Sen bana uzun uzun skldk de
    Kerem Alkin seni de unutmadýk!Harun Kahraman’ý da çaðýrmýþtýn lansmana iþin özü kimseye güven kalmamýþ çiftlik bank daha düzgün çýktý en azýndan adam arada bir çýkýp parlament sigarasý Tokai çakmaðýyla hatunlarla selam veriyor
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aþk''"! “MASA KASA NÝSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldýðým notlardýr.Bu bilgilere dayanýlarak yatýrým kararý verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doðurmayabilir

5. Click here to view the original image of 574x431px.

Filozof bey çok güldüm. Allah cc sizleride güldürsün. böyle bir zaman da gülmeye ihtiyacýmýz vardý. giren girdi zaten......

Duhul
    Feb 2017
    Ýkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,296
    BAbabababa bak sen hep birlikte stres atalým istedik diyor vay anasýný þimdi ben de bir stres atacaðým
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aþk''"! “MASA KASA NÝSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldýðým notlardýr.Bu bilgilere dayanýlarak yatýrým kararý verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doðurmayabilir

Duhul
    Feb 2017
    Ýkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,296
    2.66-2.07 vay minaki 59 kuruþ lot baþý 1000 lot 590 10.000 lot 5900 tl zarar

8.  Alýntý Originally Posted by Filozof Yazýyý Oku

Kerem Alkin seni de unutmadýk!Harun Kahraman’ý da çaðýrmýþtýn lansmana iþin özü kimseye güven kalmamýþ çiftlik bank daha düzgün çýktý en azýndan adam arada bir çýkýp parlament sigarasý Tokai çakmaðýyla hatunlarla selam veriyor
    Þampanya da patlatmýþ týr
    minik gene milleti biraz mutlu etti herkes cosmustu ilk zamanlar

Sayfa 55/278 ÝlkÝlk ... 545535455565765105155 ... SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •